ANO vrátilo peníze, které mu darovali exčlenové obvinění z korupce, píše server
Hnutí ANO vrátilo peníze, které mu v posledních letech jako dary věnovali bývalý radní Brna-středu Jiří Švachula a bývalý místostarosta městské části Brno-Ivanovice Petr Liškutin (oba dříve ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

V Německu vyrazili na „lov uprchlíků“ a takhle děsivě to celé dopadlo
Server Local píše o případu muže ubitého k smrti, ze které jsou obviněni čtyři muži. Obvinění před soudem v Bonnu vypověděli, že před usmrcením čtyřicetiletého muže byli „na lovu uprchlíků“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Padla první obvinění v kauze údajného ovlivňování amerických voleb z Ruska
V kauze možného ruského vlivu na loňské prezidentské volby v USA padla první obvinění. Dospěl k nim tým amerických vyšetřovatelů pod vedením Roberta Muellera. Informaci přinesla televize CNN s tím, že zatím není jasné, koho se obvinění týkají a co přesně obsahují. Píše to server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Převzetí státu? Senátor Wagenknecht hovoří o nejvyšší míře korupce
Senátor Lukáš Wagenknecht se domnívá, že je tu nejvyšší míra korupce, kdy došlo k převzetí státu. Vyjádřil se také ke zprávě Evropské komise o střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Píše to server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Mizero, sekl po Navalném premiér Medveděv. A nastal potlesk
V ruské Státní dumě včera vystoupil premiér Dmitrij Medveděv, který tam přednesl pravidelnou výroční zprávu o činnosti vlády. Normálně jde o rutinní úkon, ale tentokrát bylo Medveděvovo vystoupení očekáváno s velkým zájmem. Všichni byli totiž zvědavi, zda premiér zareaguje na obvinění z korupce, s nímž na internetu před šesti týdny přišel opoziční politik Alexej Navalnyj. Píše o tom server Rozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jansta podal stížnost proti obvinění
Vlivný hráč českého sportu Miroslav Jansta se rozhodl podat stížnost proti obvinění, v němž mu jsou připisovány manipulace s dotacemi. Na pomoc si přizval přítele, advokáta Josefa Monsporta. Píše to server Neovlivní.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Ochrana volených zástupců před zásahy policie
Nejčastější obvinění volených zástupců je z možného činu korupce. Takové obvinění umožňuje špatná legislativa. Činnost zvolených zástupců není chráněná zákonem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Podraz na Wollnera jménem Bobošíková! píše „Šafrofórum“. Ale je to jinak: Objevil se jasný důkaz
Kdo šíří dezinformace a fake news? Tato obvinění většinou padají na hlavu serverů Aeronet, Sputnik apod., ale je zde obvinění i na server Forum24 Pavla Šafra. Obvinění tentokrát přichází od televize XTV Luboše Xavera Veselého a jde o interview investigativního reportéra Marka Wollnera a moderátorky Jany Bobošíkové. XTV se brání, že osobu moderátora na poslední chvíli opravdu nevyměnili, jak článek na Foru24 naznačoval. A není to zdaleka první případ čiré spekulace ze Šafrova webu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Policisté darovali peníze na zakoupení speciálního lůžka
Policisté z Útvaru pro ochranu prezidenta ČR vybrali peníze na zakoupení speciálního lůžka pro Kliniku dětské onkologie FN Brno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Skandál kolem sbírky pro válečné veterány, peníze šly úplně jinam. Žádná zpronevěra to není, brání se předseda správní rady
Kam se poděly peníze zasílané Centru pomoci vojákům v tísni? To už vyšetřuje policie. Jak totiž zjistil podnikatel Jaroslav Chmelař, jeho peníze vojákům vracejícím se z misí se ztratily. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeňková (HPP 11): Nový fenomén - transparentní korupce
Peníze v igelitkách na parkovištích jsou asi pryč. Dneska je „in“ být transparentní. Hnutí ANO to dotáhlo k dokonalosti a přišlo s novým fenoménem - „transparentní korupce“. A ta je možná více nebezpečná, chce totiž být legitimní praktikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist