Rod (STAN): Sedlická krajka v pohybu a přesto pevně zakořeněná
Město Sedlice je již více jak 450 let známé a proslulé tvořivou činností řady jeho občanů – krajkářstvím. Tato tradice je zde hluboce zakořeněna a v současnosti je snaha tento odkaz předků zachovat pro další generace a obnovit jeho dřívější proslulost a známost v celém regionu, republice, ale i za hranicemi státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Zemřel prezident George H. W. Bush
Z mého pohledu jeden z nejlepších prezidentů USA, a to i přesto, že vládl jen jedno volební období. Nicméně pevně, odhodlaně a s jasnou vizí světa bez komunistů. Takže ti asi nyní jásají.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.12.2018 v 11:40, zobrazit podobné
TOP 09 se staví proti Zaorálkovi kvůli omezení pohybu pracovníků
TOP 09 se dnes vymezila proti výrokům ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) o možném omezení pohybu pracovních sil. Podle opoziční strany by takový krok poškodil českou ekonomiku. Zaorálek o omezení pohybu pracovníků mluvil v souvislosti s britským rozhodnutím opustit Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Lacina (STAN): Nekecáme a makáme. Doopravdy, nejen na plakátech
V čem se lišíme od ostatních stran a hnutí? Jsme velmi pevně zakořeněni v českém politickém systému a hned tak nás nikdo nevykoření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Krainer (STAN): Proč jsem vstoupil ke Starostům a nezávislým
Vstoupit do politiky je vždycky těžké rozhodnutí. Pokud to vezmete vážně, vytváříte si už navždy nesmiřitelné nepřátele. Ztratíte spoustu času a vyčerpáte mnoho energie a přesto se často nedoberete hmatatelných výsledků. Přesto to má smysl. Jakub Krainer popisuje kroky, které jej přivedly až ke Starostům a nezávislým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Bouzek (TOP 09): Bouzek: Šumava neumírá! Nejvíc jí pomůžeme tím, že ji necháme na pokoji
Mezi jihočeskými politiky je dlouhodobě zakořeněna představa, že čím víc budeme zasahovat do národního parku v tzv. „boji proti kůrovci“, tím lépe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Soukromí chovatelé si přezírání nezaslouží
Tradice přezírání soukromých konkurentů ze strany zástupců dotovaného sektoru je u nás hluboce zakořeněna. Soukromá konkurence by však měla spíše inspirovat, než být dehonestována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Dítě v pohybu se ZP 211. Nový prázdninový příspěvek
ZP 211 podporuje aktivní život plný pohybu a sportování. Proto přichází s novým prázdninovým příspěvkem pro děti do 18 let na letní sportovně-pohybový pobyt ve výši 500 Kč. Je to již třetí pětistovka v roce, kterou může dítě pojištěné u ZP MV ČR letos čerpat z fondu prevence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Přišli o jednoho europoslance. Přesto jsou u TOP 09 a STAN spokojeni
Lídři kandidátky Spojenci pro Evropu hodnotí dvojciferný výsledek ve volbách do Evropského parlamentu, 11,7 procenta, a tři mandáty jako velký úspěch. STAN, TOP 09 a Zelení budou do krajských a senátních voleb hledat širší formu spolupráce. Výsledek voleb je jasná výzva, aby strany dále spolupracovaly, řekl europoslanec, lídr kandidátky a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Zimní stadion není cirkusový stan
Zimní stadion, i když je budován jen jako dočasná stavba kvůli jednomu sportovnímu utkání, není z hlediska stavebního zákona to samé, co cirkusový stan, a nelze ho stavět bez povolení. V Brně v loňském roce přesto hokejový stadion právě takhle postavili. Ministerstvo už proto vydalo metodiku k demontovatelným stavbám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
MŠMT: Podpora programu Hodina pohybu navíc zamíří do 350 škol
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podpoří program Hodina pohybu navíc 12 miliony korun, které by měly směřovat do 350 škol. Dotaci získala Asociace školních sportovních klubů ČR, která bude tuto ověřenou metodiku nadále podporovat na školách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist