To nevymyslíš? Bojovník proti drogám, kandidát ODS do europarlamentu Vobořil na jedné scéně s marihuanovou aktivistkou
Bývalý národní protidrogový koordinátor, člen ODS a odborník na protidrogovou problematiku Jindřich Vobořil v Praze představil svůj nový think-tank Racionální politiky závislostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Žít Brno: Bývalý protidrogový koordinátor podporuje přístup Brna k drogám a závislostem
Bývalý Národní protidrogový koordinátor Vobořil podporuje přístup Brna k drogám a závislostem. Naopak kritizuje přístup Jihomoravského kraje, který seškrtal peníze v této oblasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Bude fungovat Drahošova dezinformační šlichta? Jan Schneider porovnal s fakty nesmysl, ktery uvadi kandidát na svém oficiálním webu
Profesor Jiří Drahoš se v prezidentské předvolební kampani profiluje jako velký bojovník proti dezinformacím a fake news. Bezpečnostní analytik Jan Schneider ovšem ukazuje, že sám kandidát má s věrohodností zveřejňovaných informací problém. A některá jeho tvrzení pravděpodobně jsou čistokrevnou dezinformací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jak to bylo doopravdy s aktivistkou, protestující v podprsence proti Dukovi. O žádném „narušení mše“ se nedá mluvit
Mediální událostí úterního večera bylo „narušení Dukovy mše aktivistkou s trnovou korunou“. Protest proti slovům kardinála o homosexuálech byl široce šířen médii i liberálními aktivisty. Jak ale dokazují svědectví lidí, kteří byli přímo v katedrále svatého Víta, o žádném „narušení“ nemohlo být řeči. Dámy, která přišla před oltář jen v kalhotech a podprsence, si téměř nikdo nevšiml.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Koordinátor Vobořil vyráží do boje proti alkoholu: Je u dvou třetin domácího násilí
Až ve dvou třetinách případů domácího násilí v Česku hrál roli alkohol. Kolem 70 procent žen, jejichž partner se minimálně jednou týdně opil, násilí doma zažilo. Novinářům to řekl národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bojovník proti komunismu Josef Mašín oslaví pětaosmdesátiny
Bojovník proti komunismu v bývalém Československu Josef Mašín oslaví 8. března pětaosmdesátiny. Případ skupiny lidí kolem bratří Josefa a Ctirada Mašínových, kteří se počátkem 50. let postavili komunistickému režimu se zbraní v ruce, dodnes vyvolává kontroverze, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Šéf protidrogového odboru vlády Vobořil po 8 letech končí
Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil po osmi letech ve funkci končí. Uvedl to v dnešním vydání deník Mladá fronta Dnes (MfD). Vobořil odejde ke konci července z osobních důvodů. Národní protidrogový koordinátor je zároveň výkonným místopředsedou Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky a ředitelem Odboru protidrogové politiky Úřadu vlády, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
MfD: Šéf protidrogového odboru vlády Vobořil po 8 letech končí
Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil po osmi letech ve funkci končí. Uvedl to v dnešním vydání deník Mladá fronta Dnes (MfD). Vobořil odejde ke konci července z osobních důvodů. Národní protidrogový koordinátor je zároveň výkonným místopředsedou Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky a ředitelem Odboru protidrogové politiky Úřadu vlády, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jindřich Vobořil: Protikuřácký zákon je jen jedním krokem ke změně atmosféry u nás
Novela protikuřáckého zákona začala platit s 31. květnem, který je celosvětovým dnem boje proti kouření. Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil se nedomnívá, že by zákaz kouření v restauracích vyřešil celý společenský problém, kterým kouření je. Zákon vnímá jako jeden z dalších kroků, které by měly vést k celkové změně atmosféry v České republice. Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Černý den pro boj s drogami. Koordinátor Vobořil má strach z toho, co bude provádět jeho nástupkyně
Jindřich Vobořil byl od června 2010 koordinátorem české protidrogové politiky. Teď ho v čele Odboru protidrogové politiky při Úřadu vlády nahradila Jarmila Vedralová a podle Vobořila to v žádném případě není dobrá zpráva pro Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist