Kauza s krabicí od vína se někomu náramně hodila, řekl Rath. A naznačil, jak jen mohl...
Exposlanec za ČSSD a exhejtman Středočeského kraje David Rath se v pořadu moderátora Luboše Xavera Veselého na serveru xtv.cz vyjádřil mimo jiné k sexuálnímu otrokářství provozovanému pákistánskými gangy ve Velké Británii. Ale to nebylo jediné téma. Dalším tématem byla také Evropská unie. Především ale Rath mluvil o tom, kdo se ho snaží dostat do vězení...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

EU jako nacisté? David Rath dostal 7 let. A na tiskovce řekl, kam až celou věc potáhne
Za sedm milionů v krabici od vína dostal Rath sedm let v chládku. Ač by se vtipálkům mohlo zdát, že by mu to v parném létě nemuselo vadit, opak je pravdou. Rath se vidí jako oběť Evropské unie, kterou prý vnímá jako další z řady říší po nacistické třetí říši, a z tohoto úhlu pohledu je mu prý ctí EU poškozovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
David Rath se obrátil na Ústavní soud. Stěžuje si, že je u nás „bordel“
Někdejší středočeský hejtman David Rath, prozatím nepravomocně odsouzený za korupční jednání, znovu míří k soudu. Tentokrát však ne kvůli sedmi milionům v krabici od vína, se kterými ho nachytala policie v roce 2012. Tyto miliony podle státního zástupce měly pocházet právě z protizákonné činnosti. Rath se obrátil přímo na Ústavní soud ČR. Rozčiluje ho totiž, že je tady „bordel“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Volby 2018. Jak vypálit konkurenci rybník? Vypálit si ho sám.
Kdyby se David Rath vyfotil na volebním plakátu s krabicí od vína, nikdo by mu ji už nemohl přimalovat. A o tom to je. Nejlépe na to šel Jiří Čunek...jako James Bond.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.9.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Patnáct milionů ve třech kufrech
Zatímco David Rath nesl v krabici určené pro  šest lahví vína 7 milionů korun, zvláštní katarský emisar napěchoval do tří kufrů 15 milionů amerických dolarů (fotoodkaz níže). Vezl je palestinským Arabům do Pásma Gazy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.11.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Prezident Zeman se před soudci podivil rozsudku nad Rathem. Když se u někoho najdou miliony v krabici, je prý nepatřičné mluvit o nevině
Prezident Miloš Zeman se pozastavil nad rozsudkem v korupční kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Když se u někoho najdou miliony korun v krabici od vína, diskuse o vině považuje za nepatřičné. Řekl to dnes novým soudcům, které jmenoval na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Kauza Rath jako právní princip
Předseda Nejvyššího soudu Pavel Šámal v Otázkách Václava Moravce (ČT24, 11. 6. 2017) hájil rozhodnutí Nejvyššího soudu o stížnosti pro porušení zákona ministra spravedlnosti a nesouhlasil s kritikou, kterou publikoval bývalý místopředseda Ústavního soudu PAVEL HOLLÄNDER: Kauza Rath prolomila principy rovnosti (Echo24.cz, 8. 6. 2017). Kauza Rath se stává bojem o principy trestního práva u nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Miliony „peněz nás všech" tu někdy končí v krabici od vína
Komentář Luďka Niedermayera z facebookového profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Sedm milionů korun v krabici od vína
Bylo to selhání jedince, promyšlená finanční strategie ČSSD, nebo obojí najednou?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jičínský: Kauza Rath je horší než kauza Mynář
Zdeněk Jičínský, někdejší vlivný člen sociální demokracie, se pro novinky.cz vyjádřil k současnému dění kolem justice. Tvrdí, že soudní systém poškozuje více kauza Davida Ratha než kauza hradního kancléře Vratislava Mynáře.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2019 v 10:40, zobrazit podobné
David Rath: V Bruselu je nakopu do...
ROZHOVOR „Jak zmizelo právo veta pro členy, tak od té doby začínají bruselští byrokraté přikazovat, diktovat a postoje členských států je vlastně nezajímají,“ říká o stavu dnešní Evropské unie lékař a politik David Rath, který je lídrem kandidátky České suverenity pro květnové volby do Evropského parlamentu. „Chci ‚nakopávat‘ bruselské byrokraty do jejich líných zadnic vypasených z našich daní a nutit je dělat něco užitečného,“ říká o unijních úřednících Rath, který své dlouholeté stíhání ve spojitosti s kauzou sedmi milionů korun v krabici vidí jako dlouhý a vyčerpávající boj s přesilou moci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist