Autodrom Most myslí na bezpečnost, sousedům nabídl přezutí pneumatik zdarma
Lidé žijící u mosteckého autodromu si v pneuservisu v jeho areálu mohli nechat zdarma vyměnit sadu zimních pneumatik za letní. Nabídky využilo několik desítek řidičů. „Chceme mít se sousedy dobré vztahy, v letošním roce jsme proto přišli s touto iniciativou. Navazuje na bonusy z minulých období. Kvalitní a vhodné pneumatiky přispívají k bezpečné jízdě,“ uvedl výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

VLS zahájily jarní úklid Brd
Vojenské lesy a statky odstranily černou skládku pneumatik na bývalé dopadové ploše Jordán c CHKO Brdy. Celkem byla z prostoru odvezena tři nákladní auta pneumatik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Autodrom Most zve v premiéře na mototuristický zážitek Winter Trial
Mostecký autodrom vedle pořádání automobilových a motocyklových závodů organizuje stále více zážitkových akcí zaměřených na zdraví prospěšné či poznávací aktivity s důrazem na bezpečnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Každému 2 byty a 3 auta zdarma?
Popelnice zdarma! Vstupenky do ZOO zdarma! Městskou dopravu zdarma! Žádné fronty u lékaře a mnoho toho ještě více zdarma!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Víkend ADAC GT Masters nabídl skvělou podívanou, do Mostu zamíří i napřesrok
Adrenalinové souboje, dramatické okamžiky s četnými kolizemi, prokletí favoritů. To vše nabídl prestižní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters, který hostil tento víkend mostecký autodrom. Navštívilo jej 17 800 diváků. „Máme radost, že k nám našlo cestu tolik fanoušků. Potvrzuje se, že naše snaha přilákat do Mostu atraktivní a kvalitní motoristické podniky má odezvu. Spokojeny byly podle prvních ohlasů i týmy, což potvrdil promotér. Podepsal s námi už totiž smlouvu na příští rok,“ zhodnotila závodní víkend obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Povodí Moravy: Neznámý pachatel vysypal stovky pneumatik na dno brněnské nádrže
Přibližně 250 kusů pneumatik různých druhů a velikostí odstraňuje Povodí Moravy, s.p. z brněnské vodní nádrže. Pneumatiky nejspíš do nádrže někdo úmyslně vysypal. Kvůli náročným podmínkám vodohospodáři povolali i těžkou techniku. Úklid pneumatik značně komplikuje počasí, nízká teplota vody, ve které dělníci pracují, a nulová viditelnost pod vodní hladinou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo životního prostředí: Reakce na reportáž ČT o zpětném odběru pneumatik
MŽP reaguje na nepřesné a zavádějící informace o zpětném odběru pneumatik odvysílané 3. prosince 2017 v hlavní zpravodajské relaci ČT Události.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Dopravní beseda řidiče z řad seniorů zaujala, nahlédli i do zázemí okruhu
Mostecký autodrom navázal ve čtvrtek odpoledne na aktivity zaměřené na bezpečnost silničního provozu další bezplatnou dopravní besedou pro řidiče a řidičky ve věku 65 a více let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Italský hoteliér nabídl pomoc obětem zemětřesení. Zrušili mu profil a nadávají mu do rasistů, že raději nepomohl imigrantům
Blogerka Monika Pilloni přinesla na svém blogu na serveru iDNES.cz text italských médií o podnikateli, který po zemětřesení, jež jeho zemi zastihlo, nabídl zdarma pohostinnost Italům. Dočkal se však prý za to nadávek a cenzury facebookového profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Autodrom Most nabízí běžcům prostory k tréninku i zajímavý bonus
Amatérští a rekreační běžci mohou zdarma trénovat v areálu mosteckého autodromu. Premiéru si běžci odbyli ve čtvrtek 7. února v odpoledních hodinách, dorazilo jich 11. Další trénink připadá na neděli 17. února od 14:00 do 17:00 hodin, následné termíny autodrom vždy s předstihem zveřejní na svých webových a facebookových stránkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 10:36, zobrazit podobné
TOPlist