Takáč mluvil ve studiu s „nekorektním profesorem“ a už se neudržel: Ono se dá s Putinem jednat?
Už jen pár týdnů nás dělí od voleb do Evropského parlamentu. Česká televize plní svou předvolební povinnost a dává prostor představitelům všech stran k vyjádření jejich názoru. Před kamery usedl Ivan Holoubek, představitel strany Vědci pro Českou republiku. Danielu Takáčovi vysvětlil, že z EU nechce odejít, ale chce ji zreformovat. Došlo i na protiruské sankce a na minimalizaci aktivistického přístupu ke zlepšení životního prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Takto Daniel Takáč rozhovor dlouho neukončil: Mimořádný zážitek diváků ČT
K francouzským prezidentským volbám se ve včerejším vysílání pořadu Události, komentáře ČT24 vrátil moderátor Daniel Takáč se svým hostem, profesorem politologie CEVRO Institutu Miroslavem Novákem. Rozhovor však byl v samotném závěru dokonce přerušen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ve studiu ČT dnes neseděl Filip ani Okamura, ale Miroslava Němcová. Takto s ní zacházel moderátor Takáč
Letos to bude třicet let, co skončila vláda KSČ a v Československu se opět začalo vládnout podle demokratických pravidel. Jestli ona tři desetiletí přinesla změnu, kterou lidé očekávali, zhodnotila ve středečním Interview na ČT24 poslankyně ODS Miroslava Němcová. Protentokrát moderátor Daniel Takáč nechal svou horlivou argumentaci, kterou bylo v minulých měsících možné sledovat například při rozhovoru se šéfem komunistů nebo předsedou SPD, stranou. A diváci se tak dočkali uvolněného rozhovoru o tom, co vše se vlastně povedlo, či nepovedlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Trump chce jednat s Putinem sám. Kundra z Respektu už zná výsledek
Podle informací agentury Reuters by 45. prezident USA Donald Trump rád jednal se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem jen ve dvou, bez kohokoli dalšího. Mezi spojenci vzbuzuje Trumpův záměr nervozitu. A nejen mezi spojenci. Obavy vyjadřují i někteří čeští novináři, např. Ondřej Kundra z Respektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Policajti se schovávají u metra, nechytají lumpy! Jeden z kandidátů na pražského primátora se v rozhlasové debatě neudržel
Moderátor Jan Pokorný přivítal ve studiu Českého rozhlasu poslední čtyřku pražských volebních lídrů, kteří si přejí na postu primátorky nahradit Adrianu Krnáčovou (ANO). Ve studiu proti sobě usedli čtyři lídři. Byl mezi nimi i Zdeněk Krampera ze Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka, který se hned na úvod pořádně obul do pražských policistů. Prý se rádi schovávají u metra místo toho, aby chytali lumpy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Jeden telefonát s Putinem a Trumpa jakoby polili živou vodou
Ještě před pár týdny připomínal Trump fackovaného panáka, kterého už nenechali ani svobodně jednat a pomalu to vypadalo, že jako chromá kachna bude dokejhávat oněch rok a půl k nové prezidentské volbě. A pak následoval telefonát Donalda Trumpa na vlastní žádost s hlavním celosvětovým nepřítelem Západu, prezidentem Vladimírem Putinem a chlapi podrobně probrali Venezuelu, severní Koreu, Ukrajinu, odzbrojovací smlouvy a Irán a vše se změnilo téměř jako mávnutím proutku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nejvyššsí správní soud rozhodl: Spor Ošťádala se Zemanem o jmenování profesorem jde znovu k městskému soudu
Spor fyzika Ivana Ošťádala s prezidentem Milošem Zemanem o jmenování profesorem bude znovu řešit pražský městský soud. Rozhodl o tom Nejvyšší správní soud (NSS), výrok zveřejnil na úřední desce. Ošťádalovu žalobu proti nejmenování profesorem městský soud opakovaně odmítl jako opožděnou, nyní se jí musí věcně zabývat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Kdo ovládne Libyi? Ve studiu ČT promluvil Jakub Szántó
Na severu Afriky se po letech zase vyostřuje situace. Alžířané svrhli prezidenta a podobně to chtějí udělat Súdánci. V Libyi proti sobě válčí Východ se Západem. Tentokrát byl hostem pořadu Interview bývalý blízkovýchodní zpravodaj ČT Jakub Szántó. Moderátor Daniel Takáč s ním probral, co by mohlo přinést nové arabské jaro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Havel omilostnil pedofilního vraha!“ V Takáčovi by se krve nedořezal, Okamura ho doučoval
Pozvání do středečního pořadu Interview na ČT24 přijal předseda hnutí SPD Tomio Okamura. A ve studiu bylo pořádné horko, když moderátor Daniel Takáč vytáhl na stůl otázky týkající se prezidentských milostí, tedy zejména těch, které udělil Václav Havel. Podívejte se sami, jaká moderátorova slova rozpálila lídra hnutí SPD doběla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Takáč se divil: Vy věříte Babišovi? Ministr Metnar se pořádně zapotil
Ministr Lubomír Metnar (nestr. za ANO) byl hostem ve středečním pořadu Interview na ČT24, kde čelil řadě otázek Daniela Takáče, díky kterým se ve studiu České televize celkem zapotil a očividně mu nebylo dvakrát příjemně. Moderátor se zajímal, jak se mu sedí ve vládě s premiérem, proti kterému se pořádají masové demonstrace, zda hodlá odejít z vlády či zda nebude taky již vyměněn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist