Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.937x, což odpovídá cca 101.070-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jiří Paroubek: Mají útoky na Marii Benešovou racionální jádro?
Musím říci, že v minulosti jsem měl k M. Benešové řadu výhrad. Byla součástí stínové vlády ČSSD, kterou jsem představil před sněmovními volbami v roce 2006. Potom, jako stínová ministryně pokračovala nějakou dobu ve stínovém vládním kabinetu ČSSD, který se každý týden scházel v Lidovém domě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 15:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

„Kradení dětí“? Nejen Norsko, ale i Česko. Senátorka Chalánková má úkoly pro Marii Benešovou
ROZHOVOR „Co se mezi mladými muži při ochutnávce vína v Boršicích odehrálo, vědí nejlépe oni sami,“ říká senátorka Jitka Chalánková k mediálně propíranému konfliktu, kterého se účastnil poslanec Dominik Feri. Načasování výměny ministra spravedlnosti Jana Kněžínka za Marii Benešovou považuje Jitka Chalánková za nešťastné, s Marií Benešovou bude chtít řešit situaci českých dětí, které jejich matce, Evě Michalákové, odebral norský Barnevernet. K útokům na Srí Lance senátorka dodává, že křesťané jsou dnes jednou z nejvíce pronásledovaných skupin na světě. Závěr rozhovoru se stočil na téma rodiny. EU prý v novém programovacím období vůbec neřeší otázku rodiny, nýbrž pouze genderové programy, podporu mnohých nově definovaných pseudopráv a plnou zaměstnanost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Dienstbier byl na Letné. Pak hovořil u Tvarůžkové o tom, co zažíval s Marií Benešovou v ČSSD
Premiér Andrej Babiš a jeho ministři se ocitli pod tlakem, který dosud nezažili – protestující demonstranti se v neděli sešli na pražské Letné v největším počtu od listopadu 1989. Zúčastnil se i senátor Jiří Dienstbier (ČSSD), který byl hostem pondělního Interview na ČT24. Moderátorka Zuzana Tvarůžková se ptala, jakou sílu podle něj tyto demonstrace mají a jak to to dál vidí s vládní spoluprací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babišovi se nepodařilo Benešovou přimět, aby zveřejnila zprávy o objednávání trestního stíhání
Premiér Andrej Babiš (ANO) nedokázal přimět ministryni spravedlnosti Marii Benešovou (za ANO), aby zveřejnila svou zprávu o tom, že si lze v Česku objednat trestní stíhání. Předseda vlády to dnes připustil ve Sněmovně na dotaz předsedy pirátských poslanců Jakuba Michálka. Uvedl zároveň, že zpráva je irelevantní ve vztahu k debatě o nezávislosti justice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Útoky liberálních primitivů. Zuřivá nenávist Bakaly. Hodí se i zlatokopka Petra. Jiří Vyvadil má exkluzivní informace o „kauze Paroubek“
Živý zájem médií vzbuzuje v poslední době bývalý premiér Jiří Paroubek. Nejen svou senátní kandidaturou v Ostravě, ale především svými soukromými peripetiemi, které mainstreamová média s chutí rozmazávají. Právník a bývalý senátor Jiří Vyvadil ale Paroubkovy odpůrce varuje. Takováhle kampaň může podle něj Paroubkovi spíše prospět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Merkelovou na východě Německa nechtějí
Politici CDU z bývalé NDR nechtějí, aby se kancléřka Angela Merkelová zapojila do kampaně před zemskými volbami. Podle jejich názoru by to přispělo k mobilizaci politických soupeřů. Tyto hlasy zaznívají přesto, že Merkelová pochází z bývalé NDR a jako kancléřka je stále nejpopulárnější německou političkou. Mají však velmi racionální jádro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Miloň Houda: Kdo se bojí Marie Benešové?
Intenzita a organizovanost útoků na Marii Benešovou překonala mé očekávání. Některé i obecnou míru vkusu a sami o sobě by měly vyvolat obavu veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vláda odmítla novelu, která měla zpřesnit podmínky pro odvolávání státních zástupců
STAN a TOP 09 nynější předlohu předložily před měsícem v souvislosti s výměnou ministra spravedlnosti Jana Kněžínka za Marii Benešovou.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.6.2019 v 17:36, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Hodně povolaných, málo vyvolených
Kompletní vedení ČSSD odmítlo podat po strašlivém volebním výprasku demisi. Je to možná v situaci, kdy se vyjednává o složení orgánů sněmovny a konec konců i o možné účasti ve vládě či o její podpoře, racionální řešení.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 25.10.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Jiří Paroubek si to vyřídil se Slonkovou a Kubíkem
Expremiér a bývalý předseda sociální demokracie a strany LEV 21 Jiří Paroubek se ohrazuje proti článku, který o něm napsali redaktoři Jiří Kubík a Sabina Slonková. Oba redaktory označuje Paroubek jako „známé konspirátory a vykonavatele mediálních poprav“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Hnus! Moravec čelí vzpouře po včerejšku na ČT: A nešlo jen o jednu věc
Mají se ve veřejnoprávních médiích prezentovat internetoví aktivisté? Podle Václava Moravce, který si pozval předsedu spolku Milion chvilek pro demokracii zřejmě ano. Ale podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka či bývalého hejtmana Michala Haška dělal Moravec hnutí reklamu. „Hnus za peníze koncesionářů,“ označil vystoupení Hašek a dodal: „Kde je prostor ve veřejnoprávním médiu pro Marii Benešovou k jejímu stanovisku?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist