Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.955x, což odpovídá cca 102.009-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Je to hnus!“ Místopředseda Rady Českého rozhlasu se pustil do Jandáka
Radní Českého rozhlasu Vítězslav Jandák veřejně prohlásil. že až potká matadora hudební publicistiky, osmdesátiletého Jiřího Černého, tak „mu ji flákne“. Tímto svým výrokem řadu lidí pobouřil. Rozzlobil tím i místopředsedu Rady Českého rozhlasu Jiřího Vejvodu. „Je to hnus,“ ohodnotil Jandákovo vyjádření Vejvoda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

„Mně je to u prdele, já mu ji fláknu.“ Zpověď po půl roce, věc ještě může pokračovat
Místopředseda Rady Českého rozhlasu Jiří Vejvoda v rozhovoru pro Česká média mluvil o již pozapomenuté kauze Vítězslava Jandáka, který na zasedání rady prohlásil, že až potká Jiřího Černého, který ho prý urazil, tak mu „jednu flákne“. „Já jsem také nebyl spokojen s mnoha věcmi v tom článku paní Machalické,“ říká Vejvoda. Ale prý to lze probrat faktograficky a slušně. A dodal, že současná Rada ČRo je pečlivá a přísná a „kárá“ ředitele rozhlasu více, než Rada ČT ředitele televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Honila Slávka Jandáka. Slečno, ne, bránil se. VIDEO z ČT
Jak jsme již psali, na konci dubna na sebe upozornil herec a bývalý poslanec a ministr kultury Vítězslav Jandák. Na schůzi rozhlasové rady, jíž je členem, se velice nevybíravě ohradil vůči článku Jany Machalické z Lidových novin a pak pokračoval přes Jindřicha Šídla až k Jiřímu Černému, o kterém prohlásil, že za to, co o něm napsal mu „jednu flákne“. Včera se konalo zasedání Rady Českého rozhlasu a Newsroom ČT24 informoval, že na Jandáka Radě přišlo celkem 7 stížností. Reportérka Newsroomu se z Jandáka snažila dostat reakci. Jandák k ní příliš sdílný nebyl, ale za svými slovy si stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jandáka ve Sněmovně patrně nahradí starosta Valhoda
Sociálního demokrata Vítězslava Jandáka nahradí v Poslanecké sněmovně patrně starosta Volyně na Strakonicku Václav Valhoda. Jandák bude členem Rady Českého rozhlasu a na svůj mandát v dolní komoře rezignuje, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Takto si veřejnoprávní médium představuje poctivou žurnalistiku? Místopředseda rozhlasové rady i ředitel rozhlasu užasli nad článkem o PL
Na páté letošní veřejné schůzi Rady Českého rozhlasu upozornil její místopředseda Tomáš Kňourek na to, jak by neměl fungovat portál veřejnoprávního média. Ilustroval to na článku, který pojednával mimo jiné i o serveru ParlamentníListy.cz, jehož zástupci však nedostali žádný prostor k vyjádření. Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral i ředitel Jan Pokorný uznali, že šlo o chybu. První jmenovaný prohlásil, že nejde o standard práce v Českém rozhlase, druhý pak přiznal podcenění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Drsné varování Jandákovi: Jestli se, ty pazdráte jeden, k Jiřímu Černému jenom přiblížíš...
Hrubé urážky novinářů ze strany člena Rady Českého rozhlasu a herce Vítězslava Jandáka, který se na středeční schůzi pořádně rozvášnil, jsou nyní předmětem bouřlivých diskusí. „Urážka od pana Jandáka je pro kolegy Šídla i Machalickou spíše veliká čest,“ vyjádřil se ve svém komentáři v Lidových novinách Petr Kamberský. Jasně se ale postavil za redaktora Jiřího Černého a Jandákovi poslal pěkně jadrný vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Místopředseda Rady Českého rozhlasu nám poskytl rozhovor, který se jen tak nevidí: Feťáci z Kliniky, kteří zaberou cizí majetek, jsou aktivisté?! Kde to jsme? Co se to děje?!
ROZHOVOR „Dnes se v jednom šiku jede proti Babišovi, Okamurovi, Zemanovi a kádrově polepené to například mají i někteří politici ODS, jako třeba Václav Klaus mladší. Zkrátka nazývat věci pravými jmény se mediálně trestá. A to nemluvím o až odporné rusofobii a antitrumpismu. Každé ráno čekám, kolik to na mě vypadne článků či reportáží o tom, co ti Rusové nebo prezident Trump zase provedli," shrnul stav médií místopředseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Doporučil bych číst Parlamentní listy denně, napsal místopředseda Rady Českého rozhlasu. A otřel se o takzvaně veřejnoprávní ČT
Tomáš Kňourek, novinář, od roku 2013 člen Rady Českého rozhlasu, před více než měsícem uskutečnil rozhovor pro naši reakci. V pondělí tento text takzvaně analyzoval server Fórum24 a podle našich zjištění se tak chystají učinit i jiná média. Proto jsme Tomáše Kňourka požádali o názor, proč si myslí, že je terčem jistého mediálního posměchu více než měsíc poté, co se s námi bavil nejen o hlavních médiích České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Česko nechce uprchlíky? Ať na něj udeří válka, přeje si redaktor Českého rozhlasu, který se představuje jako intelektuál
Odborný redaktor Českého rozhlasu Radiožurnálu Miloslav Hamřík si na svém twitterovém účtu pustil pusu na špacír. A to v souvislosti s migrační krizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Místopředseda rozhlasové rady žaluje na své kolegy. Když si to s ním chtěli vyříkat, zdrhnul
Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky se bude na svém jednání v příštím týdnu zabývat „podnětem“ místopředsedy Rady Českého rozhlasu Jiřího Vejvody. V něm tak trochu fušuje zákonodárcům do řemesla, když navrhuje, aby se v budoucnu změnil systém volby do mediálních rad. Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Svobodu médiím: Jandák je důkazem, že zákon o ČT a ČRo je třeba změnit. Jako člen výboru měl vybrat kandidáty a vybral sebe
Zvolení poslance ČSSD Vítězslava Jandáka do Rady Českého rozhlasu je podle členů platformy Svobodu médiím jasným důkazem, že veřejnoprávní média nejsou nezávislá, že podléhají silným politickým vlivům. Exministr kultury a herec Vítězslav Jandák, který v minulosti působil v řadě politických stran, před vstupem do ČSSD byl také členem Republikánské unie, KDU-ČSL či ODS, byl totiž členem volebního výboru, který letos na jaře prováděl první výběr kandidátů do mediálních rad. Místo toho vybral sebe a nechal se zvolit sám. „Není divu, že v minulosti byl jedním z hlavních bojovníků proti návrhu zákona, který měl volbu mediálních rad odpolitizovat,“ upozornila na střet zájmů nového člena Rady Českého rozhlasu členka platformy právnička Hana Marvanová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist