Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.922x, což odpovídá cca 100.287-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Vy máte něco proti sexu? zmrazil moderátora ČT kandidát, který chce zabírat Německo
V rámci vystoupení kandidáta do voleb do Evropského parlamentu v pořadu Studio ČT24 se dnes prezentoval lídr kandidátky TVŮJ KANDIDÁT (TUJKA) Daniel Konečný a divákům pořadu prezentoval hned několik řešení velmi palčivých otázek. „Našim sousedům zabereme dvě nebo tři spolkové země, vezmeme si jejich jídlo a dáme jim to naše,“ vyjádřil se třeba ke dvojí kvalitě potravin a ukázal i schéma na prodloužení tunelu Blanka do Bruselu. „Chceme více piva, více peněz a více sexu,“ shrnuje svůj program pro nadcházející eurovolby Konečný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Dostanou lidi pod úplnou kontrolu! Kubera zmrazil moderátora informací, co prý brzy zavede Brusel
Senátor Jaroslav Kubera (ODS) usedl v internetové televizi XTV.cz proti moderátorovi Luboši Xaveru Veselému a rozjel svůj tradiční koncert. Mimo jiné se důrazně zastal umělců. Luboš Xaver Veselý diskusi obohatil tvrdým útokem na ministra pro lidská práva Jana Chvojku (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Říkejte už konečně pravdu. Šéf policejních odborů zmrazil celé Německo zdrcujícím projevem o imigrantech
Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt se na setkání pořádaném nadací Konrad Adenauer Stiftung neobvykle otevřeně vyjádřil na adresu uprchlíků a jimi páchané kriminality. Podle Wendta Německo v oblasti integrace naprosto selhalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Desatero bezpečného sexu s novou známostí
Jak minimalizovat riziko nákazy HIV při náhodném sexu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Kandidát Fischer dal prezidentu Zemanovi trojku z mravů. Strašný slovník, a ani nechodí před volbami skládat účty...
Hostem moderátora Jana Pokorného v Dvaceti minutách Radiožurnálu byl prezidentský kandidát Pavel Fischer. „Mým cílem je, aby lidé přemýšleli o volbách a aby přišli v hojném počtu. A aby přemýšleli rozumem a také srdcem,“ prohlásil hned na úvod kandidát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Dvojí kvalita sexu? Ne! Eurokandidát trénuje na Brusel v bordelu. Zve i vás
Kandidát do Evropského parlamentu Daniel Konečný, lídr hnutí TVŮJ KANDIDÁT, bude sledovat víkendové sčítání hlasů z netradičního místa – z „bordelu“. Dvojí kvalita nejen potravin, ale i služeb, je podle Konečného problémem, který naše občany skutečně trápí. Proto se rozhodl za vás za všechny otestovat jejich kvality. Konečný k této příležitosti vydal informativní video. Příznivci hnutí TVŮJ KANDIDÁT se o víkendu budou moci s politikem i s výsledky jeho zkoumání seznámit osobně. To jste ještě neviděli!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Kandidát na Hrad: Německo vede válku proti ČR. Je to horší než protektorát. EU byla naplánována ještě za života Hitlera
Nový prezidentský kandidát Josef Toman se představil voličům. Má za to, že zatímco od roku 1918 byl náš stát budován, po roce 1989 už je tentýž stát ničen. Toman, který se podle svých vlastních slov živí jako stratég, má plán, jak tuto destrukci státu zastavit. Raději se na jeho svérázné prohlášení podívejte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Taky pěkný čuňák. Měli bychom se za něj stydět. Minimálně pepřový sprej do ksichtu nebo kleštičky na kastraci. Benjamin Kuras o nejznámějším českém politikovi a sexuálním obtěžování
ROZHOVOR „Další krok k vyhubení západní civilizace a vymření jejích obyvatel. Brzy si žádný muž netroufne oslovit živou ženu. Proto taky už začínají být populární sexuální robotky. Nejnovější zdokonalované robotky jsou už naprogramované i tak, aby kromě sexuálních hrátek s mužem i mluvily, říkaly mu samé lichotky a povzbuzovaly mu sebevědomí,“ říká s jistou nadsázkou spisovatel Benjamin Kuras, autor knížek Mao sexu, Ciao sexu a Tao sexu o nynějších kampaních proti „sexuálnímu obtěžování“, přičemž pod tento pojem se dnes již vejde téměř vše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Německo procitlo ze sna
Nové americké sankce proti Rusku, které se chystá podepsat i prezident Donald Trump, přiměly německou ministryni hospodářství k „rázné odpovědi“. Chce opatření proti USA.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:40, zobrazit podobné
TOPlist