MHMP: Vláda odmítla podpořit sociální práci obcí. Ve vážné finanční krizi se ocitla i Praha
Deset radních pro sociální politiku pražských městských částí v čele s radní hl. m. Prahy pro sociální oblast Milenou Johnovou se v pátek chystá jednat s ministryní Janou Maláčovou o drastických škrtech v dotacích na obecní sociální práci. Milena Johnová ke schůzce přizvala i ministryni financí Alenu Schillerovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 15:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Svaz měst a obcí ČR: Vláda opět zestátňuje finanční prostředky měst a obcí
Vláda navrhuje zvýšit platové tarify již od listopadu bez ohledu na schválené rozpočty a investice. Obce proto volají po změně Ústavy!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Finanční správa: Výjezdy do menších obcí byly úspěšné
Finanční správa každoročně pořádá výjezdy svých zaměstnanců do obcí, kde nejsou sídla finančních úřadů. V těchto městech vybírají od poplatníků daňová přiznání a pomáhají s jejich vyplňováním. V letošním roce navštívili zaměstnanci Finanční správy celkem 172 obcí a celkově na výjezdech vybrali 22 tisíc podání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Chceme zabránit šíření islámského extremismu
Vláda odmítla podpořit návrh zákona z pera SPD, zakazující zahalování tváře na veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ústecká ČSSD odmítla podpořit vládu s Babišem, má výhrady k programu i k ministrům
Ústecká ČSSD odmítla podpořit připravovanou koaliční vládu s ANO, místní politička Gabriela Nekolová se tak v nové vládě ministryní práce a sociálních věcí nestane, uvedla Česká televize. Podle místopředsedy ČSSD Foldyny má ústecká buňka výhrady k programu i obsazení Babišovy vlády a některých ministerstev.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 18.5.2018 v 11:36, zobrazit podobné
To vypadá vážně: Babiš a spol. v konfliktu s umělkyní, která má opravdu silný hlas
Operní pěvkyni Dagmar Peckovou znají po celém světě. Vystupovala v Tokiu, v Madridu, v Paříži, v Barceloně, v Curychu a vdalších městech. Doma v České republice však narazila. Když odmítla posloužit hnutí ANO ve své rodné Chrudimi, ocitla se najednou pod tlakem místního webu, který platí starostova firma. Pecková se za to na starostu velmi zlobí. Informuje o tom pořad Reportéři ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pikal (Piráti): Vláda odmítla další protikorupční opatření
Vláda Andreje Babiše dnes smetla pirátský návrh zákona na zrušení desetitisícového poplatku za podnět na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Vláda tak opět odmítla možnost zavést protikorupční opatření, které by zjednodušilo možnost občanů upozornit na z jejich pohledu podezřelé veřejné zakázky v ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
MHMP: Praha posiluje svoji protidrogovou politiku
Rada hlavního města Prahy schválila tento týden v úterý návrh radního pro zdravotnictví Radka Lacka na poskytnutí finanční dotace 490 tis. Kč na projekty Protidrogové politiky hl. m. Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
MHMP: Praha zná výsledky krajských soutěží o nejlepší webové stránky
Hlavní město dnes vyhlásilo vítěze 16. krajského kola soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb a JuniorErb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Merkelová, ty jsi jen loutka USA! zahřmělo na kancléřku. Je to vážné
Kancléřka Spolkové republiky Německo Angela Merkelová se stane jen loutkou v rukou Donalda Trumpa, zahřmělo z německé sociální demokracie. Pokud kancléřka hodlá přistoupit na požadavek Washingtonu a vydávat dvě procenta HDP na obranu, ubudou finanční prostředky na sociální politiku. Německá sociální demokracie prý něco takového nepřipustí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist