Fiala (SPD): Braňme se proti dalším pokusům o totalitní ovládnutí Evropy
Komentář na facebookovém profilu k nebezpečí vlivu EU ovládané Německem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Vladimír Pelc: Braňme veřejnou službu médií!
Do Senátu dorazila petice s názvem „Braňme média veřejné služby!“ (tisk č. 283). Petici podepsalo 16 365 osob. Co v ní petenti tvrdí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Andrej Babiš jen upevňuje moc a usiluje o ovládnutí bezpečnostních složek
Komentář na facebookovém profilu k aktuální politické situaci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Podojili státy Evropy na dávkách, aby nám mohli zakroutit krkem. Příkladů jak hub po dešti. Děsivé shrnutí o muslimských zločincích
Džihádisté vyzývají k zavedení práva šaría a ovládnutí Evropy, a přitom od nenáviděných režimů čerpají až neuvěřitelně vysoké dávky. Jako příklad může posloužit švýcarský salafista, který mezi výpravami na sociálku nabádá spoluvěrce, aby se vyhýbali integraci do švýcarské společnosti, a řídí protesty proti tomu, aby byli muslimští zločinci souzeni podle švýcarských zákonů. Desítky takových příkladů ale existují napříč celou západní Evropou, od Švédska po Španělsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Evropská unie vozí do Evropy nelegální imigranty!
Dalším důkazem o řízené invazi vyznavačů středověké islámské ideologie do Evropy je takzvaná záchrana nelegálních imigrantů na otevřeném moři agenturou Frontex, která pracuje pro Evropskou unii a jejich převoz do Evropy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.6.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Evropská unie vozí do Evropy nelegální imigranty
Dalším důkazem o řízené invazi vyznavačů středověké islámské ideologie do Evropy je takzvaná záchrana nelegálních imigrantů na otevřeném moři agenturou Frontex, která pracuje pro Evropskou unii a jejich převoz do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Fiala: Západ jsme za třicet let nedohnali. A teď brzdíme
Často dostávám otázku, který státní svátek považuji za nejvýznamnější. Nelze na ni dobře odpovědět, významné jsou všechny. Ale z osobního hlediska je pro mě nejdůležitější 17. listopad 1989. Osvobození od komunistické totalitní diktatury přineslo (nejen) pro moji generaci svobodu a demokracii. Možnost uskutečnit svá přání, naplnit své ambice, převzít odpovědnost a vzít svůj osud do vlastních rukou. Naše země se vracela „do Evropy“, ale postupně…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.11.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Výbušná vzpoura proti Drahošovi, Smoljakovi a dalším: Braňme ČT před těmi, kteří ji chtějí ovládnout! Podepisuje se petice
Senát by se na jedné ze svých nadcházejících schůzí měl zabývat peticí na obranu veřejnoprávních médií před údajnými nežádoucími zásahy politiků. Petici podepsalo na 16 tisíc lidí. Světlo světa však spatřila také petice, která té první oponuje. Její autoři tvrdí, že je třeba veřejnoprávní média vrátit občanům. A stručně vysvětlují proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Braňme raději české pohraničí!
Situaci pozoruji dlouho, a vím, že nás tzv. západní spojenci opět zradí, i když děláme maximum v bezhlavém posílání českých vojáků rovnou na smrt! Raději braňme naše pohraničí a Evropu před agresivní migrací, trestejme otrokáře, převaděče a mafie ve světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Braňme prezidenta! Majdan! Sesazování Zemana se přiostřuje
S přednostním právem vystoupili v Poslanecké sněmovně v debatě o ústavní žalobě na prezidenta Zemana místopředseda Sněmovny Vojtěch Filip za KSČM a předseda klubu Radim Fiala za SPD. A zaznívaly velmi ostré názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Jak dál s Německem a EU (závěr seriálu Německo a my)
Jestliže někdo náhodou zabloudil na tuto stránku, měl by si přečíst úvod k seriálu, který nyní uzavírám. V úvodu totiž vysvětluji, co mě vedlo k sepisování textů o Německu a našich vzájemných vztazích (viz seznam pod čarou). Hlavním účelem bylo připomenout některá fakta těm, kteří jako jeden z argumentů proti našemu členství v Evropské unii vytahují německého strašáka. Podle nich současné Německo využívá EU jako nástroj k ovládnutí Evropy,…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 30.7.2018 v 11:41, zobrazit podobné
TOPlist