Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.728x, což odpovídá cca 90.165-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chalupa (ANO): Naši KRYSAŘÍCI a jejich falešná flétnička - strašení
Naši krysaříci se bojí, že budeme volit podle svého rozumu, že bychom si mohli dovolit volit jinak, než si narcistní pseudodemokrati přejí a žádají. Bojí se, že bude zachována demokracie ve své nejčistší podobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Chalupa (ANO): Madam Merkel viditelně a po zásluze ztrácí podporu části zneklidněné německé veřejnosti
...o naší roli v EU, o naší budoucí roli, pokud jde o posílení naší národní suverenity a autority, nerozhodují výsledky voleb u našich sousedů, o tom si rozhodujeme my sami!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Strašení klimatickou apokalypsou je dobrý kšeft. Ty nevzdělané děti dokonají sebevraždu naší civilizace, obává se diplomat Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se ve svém nedělním komentáři, který nazval „Klimatická Johanka z Arcu a její děti“, na serveru Prvnízprávy.cz zaměřil na stávkování studentek a studentů středních škol za důslednou ochranu klimatu. Nejen na tom demonstruje, že jednu z nejoblíbenějších disciplín lidské historie představuje předvídání konce světa. „Strašení klimatickou apokalypsou není špatný kšeft,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanec Zahradník: Prolhaný Babiš se spojí s kýmkoliv, aby ovládl stát
Není to strašení, když řeknu, že nám po parlamentních volbách hrozí pád na politické dno v podobě koalice hnutí ANO s komunisty. Pokud by naši vládu po volbách vedl Babiš jako trestně stíhaný politik, mělo by to pro hodnověrnost naší země a pro budoucnost naší demokracie nedozírné následky. Jediná pravicová síla, která tomu může zabránit, je právě ODS. Jsme poučeni z minulosti a dobře připraveni na budoucnost, burcuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz lídr Jihočeské ODS Jan Zahradník (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Důvěřuj, ale také prověřuj, nebo také dvakrát měř a jednou řež
Člověk se nestačí divit, jak prostí a jednoduší jsou naši politici. Přesněji, jak jednoduše, bezmyšlenkovitě, nekvalifikovaně a nezodpovědně jsou schopni se vyjádřit k otázce, která má značný mezinárodní rozměr. To vše jen proto, že je k tomu zavazuje nejen falešná loajalita, ale také jejich pokřivený charakter. Ano, jde o atentát na ruského dvojagenta Skripala a jeho dceru údajným bojovným plynem, který se odehrál v Salisbury ve Velké Británii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Aby na vás neklekli populisté a komunisté
Volby bez přehánění rozhodnou o dalším směřování naší země. Rozhodnou o tom, zda nám povládnou populisti a oligarchové a zda se po 28 letech vrátí komunisti do vlády. Není to předvolební strašení, je to bohužel smutná realita.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Naší největší hrozbou není Rusko, ale politický islám
Kdo se snaží nám do hlav, byť akademickou mluvou, nasadit opak, snaží se jen odvést naší pozornost od skutečného, problému a od hrozby skutečné politické práce – to, že by mnozí museli přestat žvanit a začít skutečně pracovat je pro mnohé horší než IS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Česká republika a problém migrace? Diskutujme vážně
V české veřejné diskusi se o problému migrace ujalo lživé tvrzení, že jde pouze o strašení tzv. populistů, protože migrační problém se naší země vůbec netýká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Ještě trochu neředěného vína - pokud jde o naši historii
Speciálně pro pana Topolánka, Šafra a další Krysaříky, o nichž jsem již psal
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Hledejme problémy a jejich řešení
Komentář na facebookovém profilu k výsledku prezidentské volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Čunek (KDU-ČSL): Strašení rušením nemocnic je nová politická taktika
Strašení občanů je nyní nová strategie k získávání voličů. Nejdříve občany „vyhrůzí" neexistujícím problémem – rušením nemocnic – což ví, že se nestane, a pak jim tvrdí, že problém vyřešili. V tuto chvíli mám na mysli různé výzvy a petice politiků, kdy někteří z nevědomosti, jiní vědomě s blížícími se komunálními volbami svá tvrzení opírají o návrh koncepce, o kterém ví, že je nehotový, nic takového neobsahuje a jsou v něm pojmenovány problémy, které se mají řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist