Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.922x, což odpovídá cca 100.287-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
ČR dostala z Ruska odpověď na žádost o snížení počtu diplomatů
Ministerstvo zahraničí již dostalo od Ruska odpověď na žádost o snížení počtu diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze. Serveru Seznam Zprávy to řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), podrobnosti ale prozradit odmítl. O zmenšení ruského diplomatického sboru v Česku a omezení počtu diplomatických vozidel mluvil Petříček už loni. Podle dřívějších vyjádření bezpečnostních expertů je ruské velvyslanectví vzhledem k počtu obyvatel Česka personálně předimenzované.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Gabal chce snižovat počet ruských diplomatů u nás. A už k tomu rozjíždí oficiální akci
Lidovecký poslanec Ivan Gabal se obrátil dopisem na ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Hodlá ho požádat, aby si promluvil s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem nebo jiným odpovědným politikem. Měli by si prý spolu promluvit o snížení počtu ruských diplomatů v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí jedná s ruskou ambasádou o počtu diplomatů v Praze, uvedl Petříček u Moravce
Ministerstvo zahraničních věcí jedná s ruským velvyslanectvím o počtu diplomatů v Praze a o omezení počtu registrovaných diplomatických aut ambasády. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Nechtěl předjímat, zda Česko nějaké ruské diplomaty vypoví, podle něj je třeba také zajistit, že se neochromí provoz českého velvyslanectví v Moskvě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kamberský v Lidových novinách vysvětlil národu, proč má Babiš pravdu: Já to píšu už dvacet let...
Sliby vrcholných politiků ohledně snížení cen mobilních dat i snížení počtu zákonodárců si bere na paškál komentátor Lidových novin Petr Kamberský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Ve 3. čtvrtletí 2018 došlo k výraznému snížení počtu anonymních klientů
Česká obchodní inspekce zaznamenala ve 3. čtvrtletí 2018 výrazné snížení počtů anonymních klientů v bazarech a zastavárnách. Ve 2. čtvrtletí 2018 registrovala 15 případů porušení zákona, který provozovatelům ukládá řádně identifikovat klienta při nákupu a prodeji zboží. Ve 3. čtvrtletí 2018 se tento počet snížil na 3 porušení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Místopředseda lidovců: Lidé spolupracující s Moskvou zde působí. Ruská ambasáda, takový nadstav diplomatů. Nejsem tak naivní...
ROZHOVOR „V desetimilionové zemi má ruská ambasáda takové zastoupení diplomatů, že to budí podezření, a nejsem tak naivní, abych věřil, že řeší pouze kulturní a obchodní vztahy,“ tvrdí místopředseda KDU-ČSL Ondřej Benešík. Podle něj Rusko nevyužívá dostatečně svůj potenciál a navíc má smůlu na lídry. Upozornil, že výroky o rozpadu Sovětského svazu, který Vladimir Putin vidí jako chybu, není radno zlehčovat. Opatrný by byl i k prozrazování patentů a know-how do Číny a varuje před podbízením se a přílišnou otevřeností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Schneider a česká stopa aktuální velmocenské aféry: BIS dala Rusům dobrý důvod pro vypovězení amerických diplomatů
Svět sleduje, jak si Rusko a USA v posledních dnech navzájem dělají různé diplomatické naschvály. Analytika bezpečnostních otázek Jana Schneidera ze všeho nejvíce zaujalo vypovězení amerických diplomatů z Ruska. Zaujaly jej už jen samotné počty, kolik lidí s diplomatickou ochranou USA v Rusku měly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Hampl: Prezident nepomáhá zájmům ČR, nýbrž Ruska
Komentář na facebookovém profilu k vyhoštění ruských diplomatů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Rusko v odvetě vypovídá diplomaty, vůči Británii navíc ještě přitvrdilo
Rusko dnes ohlásilo reciproční vyhoštění diplomatů dalších zemí, které se tento týden připojily k Británii a v rámci reakce na aféru otravy dvojího agenta v Anglii vypověděly desítky Rusů. Vůči Londýnu, s nímž už jednu výměnu po 23 diplomatech absolvovala, přitom Moskva přitvrdila, když Brity požádala, aby stáhli další své lidi z Ruska a vyrovnali tak počet ruských diplomatů, kteří zbyli v Británii. Vyhošťovací operace se týká i tří českých diplomatů působících v Rusku. Vztahy Moskvy a Prahy navíc zasáhla informace, že Česko vydalo Američanům ruského občana obviněného z hackerství, o kterého mělo zájem i Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Státní zastupitelství shodilo žalobu na exministra Pelikána. Vydáním hackera Nikulina do USA žádný zákon neporušil
Někdejší šéfka ERÚ Alena Vitásková chtěla vědět, zda někdejší ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pelikán postupoval správně, když nechal vydat údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA, i když o jeho vydání současně žádala také Ruská federace. Teď dostala jasnou odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
STAN: Problémy s platy řidičů vyřeší snížení DPH na jízdné
V reakci na nekonzistentní vyjádření premiéra Babiše a krizi ve veřejné dopravě STAN navrhuje celostátní systémové řešení: snížit sazbu DPH na jízdné z 15 % na 10. Snížení sazby totiž umožní ponechat více peněz ve veřejné dopravě – ať už na mzdy řidičů nebo na zvýšení počtu spojů, cena jízdného přitom zůstane stejná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist