Ty vole! Člověk o něm čtyři roky neslyší a najednou... Tošenovský si naběhl
Europoslanec Evžen Tošenovský (ODS) se na sociální síti Twitter rozezlil nad „pokryteckým bojem“ českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Volební kampaň pro květnové evropské volby je v plném proudu a hnutí ANO vsadilo na ústřední téma, kterým je boj s dvojí kvalitou potravin. Tošenovský však upozorńuje, že podle zjištění serveru Seznamzpávy.cz Babišova vláda se šizenými potravinami ve skutečnosti nikdy nebojovala. Lidé ho ale usadili, ať si raději zamete před vlastním prahem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 06:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Europoslanec Zahradil na Prvním máji: Úspěchem pro nás budou čtyři mandáty
Europoslanec ODS Jan Zahradil by považoval za úspěch, kdyby strana získala v eurovolbách čtyři mandáty, čímž by zdvojnásobila současný počet. Zahradil to dnes řekl na akci ODS k 1. máji v Praze na Petříně. Nyní v Evropském parlamentu ODS zastupují Evžen Tošenovský a právě Zahradil, který je volebním lídrem své strany. Na druhém místě kandidátky je Tošenovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš premiérem, i když bude ve vazbě. Politolog nabízí hodně překvapivý výklad prezidentova výroku
POLITOLOGOVÉ Všechny demokratické politické strany dnes říkají, že s Andrejem Babišem a s hnutím ANO do vlády nikdy nepůjdou. Ale politolog Petr Sokol poukazuje na to, že s Andrejem Babišem teď čtyři roky tradiční strany vládly. „A navzdory všem problémům, které vládnutí s Andrejem Babišem přinášelo, ty čtyři roky dovládlo až do konce. Nabízí se tedy otázka, když to sociálním demokratům a lidovcům tak dlouho nevadilo, pořád ve vládě zůstávají, proč by jim to najednou mělo vadit po volbách,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Petr Sokol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Lusková (Realisté): Holky za mřížemi
Přemýšlím, proč je žen v kriminále najednou tolik. Za čtyři roky vzrostl počet vězeňkyň o 80 %, počet vězňů jen o 30 %, dlouhodobě ročně přibývá ve výkonu trestu 200 žen. Musela být dokonce nově otevřena další ženská věznice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Před bitvou je každý generál
Členové soc. dem. se po volebním debaklu – ČSSD získala ve volbách do Sněmovny sedm a kousek procent hlasů voličů – začínají probouzet. Najednou. Přitom to, že nynější vedení soc. dem. ve složení Sobotka a spol. přivede tuto stranu ke krachu, bylo zřejmé po celé čtyři roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Malý (Svobodní): Česká pošta bojkotuje volební kampaň – odvolá ministr jejího ředitele?
Chápu, že už té volební kampaně mají lidé dost, Praha je zaplavena billboardy, berousky a letáky těch, co slibují to, nač čtyři roky kašlali. Na druhou stranu, je to jednou za čtyři roky…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Černoch (Úsvit-NK): Čtyři roky, čtyři roky se o tom dalo diskutovat
Projev na 59. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. 7. 2017 ke třetímu čtení návrhu poslanců Zdeňka Ondráčka, Hany Aulické-Jírovcové, Markéty Wernerové, Kristýny Zelienkové a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon o soudních exekutorech a exekuční činnosti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Exnáměstek Šiška si za zmanipulování zakázky odpyká čtyři roky
Bývalý náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška si odpyká čtyři roky ve věznici s dozorem za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek. Původní trest mu dnes o dva roky snížil pražský vrchní soud. Rozhodnutí, podle nějž Šiška zneužil svou pravomoc a sjednal firmě Fujitsu Technology výhodu při zadání veřejné zakázky, je pravomocné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Hradil (Zelení): Čtyři roky v jesenickém zastupitelstvu
Strana zelených s podporou Pirátů vytvořila v minulých volbách v Jeseníku uskupení zvané Občané Jesenicku, kde jsme získali jeden mandát v zastupitelstvu. Uplynulé čtyři roky hodnotí ve svém textu jesenický zelený zastupitel Tomáš Hradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Radim Jančura: Ať čtyři roky vládne Babiš. Nahrávky? Pravda se ukáže
Podnikatel a majitel společnosti Student Agency Radim Jančura se domnívá, že vést tuto zemi by následující čtyři roky měl ministr financí a vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Sdělil to v Českém rozhlase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tošenovský (ODS): Europarlament si nemá hrát na kádrováka
Projednávání svobody médií v České republice v Evropském parlamentu je obrovská chyba. Problém musí vyřešit čeští voliči sami, řekl v Bruselu místopředseda ODS a europoslanec Evžen Tošenovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist