Spisovatelka se rozjela: Zeman šíleně lže. Nikdy jsme se nevyhrabali z komunismu. Já v Číně byla, je to brutální společnost
Česká spisovatelka Radka Denemarková má za to, že se Česká republika mění v podstatě v autoritářský režim. Přispívá k tomu prý i prezident Miloš Zeman, který podle spisovatelky „šíleně lže“. Sama Čínu navštívila a zjistila, že se tam spojilo to nejhorší z komunismu s tím nejhorším z kapitalismu a ekonomicky to funguje. „Je to brutální společnost,“ shrnula svůj názor na Čínu Denemarková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Spisovatelka, která odsoudila Zemana a spol.: Zrušili mi cestu do Číny
Česká spisovatelka Radka Denemarková kritizovala v minulosti podlézavé prohlášení vůči Číně, nyní byla vyškrtnuta z cesty do Pekingu. Uvedl to alespoň server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman v Maďarsku: Zahnali jsme u Vídně muslimy, oni se vrací! Zvěrstvo z Francie, strašné
Prezident Miloš Zeman se sešel se svým maďarským protějškem Jánosem Áderem. Na tiskovém brífinku po setkání se česká hlava státu velmi rozjela, a to na téma migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Spisovatelka Hůlová: Vzpomeňme si, jak jsme my, intelektuální elity, zatočili na začátku devadesátek s Krylem
Významná česká spisovatelka, autorka bezmála desítky novel a románů, odpovídala v posledním vydání časopisu Host na velice rozličné otázky. Od detailů své tvorby přes vzpomínku na legendárního Karla Kryla až po současný stav společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Je Miloš Zeman skutečně v Číně?
Bylo by politováníhodné, kdyby na veřejnost prosákla sujpertajná informace, že v čele české delegace v Číně Miloš Zeman sice stojí, avšak ten pravý nikoli, pouze jeho dvojník. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Neposmívejme se Američanům, jsme na tom hůř
Bez jednoho roku sto let po bolševické revoluce by 51 % mladých Američanů raději žilo v socialismu či komunismu namísto kapitalismu. Alespoň podle průzkumu Nadace obětí komunismu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.12.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Zeman pro čínskou agenturu: sním, aby nová Hedvábná stezka do Evropy vedla přes ČR
Nejsem fanatik,oslavující model hospodaření v Číně.Ale EU i USA kritizují vše možné v Číně a mlží o své závisti,která je oblbuje.Hledají se různé obchodně válečné finty, jak to vedení v Číně znemožnit či znepříjemnit. Velká chyba.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.1.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Demokratizace má probíhat krok po kroku po etapách, řekl k výročí čínských protestů Zeman
Demokratizace má být postupná, řekl dnes prezident Miloš Zeman v souvislosti s 30. výročím potlačení studentských nepokojů v Číně. Pokud by došlo v Číně k chaosu a k její dezintegraci, mohlo by to znamenat výraznou destabilitu. Zeman to řekl českým novinářům v Pekingu na závěr své návštěvy Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Spisovatelka Obermannová se rozepsala o Nohavicovi a šaškovských rolničkách na Hradě
Spisovatelka Irena Obermannová se v sobotní MF Dnes vyjádřila ke kauze státního vyznamenání pro Jaromíra Nohavicu. Prezident Miloš Zeman oznámil, že tomuto populárnímu písničkáři udělí státní vyznamenání. Irena Obermannová má za to, že by si Nohavica vyznamenání zasloužil. Je tu však jedno „ale“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist