Ředitelem Pražského filharmonického sboru byl jmenován Radim Dolanský
Ředitelem Pražského filharmonického sboru byl na základě výběru a doporučení komise Ministerstva kultury ČR od 1. září 2019 jmenován ministrem kultury Antonínem Staňkem jeho dosavadní manažer Radim Dolanský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Óda na radost v podání Pražského filharmonického sboru a Symfonického orchestru Českého rozhlasu
PFS vystoupí v pondělí 20. listopadu 2017 od 19.30 hodin ve Dvořákově síni pražského Rudolfina se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu a jeho šéfdirigentem Ondrejem Lenárdem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusům v hotelu Brioni se zase tolik nestalo
Hudebníci z pražského filharmonického sboru, Rus Vladimír a jeho krajané v ostravském hotelu Brioni mají jedno společné, měli povinně souhlasit s politickou myšlenkou a podpořit „správný“ názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
84. koncertní sezona Pražského filharmonického sboru byla zahájena
Pražský filharmonický sbor (PFS) zahájil svoji 84. koncertní sezonu. Podobně jako v minulých letech i v této sezoně vystoupí na koncertech a prestižních festivalech doma i v zahraničí a bude účinkovat s významnými orchestry pod vedením světově uznávaných dirigentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Ředitelem Programu Českého rozhlasu byl jmenován Ondřej Nováček
Novým ředitelem Programu Českého rozhlasu byl s účinností od 1. února 2018 jmenován dosavadní šéfredaktor Českého rozhlasu Plus Ondřej Nováček. Změnu ve vedení vzala dnes na svém zasedání na vědomí také Rada ČRo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hasičský záchranný sbor na návštěvě ve VS ČR
Delegace Hasičského záchranného sboru ČR v čele s ředitelem Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy Romanem Hlinovským navštívila dnes generální ředitelství Vězeňské služby ČR, kde se setkala s generálním ředitelem VS ČR Petrem Dohnalem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Primář Toupalík byl jmenován členem Poradního sboru ministra spravedlnosti
Významného ocenění dosáhl primář oddělení soudního lékařství Pardubické nemocnice Pavel Toupalík. Ministrem spravedlnosti České republiky Robertem Pelikánem byl jmenován členem jeho Poradního sboru pro soudní lékařství, který byl nově vytvořen v letošním roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jaroslav Chylík byl jmenován novým generálním ředitelem Teva Czech Industries
Novým generálním ředitelem opavského výrobního závodu farmaceutické společnosti Teva Czech Industries (TCI) byl jmenován Jaroslav Chylík (44). Do společnosti Teva nastoupil po 14 letech ve firmě Zentiva, kde pracoval na obdobné pozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: (Nejen) Summertime! SOČR, excelentní sólisté a Wayne Marshall
Na 16. února pro Vás připravil Symfonický orchestr Českého rozhlasu fantastický projekt – koncertní provedení Gershwinovy opery Porgy & Bess. Ve Dvořákově síni Rudolfina oceníte v sobotním večeru čtveřici nanejvýš povolaných pěvců. Inspirovaný výkon nesporně podají také členové Pražského filharmonického sboru. V čele interpretů stane přední britský dirigent, klavírista a varhaník Wayne Marshall.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Třetím ředitelem GIBS se ke dnešku stává žalobce Dragoun
Státní zástupce Radim Dragoun se k dnešnímu dni stal třetím ředitelem Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Ve funkci vystřídal Michala Murína, který na vedení GIBS počátkem května rezignoval po sporech s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Dragoun uspěl mezi 12 uchazeči před výběrovou komisí, minulý týden se jeho nominací zabýval sněmovní bezpečnostní výbor, což spolu se středečním souhlasem vlády umožnilo Babišovi Dragouna jmenovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
MZ: Ladislav Dušek jmenován staronovým ředitelem ÚZIS ČR
S účinností od 1. listopadu 2017 dnes Vláda ČR jmenovala ředitelem Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) České republiky doc. RNDr. Ladislava Duška, Ph.D. Stalo se tak na návrh ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist