ODS: Chceme najít podporu pro zrušení plánované další vlny EET
Sněmovní rozpočtový výbor se bude dnes zabývat více než 750 pozměňovacími návrhy občanských demokratů na zrušení oborů, na které má nově dopadnout EET. Podle ODS by situace vzniklá rozšířením EET zkomplikovala situaci nejen podnikatelům, ale třeba také seniorům a dalším.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Udženija (ODS): ANO šikanuje podnikatele a živnostníky. Zavedení 3. a 4. vlny EET odmítáme
Vláda zítra projedná zavedení třetí a čtvrté vlny EET. Podle 1. místopředsedkyně ODS Alexandry Udženija tak hnutí ANO pokračuje v šikaně podnikatelů a živnostníků. Občanští demokraté podle ní takový návrh nepodpoří, naopak navrhnou zrušení celého systému elektronické evidence tržeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
STAN: Navrhujeme zrušení dalších vln EET i vyšší platy učitelům
Poslanecký klub Starostové a nezávislí už teď navrhne změny v rozpočtu na příští rok: více peněz na platy učitelů, zvýšení rozpočtu na opravu silnic nebo památek. Zároveň také navrhne zrušení 3. a 4. vlny EET.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministryně financí Schillerová: Vláda navrhne zrušení superhrubé mzdy až za rok
Vláda navrhne zrušení superhrubé mzdy až za rok, nemá pro to nyní politickou podporu. Senátorům to dnes řekla ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Zrušení superhrubé mzdy mělo být původně součástí daňových změn, které chce Schillerová předložit vládě do dvou týdnů. Ministryně také uvedla, že se po loňském navýšení nechystá další zvyšování podílu obcí na rozpočtovém určení daní (RUD), jak by si přáli někteří senátoři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Vláda rozhodne o zrušení projektu Národního inovačního fondu, který měl mít na starost podporu začínajících firem
Podporu začínajících firem má mít nově na starosti Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB). Podle původního plánu Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) mělo jít na podporu start-upů prostřednictvím Národního inovačního fondu (NIF) 25 milionů eur (podle tehdejšího kurzu 675 milionů Kč). Vláda ve středu projedná zrušení projektu NIF a převedení jeho aktivit právě na ČMZRB. Vyplývá to z předkládací zprávy MPO k návrhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Libra sleduje boj Theresy Mayové o přežití…
Tento týden bude v Evropě opět ve znamení politiky. V centru pozornosti bude další vývoj okolo dohody k brexitu na Britských ostrovech. Theresa Mayová se snaží najít podporu pro kompromis, který je kritizován ze všech stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Poradce premiéra Nečase: Až ANO zmizí z vlády, musí přijít velký úklid. A EET bude zralé na zrušení
Ministryně financí Alena Schillerová se nedávno vyslovila, že na dokončení třetí a čtvrté vlny EET trvá a vyjádřila přesvědčení, že už je nikdo nezruší. Na její plán si posvítili i na Šafrově webu, podle komentátora Jiřího Sezemského jde jen o další propagandistický slogan, platný po dobu, kdy bude ve vládě ANO. Úklid v bující státní byrokracii bude prý naopak v postbabišovské době nezbytný a žádoucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Židek (ODS): Pokud chceme, aby se věci změnily, musíme začít především sami u sebe
Chceme fungující a čisté město – to jsou priority ODS pro další čtyři roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Petice na podporu Mateřského centra Hvězdička v Benešově
My, níže podepsaní, chceme prostřednictvím této petice vyjádřit podporu Mateřskému centru Hvězdička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Vzkaz Ústavního soudu Babišovi
Nález Ústavního soudu z 12. 12. 2017, Pl.ÚS 26/16, kterým byla zrušena třetí a čtvrtá etapa elektronické evidence tržeb je významný. Jde o zrušení evidence tržeb pro statisíce řemeslníků, lékařů a dalších osob trvalé, protože Babišova menšinová vláda nemá v Poslanecké sněmovně sílu znovu tuto povinnost zavést. Proti zrušení třetí a čtvrté vlny vyjádřili odlišné stanovisko jen 2 soudci, naopak 5 soudců, tedy třetina, chtěla zrušit zákon celý.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.12.2017 v 13:41, zobrazit podobné
Jste mafie! Okamura posílá další drsný vzkaz vedení ČT a rozhlasu a rozjíždí peklo: Wollner, Moravec, Fridrichová, Sněhurka...
ROZHOVOR „To je přeci otřesná práce! Normální mafie za veřejné peníze.“ Zrušení koncesionářských poplatků, změna statusu na příspěvkovou organizaci, konec politických vlivů. Ředitele České televize a rozhlasu ať si zvolí lidi sami! A že jde o ohrožení demokracie a návrat k totalitě? „Jestli je pro pány ředitele ohrožením demokracie to, aby byli voleni přímo občany, tedy těmi, kdo je platí, tak by měli okamžitě oba dva složit funkci,“ reaguje předseda SPD Tomio Okamura na kritiku, kterou sklidil v souvislosti s plánem zestátnění veřejnoprávních médií. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz konkrétně vysvětluje své záměry. A jak chce najít politickou podporu? Okamura už jednal se dvěma politickými stranami, které by se jistým změnám asi nebránily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist