Novým šéfem dozorčí rady firmy SAKO bude Onderka, píše dnešní tisk
Poslanec, místopředseda ČSSD a bývalý brněnský primátor Roman Onderka bude místo stranického kolegy Vlastimila Žďárského šéfem dozorčí rady společnosti pro svoz a zpracování odpadu SAKO. Změnu už schválili brněnští radní, kteří fungují jako valná hromada této stoprocentně městské firmy, napsala dnešní Mladá fronta DNES.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Místopředseda ČSSD Onderka bude šéfem dozorčí rady brněnské městské firmy SAKO
Roman Onderka nahradí Vlastimila Žďárského, který na svoji funkci rezignoval ke konci dubna. Důvody neuvedl.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.5.2019 v 09:36, zobrazit podobné
Pamatujete na primátora Brna Onderku? Teď ho posadili do dozorčí rady ČD Cargo
Bývalý brněnský primátor Roman Onderka (ČSSD) se stal členem dozorčí rady státní firmy ČD Cargo, která zajišťuje nákladní železniční dopravu. Valná hromada už Onderkovu nominaci odsouhlasila, do nové funkce nastupuje ode dneška a v dozorčí radě nahrazuje advokáta Jana Harta, informovaly dnešní Lidové noviny (LN).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
DPP: Personální změny v dozorčí radě - Petr Dolínek končí na postu předsedy, novým členem se stává Lukáš Kaucký
Rada hl. m. Prahy v působnosti valné hromady DPP včera projednala ukončení činnosti předsedy dozorčí rady Petra Dolínka ke dni 9. 1. 2018. Novým členem dozorčí rady DPP ke dni 10. 1. 2018 zvolila Lukáše Kauckého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Personální změny v dozorčí radě Dopravního podniku hlavního města Prahy
Valná hromada DPP dnes vzala na vědomí konec výkonu funkce členů dozorčí rady DPP Bc. Oldřicha Schneidera a Václava Pospíšila, kterým dne 6. 6. 2017 uplynulo funkční období. Zároveň odvolala z funkce člena dozorčí rady Josefa Buriánka. Do uvolněných pozic v dozorčí radě valná hromada ke dni 7. 6. 2017 zvolila Jana Lebedu, Vratislava Feigela a Ing. Petera Hlaváče. Noví členové dozorčí rady jsou zaměstnanci DPP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti vypisují výběrové řízení na nominanta do Dozorčí rady Vinařského fondu
Poslanecký klub Pirátů vyhlašuje výběrové řízení na pozici nominanta České pirátské strany do Dozorčí rady Vinařského fondu. O všech navržených kandidátech bude rozhodovat Poslanecká sněmovna. Sedmičlenná Dozorčí rada je kontrolním orgánem Vinařského fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
DPP: Novým předsedou dozorčí rady se stal dopravní expert Vojtěch Kocourek
Dozorčí rada Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) na svém dnešním jednání zvolila nového předsedu. V čele kontrolního orgánu společnosti je od dnešního dne dopravní odborník Vojtěch Kocourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Skandál kvůli Faltýnkovi? Vedení Dopravního podniku tají smlouvy s advokátem Hlínou a úmyslně zadržuje dokumenty. To pro PL uvedl člen dozorčí rady této společnosti
O tom, že byl v Dopravním podniku hlavního města Prahy nepořádek, psaly ParlamentníListy.cz opakovaně. Šlo o předražené zakázky, pofiderní nákupy různých předmětů od stále stejné firmy, dále jsme uveřejnili interní audit a mnoho jiných informací. Změnilo se něco poté, co do čela firmy nastoupil manažer Petr Witowski? Nevypadá to, soudě z rozhovoru, který naší redakci poskytl člen dozorčí rady pražského DP Michal Štěpán (Piráti).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Generální tajemník Rady Evropy Jagland navštíví ČR
Generální tajemník Rady Evropy Thorbjörn Jagland se dnes setká s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), několika ministry a představiteli Parlamentu. Se šéfem české diplomacie Lubomírem Zaorálkem (ČSSD) bude norský diplomat mluvit o nadcházejícím českém předsednictví Výboru ministrů, což je rozhodovací orgán Rady Evropy. Česko bude v jeho čele od května do listopadu, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
MPO: Změny v dozorčí radě a představenstvu ČEPS
Dozorčí rada společnosti ČEPS, a.s., dnes na svém jednání zvolila nového předsedu dozorčí rady. Stal se jím náměstek ministryně průmyslu a obchodu pro energetiku René Neděla. Ten v dozorčí radě zastupuje jediného akcionáře, kterým je Ministerstvo průmyslu a obchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Česká pošta: Členové dozorčí rady a odborů byli informování o organizačních změnách ve vedení
Generální ředitel České pošty Roman Knap včera seznámil členy dozorčí rady i zástupce odborů s organizační změnou platnou k 1. 7.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist