Pardubický kraj vybral dodavatele na stavbu psychiatrického pavilonu v Pardubické nemocnici
Rada Pardubického kraje na svém dnešním jednání schválila výběr dodavatele, který zajistí stavbu nového psychiatrického pavilonu v Pardubické nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Pardubický kraj: Hledání dodavatele na stavbu pardubické psychiatrie pokračuje
Rada Pardubického kraje schválila zahájení nového výběrového řízení na stavitele psychiatrického pavilonu v Pardubické nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj přebírá dohled nad výběrem stavitele pavilonu psychiatrie v Pardubické nemocnici
Rada Pardubického kraje na svém jednání rozhodla, že na sebe kraj převezme celé zadávací řízení včetně výběru dodavatele stavby psychiatrického pavilonu Pardubické nemocnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj začíná projektovat parkovací dům v Pardubické nemocnici
Nešvarem, se kterým se potýká de facto každý návštěvník Pardubické nemocnice, je parkování. Nemocniční areál nebyl v době svého vzniku koncipován na takové množství přijíždějících automobilů, a proto Pardubický kraj již před časem avizoval, že bude chtít v rámci nemocničního areálu vybudovat parkovací dům. Krajští radní schválili výběr dodavatele, který pro tuto stavbu zpracuje projektovou dokumentaci včetně autorského dozoru projektanta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Psychiatrie v Pardubické nemocnici získá podporu z evropských fondů
Více než 220 milionů korun získá Pardubický kraj z Evropského fondu pro regionální rozvoj na vybudování nového moderního pavilonu psychiatrie v Pardubické nemocnici. Uspěl tak se záměrem, který předložil v rámci 54. výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu a zařadil se tak mezi osm úspěšných žadatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj požaduje zrušení soutěže na výstavbu psychiatrie v Pardubické nemocnici
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický požádal vedení Nemocnice Pardubického kraje a.s. o okamžité zastavení výběrového řízení na výstavbu pavilonu psychiatrie v Pardubické nemocnici Důvodem je podezření na nekalé jednání při podávání nabídek. O této skutečnosti hejtman neprodleně informoval Policii České republiky. Kraj zároveň vyšle do nemocnice vlastní kontrolu postupu při výběrovém řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 12:34, zobrazit podobné
Jevíčko: Z dětského pavilonu bude plicní rehabilitace
Pardubický kraj vysoutěžil dodavatele rekonstrukce bývalého dětského pavilonu v odborném léčebném ústavu Jevíčko. Budovu chce využít pro plicní rehabilitaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Během tří let opraví kraj historicky cenné lehárny v Jevíčku
Rada Pardubického kraje na svém dnešním jednání schválila návrh na zahájení zadávacího řízení na výběr dodavatele, který zajistí obnovu leháren pavilonů S a N v Odborném léčebném ústavu v Jevíčku. Předpokládané náklady investiční akce, která bude rozdělena do tří etap, činí 16,5 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Stavbu roku může přihlásit stavebník, projektant i zhotovitel
Do konce června je možné přihlásit stavbu, která vznikla na území Pardubického kraje v uplynulých dvou letech, do soutěže Stavba roku Pardubického kraje. Soutěž vyhlašuje každý druhý rok Pardubický kraj ve spolupráci s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj chce zahájit stavbu centrálního příjmu v Orlickoústecké nemocnici již v příštím roce
Přípravy na vybudování centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici pokračují. Za přítomnosti hejtmana Martina Netolického a radního pro oblast zdravotnictví Ladislava Valtra se uskutečnilo projednání současného návrhu, který prezentoval ředitel Orlickoústecké, Svitavské a Litomyšlské nemocnice Tomáš Julínek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Přímá linka z Kazachstánu do Pardubic? Pardubický kraj jedná s dalšími východními destinacemi
V rámci návštěvy světové výstavy EXPO 2017 v Kazachstánu, na které se v tomto týdnu v českém pavilonu prezentuje také Pardubický kraj, jednali zástupci regionu s velvyslankyní České republiky v Kazachstánu a Kyrgystánu Eliškou Žigovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist