Dopravní podnik vymáhá pokutu po malém dítěti a neřekne to rodičům? Nemravnost, to musí skončit, zaznělo v rozhlase
Je nemravné vymáhat dluhy po dětech, nebo je to v pořádku? Je správné, když dopravní podnik vymáhá dluh po devítiletém dítěti za jízdu načerno, aniž by informoval rodiče? Je v pořádku, když dítě začíná v osmnácti letech svůj dospělý život s exekucí na krku? V pořadu Názory bez cenzury otevřel moderátor Josef Kluge ožehavé téma. A dočkal se těchto odpovědí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Dolínek (ČSSD): Radní schválili poloviční pokutu pro černé pasažéry, musí si ale koupit roční kupon
Praha se rozhodla motivovat černé pasažéry, aby se z nich stali platící cestující. Pokud je chytne po 23. říjnu revizor, mohou mít pokutu jen za 400 korun. Podmínkou ale je, že si předtím koupí roční kupon za 3 650 korun. Změnu včera schválili pražští radní. Opatření připravil Magistrát společně s Dopravním podnikem hl. m. Prahy a organizací ROPID v rámci kampaně Nejedeš načerno? Dopravní podnik zároveň spustil testovací verzi aplikace, která černým pasažérům připomene, že mají pokutu zaplatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Brněnský dopravní podnik je nejhorší a nejdražší - cestující kolabují vedrem
Dopravní podnik města Brna způsobuje kolapsy svých platících cestujících ve svých vozech bez klimatizace za 40°C veder a spoje na sebe nenavazují. Jde o nejhorší dopravní podnik v EU a nikdo s tím nic nedělá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Už je to tu zas. Dopravní podnik Prahy nakoupil za stovky tisíc modely metra. Prý jako dárek
Pražský dopravník podnik si nakoupil pera Parker za 211.533 korun. 101.359 korun dal pražský dopravní podnik za hrnky a propisky. Pražský dopravní podnik dal za reklamní tašky 431 250 korun bez DPH. Má na nich logo. To jsou tři titulky materiálů, které v minulosti publikovaly ParlamentníListy.cz. Příběh byl pokaždé stejný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Baxa (Zelení): Dopravní podnik utajuje nevýhodné smlouvy
V roce 2015 požádal zastupitel Jaromír Baxa dopravní podnik o poskytnutí smlouvy na nájem a podnájem plničky stlačeného zemního plynu (CNG). V použitelné podobě ji dostal v roce 2018. Podmínky této smlouvy jsou pro dopravní podnik velmi nestandardní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Pavel Opl: Represe a sankce - to by jim šlo. Řidič je škodná a musí se lovit
Řidič v ČR je škodná, která se musí mazaně ulovit a napálit jí blokovou pokutu, pokutu ve správním řízení a ideálně sebrat i řidičák. Ale proč ?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Půl milionu, a Strana Zelených může skončit. Měli by mě nosit na zádech, že je pomohu odklidit na hnojiště dějin, vzkazuje textař, který po nich peníze vymáhá
Straně zelených, které do posledních voleb vedl Matěj Stropnický, hrozí konec. Totální zničení. Strana může skončit na smetišti dějin. Nebo dokonce na hnojišti. Takto expresivně se o Zelených vyjádřil muž, který možná stranu připraví o půl milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Rozklad osobnosti člověka začíná nemravností!
Nemravnost není radno podceňovat! Nemravnost je totiž cosi lepkavě přitažlivé, čemu se člověk snadno poddá. Tím však vpustí do svého nitra jed, který mu nepozorovaně začne nahlodávat jeho osobnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Změna pro Liberec: Dopravní podnik utajuje smlouvy
Dopravní podnik utajuje smlouvy a u těch problematických nenaplňuje požadavky zákona o registru smluv. BusLine vůči dopravnímu podniku uplatňuje nároky v režimu prokazatelné ztráty, neumožňuje ale kontrolu nákladů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zeman by si měl uvědomit, že musí hájit zájmy ČR, zaznělo v rozhlase
Poslanec ODS Pavel Žáček se na rozhlasových vlnách pořádně pustil do prezidenta Zemana. Chování Miloše Zemana by prý mělo být varováním pro každého příštího českého prezidenta. Zemanův nástupce by měl mít na mysli, že musí hájit zájmy České republiky, a neměl by postupovat jako Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Pražský Dopravní podnik svěřil vymáhání pokut advokátovi, který už dříve vymohl z lidí miliardy
Dopravní podnik si bez soutěže najal na vymáhání pohledávek čtyři právníky. Mezi nimi i Romana Ambrože, dvorního advokáta a přítele prezidentova kancléře Vratislava Mynáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist