Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.922x, což odpovídá cca 100.287-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Bába se pomátla.“ Šabatová žádá brutální opatření: Přísné tresty
Již jsme vás informovali o návrhu ombudsmanky Šabatové, že by firmy měly zveřejňovat rozdíly mezi platy žen a mužů. A kdo by nesplnil, neměl by možnost ucházet se o státní zakázky. Návrh v Reflexu rozebral Petr Kolman, který ho prohlásil za nedomyšlený a dodal, že v Čechách a na Moravě by se určitě našli takoví, kteří by ho zneužili. A bývalý poslanec ANO na to šel ještě tvrději: „Bába se definitivně pomátla...“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Dvacet pět let za vzpouru. Španělský prokurátor žádá pro katalánské politiky tresty, nad kterými si točí hlava
Španělský prokurátor žádá pro katalánské politiky, kteří chtěli prosadit nezávislost regionu na centrální španělské vládě v Madridu, vysoké tresty. Nezdráhá se sáhnout ani ke trestům 17 a 25 let odnětí svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Šabatová žádá vládu, aby zajistila dálkové nahlížení do spisů
Vláda bude na pátečním jednání řešit i dvě doporučení veřejné ochránkyně práv. Ombudsmanka Anna Šabatová vládu žádá, aby změnou zákona zajistila účastníkům správních řízení možnost dálkově nahlížet do spisu formou pořízení a zaslání kopií. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Imigranti znásilňovali Švédku a vysílali to na Facebook. Od soudu odešli s tresty, ze kterých se lidem udělalo špatně
Před nedávném pobouřil celé Švédsko případ znásilněné ženy, které si tři migranti nahrávali na kameru a publikovali ho na Facebooku. V uplynulém měsíci byli odsouzeni, ale prokurátor pro ně nyní žádá vyšší tresty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Šabatová chce bojovat za lidi se změněným pohlavím. Musí mít náležité uznání, píše ve zprávě poslancům
Sterilizace by neměla být zákonnou podmínkou pro úřední změnu pohlaví lidí, žádá ombudsmanka Anna Šabatová. Jde o jedno z pětice nových doporučení legislativních změn veřejné ochránkyně práv ve zprávě o činnosti za loňský rok, kterou obdrželi poslanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Šabatová bude zkoumat, co se odehrálo na shromáždění v Lipníku
Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová už dostala podnět k prověření postupu policie na mítinku prezidenta Miloše Zemana v Lipníku nad Bečvou. Vyřízení může trvat několik týdnů, řekla dnes Šabatová ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Brutální únik informací od Tuhého? Bylo to prý úplně jinak. Nejspíš prý budou létat tresty
Nejvyšší státní zastupitelství v těchto dnech ukončilo dohledovou prověrku, kterou z vlastní iniciativy provedlo ve věci týkající se prověřování podezření z úniku informací z vyšetřování tzv. kauzy Tesco SW. Ta je známá spíše jako „brutální únik informací“ od policejního prezidenta Tomáše Tuhého, jak ji nazval bývalý šéf ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Jiří Komárek. Podle závěrů pochybila Generální inspekce bezpečnostních sborů i olomoucká žalobkyně, tu čeká pravděpodobně trest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Brutální útok cizinců na číšníka v Praze: Padly první nepravomocné tresty
Nizozemské bratry Armina a Aräshe Nahviovy, kteří v loňském roce brutálně zkopali číšníka v centru Prahy, poslal český soud na pět a šest let za zločin těžkého ublížení na zdraví. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Nenávist, bojím se. Anna Šabatová mluvila v rádiu
Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová byla hostem Českého rozhlasu Radiožurnálu. V rozhovoru s Janem Pokorným uvedla, že úřad ombudsmana považuje za důležitý. Přitom čtvrtina Čechů dodnes neví, kdo Anna Šabatová je. Ona sama však vnímá větší důležitost v tom, aby byla známá její instituce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Plamínková (STAN): Vodovod a kanalizace na sídlišti Baba II projdou rekonstrukcí
Důkladnou rekonstrukcí projde vodovod a kanalizace vybudované v 70. letech na památkově chráněném sídlišti Baba II v Dejvicích. Stavba je zahájena ve východní části v ulicích Fragnerova a na Ostrohu. Investiční náklady činí 23 milionů korun, zhotovitelem je společnost EKIS, s r. o. Projekt na zbývající část stavby se nyní připravuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist