Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.955x, což odpovídá cca 102.009-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Čunek (KDU-ČSL): Sazka? Typický příklad toho, když někde sedí lidé, kteří jsou nekompetentní
Projev na 8. schůzi Senátu dne 3. 5. 2019 k návrhu zákona, kterým se mění zákon o podpoře sportu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 19:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Rudolf Mládek: Lidé jsou podružní?
Tak to v poslední době vypadá. Píšeme zákony, protože někdo někde si myslí, že když se napíší, tak se lidé prohrnou je číst a budou je s nadšením dodržovat. Oboje nefunguje a fungovat nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Digitální služby
Skupinky zejména mladých lidí, kteří sedí společně u stolu, ale nebaví se a namísto toho všichni koukají do telefonu, jsou čím dál méně výjimečné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Miloš Čermák radí naštvaným lidem po volbách: Můžeš do toho investovat emoce i srdíčko a sluníčko, ale když to nevyjde, tak se z toho nesmíš posrat
Podle novináře Miloše Čermáka se nám demokracie mění před očima tak moc, že začíná být těžké definovat, co je vlastně přesně zač. Je si ale jistý tím, že nejlepší přístup k ní je ten nejvlažnější, kdy nad ní zkrátka jen pokrčíme rameny. „Naopak nejhorší jsou lidé, kteří se strašně rozvášní a investujou do toho šíleně emocí,“ napsal ve svém facebookovém komentáři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Čunek promluvil u Jany Bobošíkové: V KDU-ČSL vypadne internet. A i jinde
S Janou Bobošíkovou se v pořadu JB Talk na XTV sešel bývalý vicepremiér a současný senátor a hejtman za KDU-ČSL Jiří Čunek. Mluvilo se mimo jiné o prezidentu Zemanovi a Andreji Babišovi. Čunek řekl, že souhlasí asi tak se 70 % toho, co prezident říká a prosazuje, ale kritizoval jeho spolupracovníky, kteří dle něj snižují důvěryhodnost prezidenta. A u kauzy Čapí hnízdo prohlásil, že je účelová. Obvinění podle něj mělo přijít až po volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová, to je opravdu případ. Zdá se, že už neví, co mluví, obává se mediální expert
ROZHOVOR „Paní poslankyně Miroslava Němcová je typický příklad ženy, která dělá věci, které by dělat neměla, a které ji poškozují. Měla zůstat tím, čím byla. To znamená příjemnou skromnou političkou, ale ona se z toho úplně vymkla a působí trapně,“ hodnotí současné její vystupování pro PL.cz mediální expert Jiří Mikeš. „Paní Němcová začíná působit jako pan Kalousek. Je škoda, že tihle lidé, kteří kdysi něco znamenali a lidi si jich vážili, tak se svou arogancí a namyšleností sami zesměšňují,“ říká. Na zvolení prezidentkou nemá dle něj šanci. „Je to přímá volba a lidi by ji nezvolili, protože ze sebe udělala trapnou figuru, kterou podporují jen ti, co chodí na ty demonstrace a vyvěšují trenýrky na Hradě,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 14:34, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Komárek – typický příklad Babišova zaměstnance
Sémanticky „komárek“, to by měl být takový malý komár.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Mohlo by se to zvrhnout v lynčování. Profesor Vyzula varuje před tím, aby lidé dostali do rukou stejnou moc jako na Slovensku. Jde o prezidenta
ROZHOVOR „Evropská komise určitě vydala řadu nesmyslných příkazů, ale to jí bylo umožněno naší ignorací důležitosti myšlenky evropského sjednocení. Když se do vedení Evropské unie dostali nekompetentní lidé, tak co můžeme očekávat – jen nekompetentní prohlášení,“ uvádí profesor a poslanec ANO Rostislav Vyzula, který by byl rád, aby měli Češi větší zájem na dění v EU a větší účastí ve volbách dali svým zástupcům silnější mandát. Vyzula v rozhovoru komentuje i snaze některých senátorů o odvolání prezidenta, českému školství nebo případu údajných syrských sirotků, které by chtěl europoslankyně Michaela Šojdrová převézt do ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Hejtman Čunek: Majitelé pozemků v Malenovicích dali nové nemocnici zelenou
„Vážím si vstřícného přístupu majitelů, kteří souhlasili s prodejem pozemků v Malenovicích Zlínskému kraji, pro výstavbu nové nemocnice. Je vidět, že když se s lidmi jedná férově a na rovinu, tak jsou schopni pro dobrou věc se domluvit, a já jim za tento přístup moc děkuji," uvedl hejtman Jiří Čunek s tím, že kraj chce všem majitelům zaplatit za pozemky tržní cenu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Zdechovský se vrátil z Afriky a popsal, co jim tam jasně řekl, i když radost z toho asi neměli
ROZHOVOR Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) čelil na Sahaře vyhrocené debatě s africkými politiky, kteří tvrdili, že je Evropa zodpovědná za to, jak Afrika vypadá, a že jim málo pomáháme. „Řekl jsem jim, že řešením problémů migrace není to, že přijmeme všechny, ale že lidé zůstanou doma a udělají Afriku lepší,“ prozradil v rozhovoru pro PL.cz. „Do Afriky proudí velké množství fondů a peněz, ale hodně se jich ztratí. Mnoho politiků z Afriky jsou nejbohatší lidé na světě, přestože v jejich zemích lidé trpí hladem. Když to někdo pojmenuje, tak se zlobí. Ale je to pravda,“ dodal s tím, že když nebudeme řešit africké problémy, přesunou se skrze migraci do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Kdyby Okamura věděl, co vídám, tak se zhroutí někde v koutě,“ říká arabista Pelikán zcela otevřeně o migrantech i v Česku a o zkušenostech z terénu
ROZHOVOR „Skuteční uprchlíci v Evropě téměř nejsou,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz arabista a súdánský honorární konzul Petr Pelikán. Váleční uprchlíci jsou podle Pelikána buď tzv. vysídlenci v jiných regionech svých vlastních zemí, anebo zůstali někde za hranicemi, tedy – podle mezinárodních úmluv – v tzv. „prvních bezpečných zemích“. Lidé, kteří do Evropy přicházejí z Blízkého a Středního východu do Evropy, sem podle Pelikána přicházejí, jak se říká tzv. „za lepším“. Pelikán je i muslimem. ParlamentníListy.cz ho proto vyzpovídaly i z toho, co si myslí o tom, jako roli v migrační krizi hraje islám. A došlo i na obávaný Islámský stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist