„Svazáci zasedli v SSSR,“ psával ten, co nadával Jágrovi, že jeho dědové se obracejí v hrobě. Radní Kňourek ví víc
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Brutální protiruská agenda stanice Český rozhlas Plus těchto dnů zaujala rozhlasového radního Tomáše Kňourka. Může to podle něj souviset s aktuálním výročím osvobození Československa od nacistů a jaksi se nehodí do krámu připomenout, že při něm padlo 140 tisíc sovětských vojáků. Mezi obzvlášť přičinlivé rusobijce patří Petr Šabata a Jiří Leschtina, kteří se spolu sešli už v 80. letech v Mladé frontě, tehdejším plátku ÚV SSM. O to víc zaráží míra drzosti, s jakou právě oni útočí na Jaromíra Jágra kvůli jeho cestě do Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Veřejnoprávní hnojomet na Zemana, Babiše, Duku a další. Drž hubu, nebo s tebou zatočíme. Radní Kňourek o tom, co se děje na ČRo
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Na jednu z nejvážnějších nemocí současné žurnalistiky hlavní stoky, kterou je bezbřehá licoměrnost a s ní související výklad pojmů pravda, láska, lež a nenávist, se ve svém mediálním hodnocení zaměřil člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek. Jejich vykladači si tyto termíny zprivatizovali, oni rozhodují, koho budete milovat, či nenávidět, co je pravda a co je lež. Kdo se členy „presstapa“ nesouhlasí, bude po zásluze potrestán přinejmenším veřejným mediálním lynčem. Radní se však obává, že začíná přituhovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Nejšílenější prohřešek sedmimiliardové „veřejnoprávní“ ČT za poslední léta. A to děsivé ticho poté. Tomáš Kňourek má jasno
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Prázdniny jsou fuč, a tak se opět po vzoru pořadu Newsroom ČT24 roztáčejí kola naší podobně nazvané rubriky. A protože Česká televize je bezednou studnicí nejen mediálních faulů a přešlapů, bude dnešní vydání věnováno především právě jí, konstatuje v pravidelném příspěvku pro ParlamentníListy.cz rozhlasový radní Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Dědečkové Jágra se obracejí v hrobě! Komunisti jim zabavili statky, vnuk uznává tyrana Číny. Pomáhá Zemanovi obrátit nás k východu, vysílal ČRo
Cesta slavného hokejisty Jaromíra Jágra do Číny spolu s prezidentem Milošem Zemanem vyvolala mnoho reakcí. Mimo jiné se k ní vyjádřil také komentátor Jiří Leschtina na serveru iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Radní Kňourek jde do otáček: ČT útočila na Primu, jenže ta jede za své, borci. Propaganda Moravce. A neuvěřitelné prohlášení Rychlíka. Jiné názory patří do hospody?!
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Práci tlupy agitátorů v čele s Lubošem Rosím stojí za to rozebrat, vysvětluje radní Českého rozhlasu Tomáš Kňourek, proč se po upozornění svého známého dodatečně podíval na nejnovější vydání pořadu Newsroom ČT24. Ten přinesl reportáž, která je protkána zděšením oslovených spřátelených novinářů nad tím, jak mohlo dojít ke spolupráci CNN a Primy v rámci nového zpravodajského kanálu. Vůbec poslední neděli musel divák veřejnoprávní televize u obrazovky trpět. Stačilo si po poledni pustit Otázky Václava Moravce, kdy moderátor předvedl hru na pluralitu, jako kdyby si v roce 1948 pozval k diskusi Gottwalda, Plojhara a Fierlingera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Co vám tají o Andreji Kiskovi. A jak se Bakalovi novináři bojí Bakaly, tahá radní ČRo Kňourek fakta
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Ve svém mediálním glosáři pro ParlamentníListy.cz se člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek věnuje důležité součásti novinářské práce, a tou je práce s takzvaným backgroundem. Právě na ní ilustruje, jak Honzejkům, Fendrychům, Taberyům a spol. z vydavatelské firmy Economia, kteří věčně moralizují ostatní mediální domy za údajnou servilitu tamních zaměstnanců vůči majiteli, čouhají už jen botky z Bakalova zadku. Všímá si nástupu nové doby, kdy komunista vyznamenal lichváře, aneb rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek předal Velkou zlatou medaili slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Šídlo, na co si to hraješ, odkud jsi bral prachy? Plátek Respekt? Plná huba lidských práv a mezinárodní teroristka Albrightová. Radní Rozhlasu Kňourek ostře jak nikdy
ParlamentníListy.cz požádaly znovuzvoleného člena Rady ČRo o komentář ke dvěma útokům, které směřovaly proti jeho osobě. Ten první byl ještě před volbou a postaral se o něj zaměstnanec Seznamu Šídlo, druhý vyšel z kdysi vlivného Respektu. Kňourkovu reakci necenzurujeme, jako to v minulosti udělal právě zmíněný časopis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Čtyři, tři, dva, jedna, prásk. Radní Rozhlasu to odpálil. Bakala na útěku… A to je teprve začátek
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Není nad iniciativní blbce. Tato věta mě napadla při pročítání monitoringu tisku, který si u firmy Monitora objednal Český rozhlas. Přichází každé ráno a informuje, kdo a jak na mediálním poli referoval o Českém rozhlasu. Naprosto skandální je ale fakt, že firma Monitora ve svém seznamu vybrané publicisticko-zpravodajské internetové servery červeně označuje jako „dezinformační weby“, konstatuje v pravidelném příspěvku pro ParlamentníListy.cz rozhlasový radní Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Fanatický vyznavač Havlova kultu Černý, řeči o kreaturách. Útoky liberálně-demokratických džihádistů! Radní Kňourek vstupuje do vřavy kolem Jandáka
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Zásadní otázkou ve věci nynějšího mediálního dění kolem Vítězslava Jandáka a publicisty Jiřího Černého je podle člena Rady Českého rozhlasu Tomáše Kňourka to, proč by členové mediálních rad nesměli vracet údery za často velmi nechutné ataky na svoji adresu ze strany „liberálně-demokratických džihádistů“. Mají být poslušní fackovací panáci vyvolenců? Rozhlasový radní připomíná, že to byl Černý, fanatický vyznavač kultu Václava Havla, kdo začal s urážkami, a když se Jandák ohradil, došlo na neobolševické výzvy, ať jeho setrvání v Radě „řeší“ Poslanecká sněmovna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Typická sviňárna hlavní mediální stoky. Radní Kňourek na příkladu ukazuje, jak se dnes vyrábí propaganda
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Z mainstreamového řetězu se v poslední době utrhl server Info.cz rozhovorem s kamerunskou novinářkou, podle níž etalony takzvané liberální demokracie, některé státy západní Evropy, mohou svým počínáním v Africe za migrační vlnu do Evropy. Člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek si při svém pravidelném pohledu do světa médií všímá také nechutných konstrukcí v souvislosti s Alternativou pro Německo a směje se tomu, jak si Český filmový a televizní svaz FITES naběhl při udílení takzvaného Zlatého citronu, přičemž při zdůvodnění prokázal elementární neznalosti o chodu mediální rady i konci ředitele jedné z rozhlasových stanic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist