Rally Show na dvou okruzích s novou rychlostní zkouškou
Rally Show opět otevře bývalý autodrom CzechRing pro závodní speciály a již tradičně přivítá špičkové teamy rally a driftu. Na startovní listině nebudou chybět ani legendy a historické závodní stroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Mistr světa Martin Šonka i vrtulník ze seriálu M*A*S*H ohromí návštěvníky letošní Helicopter Show
Třetí květnový víkend znovu zažije královéhradecké letiště závodění silných strojů ve vzduchu i na zemi. Na spojení již 18. ročníku tradiční akce Helicopter Show s Rally Show se diváci mohou těšit 17. a 18. května 2019. Paralelní konání největší letecké akce zaměřené na vrtulníky s Rally a Autosalon Show přilákalo v minulých letech na letiště téměř tři desítky tisíc diváků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Mostecká rally má šest vyhrazených míst pro diváky, dvě z nich na polygonu
Závod The Most RALLY #2, který se jede v sobotu 3. června o mistrovské body už jako součást RI Okna Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, má šest vyhrazených míst pro diváky. Dvě z nich pořadatel situoval podél uzavřeného okruhu na polygonu v areálu mosteckého autodromu, který bude dějištěm úvodní a šesté rychlostní zkoušky. Na polygonu se odehraje kolem 18:00 hodin také ceremonie slavnostního cíle rally s předáním cen nejlepším posádkám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Na startu mostecké rally figuruje padesát posádek, nechybějí špičkoví soutěžící
Ve startovní listině závodu The Most Rally #2, který se jede v sobotu 3. června o mistrovské body už jako součást RI Okna Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, figuruje 50 posádek. Nechybějí ani špičky této motoristické disciplíny. K rychlostní zkoušce v areálu mosteckého autodromu poprvé přibydou další tři v členitém terénu Krušných hor, měří celkem 70 kilometrů. Jedou se dvakrát, jedna pak třikrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Honzejk z Hospodářek má strach. Benešová prý bude pro justici tou největší zkouškou
Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk okomentoval výměnu ministrů v resortu spravedlnosti. Usednutí Marie Benešové do ministerského křesla bude podle něj velikou zkouškou pro nezávislost české justice, možná tou největší zkouškou od listopadu 1989.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Slavnostní start rally přilákal do centra Mostu velké i malé fanoušky
Řadu fanoušků všech generací přilákal v pátek v podvečer na centrální 1. náměstí v Mostě slavnostní start závodu The Most RALLY #2, který se jede v sobotu 3. června o mistrovské body už jako součást RI Okna Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR. Zahájení motoristické akce tak navázalo na tradici předchozích dvou ročníků soutěže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Stržínek (ANO): Jsem hrdý na to, že dokážeme hostit Valašskou rally
Valašská rally na vrcholu. Bez spolupráce s městem by to nešlo, přiznává Tomaštík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Mosteckou rally zahájí tradičně slavnostní start na 1. náměstí
V pátek 2. června v 17:00 hodin se mostecké 1. náměstí stane svědkem slavnostního startu závodu The Most RALLY #2, který se jede o mistrovské body už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR. Akce tak naváže na tradici předchozích dvou ročníků soutěže. Každého jezdce, spolujezdce a jejich techniku od nejmodernějších speciálů kategorie WRC a R5 až po historické vozy představí na startu moderátor a DJ Lukáš Budai.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Klaudiánova nemocnice: Dar dětskému oddělení předal autor Žlutomodré rally
Již podruhé dostala Klaudiánova nemocnice dar od Daniela Porazila. Ten je autorem knihy o Barum Czech Rally Zlín s názvem Žlutomodrá rally. Za peníze z prodeje této knihy autor koupil dětskému oddělení infuzní pumpu, lineární dávkovač, dva DVD přehrávače a televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Doprovodný program při rally potěší zejména děti
Zejména děti si užijí doprovodného programu závodu The Most RALLY #2, který se jede v sobotu 3. června o mistrovské body už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): Garantujeme aktuálnost upravenosti běžkařských tras
Běžkaři se v Moravskoslezském kraji neztratí. Ode dneška si totiž do svých mobilů mohou zdarma stáhnout novou aplikaci s názvem Běžky Severní Morava. Aplikace funguje jako ucelený mobilní průvodce po běžkařských trasách a okruzích v Beskydech a Jeseníkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist