Aschenbrenner (ODS): Konec zákazu prodeje o svátcích se blíží
Návrh Občanské demokratické strany na zrušení zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě byl schválen v Senátu. Pozměňovací návrh senátora Lumíra Aschenbrennera z ODS byl přijat nejprve na výboru a nyní i na plénu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 04. 05. 2019

Související články

Senátor Nytra: Chceme zrušit zákaz prodeje o vybraných svátcích a daň z nabytí nemovitosti
Senát bude na čtvrteční schůzi projednávat zákon zákazu prodeje o vybraných státních svátcích a zákon o dani z nabytí nemovitosti. Senátoři za ODS ve výborech prosadili zrušení obou povinností a svoje návrhy chtějí prosadit také na plénu Senátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora: Ministerstvo při obhajobě zákazu prodeje o svátcích účelově manipuluje s fakty
Hospodářská komora České republiky se vyhrazuje vůči manipulativnímu stanovisku ministerstva práce a sociálních věcí k novému poslaneckému návrhu zrušit omezení otevírací doby o svátcích, který zítra ráno projedná vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
UZO podporuje jen jeden ze dvou poslaneckých návrhů na změny prodeje o svátcích
S vyjmutím velkoobchodu ze zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb (UZO) zásadně nesouhlasí, naopak by podpořila rozšíření zákazu prodeje na všechny státní svátky. Reaguje tak na návrhy poslanců na změny tohoto zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
ČOI zjistila tři porušení zákazu prodeje
Česká obchodní inspekce na svatého Václava provedla celkem 115 kontrol obchodů v souvislosti se zákonem č. 223/2016 Sb., o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě. Porušení zákazu prodeje inspektoři tentokrát zjistili ve třech případech (tj. 2,6 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
ODS: Silný program prosazujeme i v opozici
Poslanecká sněmovna v tomto týdnu projedná návrhy zákonů, které předložili poslanci ODS. Občanští demokraté navrhují zrušení EET, zrušení zákazu prodeje o vybraných svátcích a zrušení daně z nabytí nemovitosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ODS: V Senátu zvítězil zdravý rozum
Sněmovna projedná jedenáct zákonů vrácených Senátem. Jednat bude například o zrušení daně z nabytí nemovitosti, zákazu prodeje o vybraných svátcích nebo toleranci alkoholu 0,5 promile u cyklistů. ODS senátní návrhy na plénu Sněmovny podpoří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Renáta Burianová: Jak na „kočkopsa“? Zavřeme velké prodejny o všech státních svátcích
Reakce předsedkyně OSPO Renáty Burianové na dnešní článek „ODS s ANO chtějí skoncovat se zákazem prodeje o svátcích“, který byl zveřejněn na serveru Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Musíme mít každý den čerstvý rohlík? Paní Gajdůšková, otázka zní jinak…
Skupina poslanců za TOP 09 podala v Poslanecké sněmovně návrh na zrušení zákazu prodeje o vybraných svátcích. Někteří poslanci za ČSSD, především pak bývalá místopředsedkyně strany Alena Gajdůšková, jsou však rezolutně proti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.2.2019 v 16:40, zobrazit podobné
ČOI: Inspektoři odhalili 5 porušení zákazu prodeje 28. října
Česká obchodní inspekce ve státní svátek 28. října provedla celkem 89 kontrol obchodů v souvislosti se zákonem č. 223/2016 Sb., o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě. Porušení zákazu prodeje inspektoři tentokrát zjistili v pěti případech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist