Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.771x, což odpovídá cca 92.408-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Češi a kolaboranti? Krev prolévali všude! rozčílil se historik
Historik a ředitel odboru pro vojenské veterány na Ministerstvu obrany Eduard Stehlík v rozhovoru pro Právo se snaží jednou provždy vyrvat z české půdy jeden mýtus. I s kořeny. Stehlík důrazně odmítá myšlenku, že by Češi za druhé světové války jen kolaborovali s nacisty nebo jen mlčeli k válečným hrůzám. Češi nebyli kolaboranti. Byly tisíce Čechů, kteří hrdinně nasazovali svůj život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Historik Krystlík: Posselt má pravdu, Zbořil lže. A vůbec, Češi byli vždy mnohem větší nacionalisté, než Němci
Historik Tomáš Krystlík se jal rázně hájit sudetské Němce. Český nacionalismus byl podle Krystlíka vždy silnější, než ten německý. Čeští Němci se prý dlouho snažili o dosažení autonomie v rámci Československa, ale Češi, kteří v nové republice ani neměli většinu, odmítali na jejich návrhy přistoupit, obul se historik do vlastního národa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Všude samí ruští zrádci a kolaboranti. Britský komentátor má obavy o budoucnost světa
„Ruská zrada je obrovská a je všude.“ Těmito slovy uvádí svůj komentář pro server britského deníku The Guardian Nick Cohen. Velká Británie se možná bude muset připravit na situaci, kdy bude od Evropy izolovaná a v USA už nebude mít zdaleka tak silného spojence jako dřív. Spojené státy se prý dokonce mohou potenciálně stát nepřátelskou mocností, jelikož hrozí, že se Washington sblíží s Moskvou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Historik: Protektorát se vrátí? Nechtějí si to připustit. Ale...
Historik Jindřich Marek konstatoval, že za období druhé světové války měli Češi, Moravané a Slezané opravdu namále. Kdyby se válka vyvíjela jinak a nacistická Říše vítězila tak, jak to hlásala propaganda, náš národ by fakticky čekalo vyhlazení. A nelze vyloučit, že se bude podobná hrůza opakovat...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Odešel největší americký válečný šílenec. Svět si může trochu oddychnout
Říká se o mrtvých jen dobré. No nevím, zda to máme přát člověku, který podporoval válečnické úsilí snad všude, kde to šlo, a pomyslně z jeho rukou teče krev po hektolitrech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 18:34, zobrazit podobné
Jakub Janda rozsévá FOTO. To jsou oni, čeští kolaboranti pracující pro ruské okupanty. Jmenuje i ty, kteří na něm ale vůbec nejsou
Zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu rozepsal o tom, jak podle něj čeští kolaboranti pracovali pro okupanty. Při svém sdílení se však dopustil nepřesností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čeští novináři prý mají na rukou krev. Jde o válku našich přátel, ve které se vraždí děti po desítkách
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík tvrdí, že čeští novináři mají na rukou krev. Čí krev? Za čí smrt podle Čulíka nesou spoluzodpovědnost? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Historik: Normalizaci tu nedělali Sověti, ale Češi a Slováci. Dnes vše místo strany řídí firma
„Za normalizaci nemohli Sověti,“ zdůraznil lidem letos historik Jan Nedvěd, že za tragické události před padesáti lety, po srpnu 1969, nelze už pranýřovat Rusy. Připomněl pátý okupační den, kvůli kterému se někteří hrdinové dostali do blázince. K tomu souvislosti se Zemanem, Agrofertem a největší prohřešek komunistů. Promluvil dějepisec, který podporuje Piráty, tvoří historické komiksy a vydal knihu „Neskloníme hlavy“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: To chcete třetí světovou?
Ukrajina záměrně provokuje, Evropská unie opět na její straně. To chcete, zaprodané národy, třetí světovou válku? Nechci prolévat krev za prohnilou Evropskou unii, nechci prolévat krev za pochybný západ, nechci prolévat krev za potentáty, kteří likvidují naši zemi i okolní svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
ČPZP: Darujte krev a přijďte si pro bonus do zdravotní pojišťovny
Krev je tekutina zachraňující život, kterou přes veškerý pokrok nejsme schopni vyrobit. Proto se musíme spoléhat na dárce. Počet těch, kteří se rozhodnou bezplatně darovat krev či krevní plazmu, však v České republice klesá. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna chce jejich motivaci k dárcovství krve zvýšit nabídkou řady atraktivních motivačních bonusů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist