Vzpomínáte na školačku Viky protestující proti Zemanovi? Chystá se opakování studentského protestu
V březnu 2018 studenti uspořádali výstražnou stávku nazvanou „Vyjdi ven“. Mladí lidé z více než tří stovek vysokých středních škol tehdy vyrazili do ulic, aby bránili ústavu a dali najevo nespokojenost s tím, jak prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš (ANO) a další politici posouvají její mantinely. Za pár dní se akce zopakuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 19:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Rána pro Andreje Babiše. Pozval na schůzku organizátorku protestů a takto dopadl
V českých a moravských městech se už druhý týden po sobě odehrávaly demonstrace namířené proti prezidentu Miloši Zemanovi a proti šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Druhý jmenovaný se skrze sociální síť Facebook obrátil na organizátorku protestů Šárku Fialovou a pozval ji na kafe. Žena ho odmítla a takto své odmítnutí zdůvodnila...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Mirek Topolánek se posmíval Zemanovi. Kvůli pánovi, kterému „říká mazlivě Andrejši“
Neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se na Twitteru vyjádřil k prezidentu Miloši Zemanovi, jenž odsoudil protestující u budovy Českého rozhlasu v den výročí okupace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ahoj, já jsem Viky a je mi 12 let... Prezident Zeman viděl video s projevem malé holčičky na studentských protestech. A padlo zásadní vyjádření
Prezident Miloš Zeman kritizoval účast dětí ve studentském protestu, do kterého se minulý týden zapojily stovky škol. Zeman dnes na setkání s finalisty ankety Zlatý Ámos zmínil video, v němž dvanáctiletá dívka mluvila o politice na studentském shromáždění u Národního divadla. Podle prezidenta mají dospělí lidé i studenti právo protestovat proti tomu, co se jim ve společnosti nelíbí. Zapojení dětí však považuje za jejich zneužívání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
V Praze se na několika místech sešly stovky studentů, kteří protestovali proti Babišovi a Zemanovi
Na mnoha místech Prahy se dnes v poledne stovky studentů zúčastnily půlhodinové výstražné stávky na obranu ústavních a společenských hodnot. K protestu, který vyhlásili studenti DAMU, se přihlásilo přes 300 škol po celé zemi. Iniciátor výzvy nazvané #VyjdiVen Luboš Louženský ČTK řekl, že akce nemá zpochybňovat volební výsledek, je namířena proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
U Hradu demonstrovaly proti Zemanovi a Babišovi stovky lidí
Stovky lidí se dnes v podvečer sešly na Hradčanském náměstí v Praze na demonstraci proti prezidentu Miloši Zemanovi a ministru financí Andreji Babišovi (ANO). Akce byla pokračováním středečních protestů v sedmi městech včetně Prahy nazvaných Proč? Proto!. Účastníci dnes mimo jiné podepisovali petici za odvolání Babiše z funkce. Podle zpravodaje ČTK se akce obešla bez konfliktů. Další demonstrace se uskuteční příští středu na Václavském náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zemanovi odpůrci věří v opakování příběhu Andreje Kisky. A ani napodobování Trumpa prý prezidentovi nepomůže
Pokud bude prezident Miloš Zeman a především jeho mluvčí Jiří Ovčáček vystupovat proti dalším účastníkům boje o Hrad, mohlo by se to stávající hlavě státu hodně vymstít, varují páteční Lidové noviny. Své o tom ví slovenský premiér Robert Fico, který před třemi lety vedl tvrdou konfrontační kampaň proti Andreji Kiskovi - a prohrál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Bakala chystá zákrok proti prezidentu Zemanovi
Uhlobaron Zdeněk Bakala přemýšlí, zda by mohl podniknout nějaké kroky proti označení „ekonomický zm*d“, jímž ho počastoval prezident Miloš Zeman. Píše o tom server E15.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
FOTO Je nás málo, ale stejně se vyfotíme. Já demonstrovala sama, mě neměl kdo fotit. „Mohutný úspěch“ protestů proti Babišovi
Včera, během zkoušky sirén, proběhl protest proti současné vládě Andreje Babiše podporované komunisty a proti prezidentu Miloši Zemanovi. Na Václavském náměstí se sešlo asi 30 lidí. Ale akce měla být celorepubliková. Přinášíme fotografická svědectví a komentáře z různých koutů republiky z profilu stránky Milion chvilek pro demokracii na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Proti světovým četníkům a šerifům”. Chystá se akce, o níž se z televize nedozvíte
Prahu čeká další demonstrace. Tentokrát ovšem nepůjde o protest primárně zaměřený proti Andreji Babišovi a už vůbec ne proti prezidentu Zemanovi. Víc než desítka občanských iniciativ včetně některých politický stran bude demonstrovat proti válce. Akce byla svolána v reakci na raketový úder v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Protestující taxikáři se dnes dopoledne sjedou na Strahov
Taxikáři se dnes v Praze opět sejdou na protest proti službám typu Uber. Akce začne na Strahově v 10:00, její podobu organizátoři neupřesnili. Na protest se připravují policisté, strážníci i dopravní podnik (DPP), situaci budou sledovat a operativně řešit. Protestující pražské taxikáře podpořili jejich kolegové z dalších krajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist