Agresoři se smáli na policisty. Ti je začali hledat až po článku PL
Policisté z obvodního oddělení České Budějovice prověřují napadení muže v noci z 5. na 6. dubna 2019 kolem druhé hodiny ráno. K napadení došlo v Českých Budějovicích v Krajinské ulici před barem PARADOX. Případ policisté vyšetřují jako podezření z výtržnosti a ublížení na zdraví. O všem psala také naše redakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Feri, tohle je pro tebe. Mladíka málem umlátili na náměstí v Českých Budějovicích. Agresoři se smáli policistům do tváře, ti prý neudělali nic
KAUZA Jsou situace, kdy pověstné spojení „pomáhat a chránit“ vyznívá spíše do ztracena. Takový pocit mělo hned několik svědků, kteří pro ParlamentníListy.cz skoro unisono popsali incident, který se odehrál v dubnu letošního roku na náměstí v Českých Budějovicích. Pachuť z celé události zůstává především díky postupu místní policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
FOTO Českého prezidenta přijali ve Washingtonu. A to se mu dříve smáli...
ROZHOVOR Pamatujete si ještě na Liberland, stát na malém území mezi Srbskem a Chorvatskem, který před dvěma lety založil Čech a prezident tohoto státu Vít Jedlička? Mnozí se mu smáli, že to nemyslí vážně. Teď ovšem Jedličku s delegací přímo v budově amerického Senátu ve Washingtonu přijal republikánský senátor Ted Cruz, někdejší Trumpův soupeř z prezidentských voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Praha podpořila memoriál na památku zastřeleného policisty
Pražský magistrát se rozhodl finančně podpořit Memoriál ppor. Michala Braniše – hrdinného policisty, který zemřel po přestřelce v jedné z pražských tramvají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Vedení policie navštívilo policisty v Makedonii
Vedení Policejního prezidia ČR společně s delegací ministerstva vnitra navštívilo policisty, kteří zajišťují bezpečnost na řecko-makedonské státní hranici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Na policisty a pošťáky se tato vláda vykašlala
Když podepisovala vláda ANO, ČSSD a KSČM Programové prohlášení vlády, vypadalo to pro policisty jako pohádka. Měla se snížit administrativní zátěž a posílit personální obsazení. Výsledky? Tragické.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Kajínek se opět po čase setkal s policisty. Naboural svůj Mercedes
Dvojnásobný vrah omilostněný prezidentem Zemanem Jiří Kajínek se zase jednou setkal s policisty. Boural se svým mercedesem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti odstartovali primárky pro volby do Evropského parlamentu. Do boje jdou poslanec, programátor i překladatel
Piráti začali hledat své kandidáty do Evropského parlamentu v primárních volbách. Budou je navrhovat do poloviny ledna, o konečné podobě kandidátní listiny se rozhodne na jednání celostátního fóra strany 19. a 20. ledna. Vyplývá to z informací na internetových stránkách Pirátů, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Stav policisty, který boural s protokolářem Krulišem v hybridním BMW, se zlepšil
Zdravotní stav vážně zraněného policisty, který v pondělí večer boural spolu se zástupcem šéfa hradního protokolu Vladimírem Krulišem v policejním BMW i8, se zlepšil. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Vítal uprchlíky... Ale když se začali valit, otočil
Kanadský premiér Justin Trudeau je známý svým liberálním postojem k přistěhovalecké politice. Jak se však nyní ukazuje, Trudeauova snaha otevřít hranice skončila přesně ve chvíli, kdy je začali migranti ve větším počtu překračovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist