Autodrom Most: O sraz na autodromu je mezi majiteli veteránů a amerických vozů značný zájem
Početnou a pestrou přehlídku slibuje i letos sraz majitelů veteránů na mosteckém autodromu. Bude už potřetí součástí závodního víkendu historických vozů ve dnech 29. a 30. června, který tentokrát okoření premiéra evropská série závodů amerických sedanů NASCAR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Autodrom Most: Majitelé veteránů představí v Mostě i letos své skvosty
Také letos oživí závody historických vozů The Most Historic Grand Prix na velkém okruhu mosteckého autodromu sraz majitelů dvoustopých i čtyřstopých veteránů na diváckém svahu. Své miláčky hrdí majitelé také vystaví a zúčastní se s nimi po oba víkendové dny defilé na závodním okruhu. Fanoušci a obdivovatelé rychlých a silných speciálů i běžných sériových vozidel z dob našich otců, dědů a pradědů se tak mohou těšit do Mostu o víkendu 23. a 24. června.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: V simulátoru autodromu se otáčí nová Škoda Fabia
Do zcela nového vozu Škoda Fabia se mohou těšit návštěvníci mosteckého autodromu, kteří si chtějí vyzkoušet pocity posádky při převrácení vozidla při nehodě. Otočný simulátor autodrom pořídil před několika lety díky příspěvkové organizaci AUTOMOTOKLUB MOST.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Závody historických vozů ozdobí další atraktivní série
Druhý ročník souboje nádherných historických vozů The Most Historic Grand Prix, který mostecký autodrom přivítá v příštím roce o víkendu 22. až 24. června, doplní i závod legendárních speciálů z let 1972 – 1982 DRM Klassik. Fanoušci rychlých a silných veteránů si tak určitě přijdou na své, jako zlatý hřeb víkendu je čeká měření sil monopostů formule 1 zlatého věku, jež brázdily světové okruhy od konce 60. let minulého století do roku 1985.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Škodovky se znovu po roce sjedou na mostecký autodrom
V sobotu 22. září se do areálu mosteckého autodromu sjedou majitelé vozů značky Škody, jejich rodinní příslušníci, přátelé, ale i fanoušci stále nejoblíbenějšího a v tuzemsku nejrozšířenějšího automobilu výrobce z Mladé Boleslavi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Věž mosteckého autodromu se zahalila do barev Cupry
Vyobrazení nových vozů Seat Leon Cupra a Cupra TCR vévodí nyní startovní věži mosteckého autodromu. Nový image dominanty velkého závodního okruhu je vyjádřením partnerství divize společnosti Porsche Česká republika a společnosti AUTODROM MOST. Ve speciálu Cupra TCR se domácím divákům zanedlouho představí v ostré premiéře s novým vozem trojnásobný vítěz evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petr Fulín.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Most se vrátí o třicet let zpět, autodrom čeká promenáda trabantů
Více než 30 let staré retro vzpomínky pamětníků starých časů oživí na konci května promenáda legendárních východoněmeckých vozů značky Trabant. Jejich majitelé s rodinnými příslušníky, přáteli, známými a také fanoušci „rozzuřených vysavačů“, jak se bakelitovému autíčku s dvoutaktním motorem přezdívalo, se sjedou do areálu mosteckého autodromu 25. května. Sraz bude součástí dvanáctihodinového závodu The Most Trabant na velkém okruhu, vstupné je bezplatné
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Flotila vozů Hyundai přináší autodromu posílení bezpečnost a jistotu včasné pomoci
Tři silné a výkonné vozy Hyundai, které získal mostecký autodrom od nošovické automobilky, se zařadily mezi nejdůležitější techniku autoparku. Slouží totiž jako Safety Car (bezpečnostní vůz), Medical Car (vůz pro přepravu lékaře ke zraněnému jezdci) a Course Car (vůz pro přepravu sportovních či traťových komisařů, tlumočníků apod.) pro rychlý zásah na dráze při závodech. Okruh je tak nyní ještě bezpečnější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ADAC GT Masters pokračuje o víkendu na mosteckém autodromu
Už tento víkend přivítá mostecký autodrom další premiéru. Na úspěšnou loňskou přehlídku historických závodních vozů včetně monopostů formule 1 naváže novinka reprezentující žhavou současnost, prestižní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
AUTODROM MOST: Sobotní zimní jízdy ozdobila rekordní účast
Zájem o zimní volné jízdy pro amatérské jezdce vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu je mezi motoristickými fanoušky tradičně velký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Závody historických vozů se líbily jezdcům i divákům
Druhý ročník závodu historických vozů The Most Historic Grand Prix, který hostil tento víkend mostecký autodrom, je minulostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist