Pirát si v pražské městské firmě řekl o luxusní mobil k funkci. PL to odhalily a zde je výsledek
Páteční MF Dnes rozvíjí informaci, se kterou přišel server Parlamentní listy. Před pár dny jsme své čtenáře informovali, že v dozorčí radě firmy TRADE CENTRE PRAHA a.s. vlastněné hlavním městem sedí Pirát Vladimír Šraier. A i když se Piráti zaklínali tím, jak jim v politice jde především o transparentnost a o hospodárné nakládání s veřejnými prostředky, pan Šraier si nechal koupit telefon v ceně ojeté Škody Octávia. Teď prý vymýšlí, jak by ho vrátil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Pirát dostal v Praze funkci v městské firmě. Ihned si poručil telefon, za jehož cenu seženete ojetou Škodu Octavia
Co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. Anebo ještě lepší rčení: Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Všechna tato stará přísloví sedí skutečně trefně a přesně na situaci, která nastala v městské firmě TRADE CENTRE PRAHA a.s. Tu vlastní hlavní město Praha a její personální obsazení v řídících orgánech jde obvykle ruku v ruce s politickým uspořádáním na radnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Další v městské firmě dosazen bez výběrového řízení. Praktiku magistrátu kritizují Piráti
Opoziční zastupitel na pražském magistrátu Tomáš Jílek je od konce října 2017 šéfem městské akciové firmy TCP Vinohrady. Koalice jej tam dosadila bez výběrového řízení. To nyní kritizuje opozice z řad Pirátů. Podle lídra pražských pirátských zastupitelů Adama Zábranského je dosazování bez výběrových řízení praxí stávající pražské koalice mezi hnutím ANO a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Primátorka Krnáčová: O co opravdu jde v konceptu Smart Cities i v pražské městské firmě OICT
Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. To platí i pro článek Sabiny Slonkové na serveru Neovlivni.cz nazvaný Smart Cities v režii ANO: Čím dražší, tím lepší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Starostka z TOP 09, která měla ráda luxusní obědy, chtěla lidem zakázat kytičky na chodníku. Druhý den úplně otočila
Starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová (TOP 09) se rozhodla vyhlásit v městské části soutěž o nejlepší zahrádku u stromů. A to nejprve výsadbu zakázala. Jenže po vlně kritiky je vše jinak. Píše to server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Další konflikt mezi Hřibem a Pospíšilem. Tentokrát jde o trafiky v městské firmě
Pražští Piráti podle webu Novinky.cz chtějí přeobsadit nebo zcela zrušit tři zaměstnanecká místa v dozorčí radě Pražské plynárenské a.s. Podle primátora Zdeňka Hřiba to přinese úspory. Odbory ale upozorňují, že je to jen snaha získat větší vliv v jedné z městských společností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Piráti: Analýza odhalila na Praze 3 předražené zakázky na GDPR
S příchodem GDPR všechna města zřídila funkci pověřence pro ochranu osobních údajů. Piráti zpracovali analýzu, která porovnává, jak se s novou povinností vyrovnaly různé pražské městské části.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
USA s čínskými nebezpečnými mobily bojují, ne jako my, slyšíme ze všech stran. Velvyslanec Kmoníček teď prozradil, jak je to doopravdy
O Číně a firmě Huawei se rozmluvil v rozhovoru pro Deník N velvyslanec v USA Hynek Kmoníček. Uvedl mimo jiné to, že problémem není, jaký mobil člověk má, ale kam se připojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Další korupce ČSSD, kterou odhalily odposlechy!
V nedávné kauze zmanipulovaných dotací pro sport odhalily policejní odposlechy napojení na premiéra Sobotku prostřednictvím šéfa sekretariátu předsedy vlády Petra Šelepy, který je členem ČSSD.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.7.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Putinovo vítězství bylo podpořeno manipulacemi. Promlouvá Jiří Pospíšil, Gazdík, Fiala i Pirát
Vladimir Putin, který v neděli obhájil svůj mandát, bude stát v čele země dalších šest let. Čeští politici hodnotí výsledek ruských voleb podle serveru Aktuálně.cz skepticky. Zároveň výsledek volby nebyl pro českou politickou reprezentaci nikterak překvapující. „Putinův výsledek působí giganticky, ale byl výrazně podpořen volebními manipulacemi,“ říká například Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Další korupce ČSSD, kterou odhalily odposlechy
V nedávné kauze zmanipulovaných dotací pro sport odhalily policejní odposlechy napojení na premiéra Sobotku prostřednictvím šéfa sekretariátu předsedy vlády Petra Šelepy, který je členem ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist