Hnus kolem Jágra: Lidskoprávní pokrytci! Komentátor nenechal na „kavárně“ nit suchou
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud se něco zásadně nezmění, členství v EU se bude brzy rovnat ekonomické sebevraždě, myslí si komentátor Tomáš Vyoral. Hájí také Jaromíra Jágra, na kterého se v poslední době „plive“ pro jeho cestu do Číny. „A že jel s prezidentskou delegací? To si měl jako koupit letenku, letět tam sám o týden později a vzít s sebou některou z oněch moudrých mluvících a pohoršených hlav, aby mu tam radila, s kým se smí potkat a s kým se může fotit?“ nechápe zděšení Vyoral a přidává pár slov k charakteru lidí, kteří nyní do Jágra kopou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Jiří Pehe se koukal na Soukupův pořad, odhalující čachry v ČT. Nenechal na něm nit suchou
Generální ředitel TV Barrandov ukazuje, že s informacemi umí pracovat svérázným způsobem. Ve středu večer se v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa věnoval financování České televize. A veřejnoprávní televize se takřka okamžitě začala bránit na sociální síti Twitter. Do přestřelky se teď zapojil i politolog Jiří Pehe, který na Soukupovi nenechal nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Smradlaví bezdomovci a migranti: Babiš a ODS přitvrdili. A je tu mezinárodní skandál
Komunální a senátní volby nás všechny čekají už tento pátek a sobotu. Politici vědí, že se jim krátí čas a někteří z nich ve volební kampani přitvrzují. Platí to i o ODS, nad kterou zlomil hůl evropský ředitel pro média lidskoprávní organizace Human Rights Watch Andrew Stroehlein. Sluší se dodat, že nezlomil hůl jen nad ODS. Nit suchou nenechal ani na Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Upálení Palacha a rok 1968: Slova, ze kterých se v kavárně rozklepou hrnky
Publicista Daniel Veselý se vrátil k upálení Jana Palacha. Přestože od činu studenta Filosofické fakulty uplynulo již přes 50 let, debata o něm stále rozviřuje české společenské vody. Na filmu Jan Palach od režiséra vyznamenaného prezidentem Zemanem Roberta Sedláčka nenechal Veselý nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Potížistická partaj. Martin Fendrych lamentuje nad chystaným projektem mladého Klause
Václav Klaus mladší oznámil, že založí novou stranu. Doufá, že získá podporu od některých svých bývalý kolegů z ODS či od některých členů hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych na Klausových plánech nenechal nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Dědečkové Jágra se obracejí v hrobě! Komunisti jim zabavili statky, vnuk uznává tyrana Číny. Pomáhá Zemanovi obrátit nás k východu, vysílal ČRo
Cesta slavného hokejisty Jaromíra Jágra do Číny spolu s prezidentem Milošem Zemanem vyvolala mnoho reakcí. Mimo jiné se k ní vyjádřil také komentátor Jiří Leschtina na serveru iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Komunisti jsou hnus, řekl komentátor. Divočina kolem Horákové
Spisovatel a novinář Martin Fendrych se v komentáři pro server Aktuálně.cz pozastavuje nad názorovým střetem o justiční vraždě právničky a političky Milady Horákové. Naráží na nedávné výroky místopředsedy KSČM Petra Šimůnka, jenž odsouhlasil výroky spolustraničky Marty Semelové: „Vše, co Marta Semelová říká o Miladě Horákové, je podložené, v žádném případě nehovořila nepravdu.“ Na což posléze reagoval Jiří Dolejš a od svých stranických kolegů se distancoval. Jejich výroky pak označil za „nesoudné útoky, jak ze stalinských časů“. „KSČM je hnus a lež. Dolejš, kterého si tam pěstují zřejmě ‚pro mladé‘, to nezachrání,“ píše ke svárům ve straně Fendrych.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
O co těm senátorům jde? Farský v rozhlase hájil zpochybňovaný registr smluv
Moderátor Jan Moláček v pátečních Dvaceti minutách Radiožurnálu zpovídal volebního lídra hnutí Starostové a nezávislí Jana Farského. Ten se rozpovídal o registru smluv. Nenechal nit suchou na senátorech, kteří si na zákon stěžují u Ústavního soudu ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Veselý - Palach
Publicista Daniel Veselý se vrátil k upálení Jana Palacha. Přestože od činu studenta Filosofické fakulty uplynulo již přes 50 let, debata o něm stále rozviřuje české společenské vody. Na filmu Jan Palach od režiséra vyznamenaného prezidentem Zemanem Roberta Sedláčka nenechal Veselý nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Komentátor: Buďme rádi, že Babiš dopředu nezpochybňuje nestrannost soudu, jinak...
Komentátor Stanislav Šulc se na serveru Deník.cz zaměřil na kauzu kolem šéfa hnutí ANO Andreje Babiše Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
„Mnu si oči. Ne, nezdá se mi to.“ Exministr Ivan David ohromen z toho, co europoslankyně ČSSD napovídala v novinách o EU
Psychiatr a někdejší ministr zdravotnictví za sociální demokracii Ivan David se dobře pobavil nad tím, co o ČSSD napsala europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD). Pak na „Bruselu“ nenechal nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist