Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.937x, což odpovídá cca 101.070-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jana Valdrová: Zlobíš? Půjdeš do polepšovny. Tradiční rodina podle KDU-ČSL
Není divu, že požadavek odložit zlobivé dítě do polepšovny podepsalo ANO – řídí přece stát jako firmu, a výchovné piplačky s nejistým výsledkem jen odvádějí od hromadění peněz.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.5.2019 v 13:41, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

Jelínek (SPD):Tradiční rodina je základ společnosti a na tom nechci nic měnit
Tradiční rodina je základ společnosti. Homosexuální manželství je apriori neplodné. Podpořme mladé rodiny s bydlením a rodiny se budou zvětšovat. Čelme trendu svobodných matek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jana Valdrová: Klausův „židovský výbor“ testuje občanské svědomí lidí z ODS
Vyřčené zpět nevezmeš; lze jen adekvátně zareagovat. Aktuálně na Klausovo přirovnání Evropské unie k systematické likvidaci židovského obyvatelstva. Ukazuje se, jak občansky stateční jsou lidé z ODS, a možná také, proč mají volební prognózy, jaké mají.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Advokát Rozehnal pro PL: Tradiční rodina je mrtvá a nic ji nenahradilo. Je to i kvůli emancipaci žen. Istanbulská smlouva může být nebezpečná
ROZHOVOR Advokát Aleš Rozehnal, odborník na mediální právo, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ohledně tzv. Istanbulské úmluvy, o jejíž ratifikaci v České republice dlouhodobě usilují některé organizace a skupiny obyvatel, například Česká ženská lobby, a proti které velmi ostře vystoupil katolický kněz Petr Piťha. Podle Rozehnala je tradiční institut rodiny mrtvý. Rozehnal se také domnívá, že dokument je pro Česko nepotřebný, a varuje před nebezpečím, které v případě ratifikace hrozí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
My, úchylové. Fendrychu! Klára Samková hájila Klause ml., šlo o pojem „tradiční rodina“
Má několikrát rozvedený právo mluvit o konzervativních hodnotách? Podle advokátky Kláry Samkové ano. „To jsme totiž my, úchylové, co si myslíme, že když s někým vlezu do postele, že si jej mám taky vzít, tedy vztah legitimizovat,“ říká dvakrát rozvedená advokátka a politička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Vícečlenná tradiční pracující rodina je základem prosperity každého státu
Příspěvek pro matky čtyř a více dětí, který zavádějí v Polsku, by nás mohl inspirovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň
Skutečným rodinám, podle tradiční definice rodina, bych schvaloval nízko-úrokové státní hypotéky, též bych posunul výše věk rodičů tak do 50 let ohledně dosažitelnosti a přístupnosti nízko-úrokové hypotéky. Taktéž bych pomáhal osamělým lidem, aby měli jisté bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Chtěl jsem mít čisté svědomí, říká farmář, který opustil velký agropodnik. Začal „na svém písečku“, ovlivnil i děti z polepšovny
„Nechtěl jsem ve svém svědomí zpracovávat to, zda se zaprodávám,“ prozrazuje farmář z Karlovarska, proč práskl s lukrativní prací v zahraničí a začal dojit ovce na úpatí Doupovských hor. Kydat hnůj nebo vyrábět sýry na jeho statek jezdí dobrovolně lidé z celého světa. Průmyslové zemědělství považuje za „dočasnou deviaci“. Před lety se s dětmi z polepšovny angažoval v pochodu se stádem zvířat napříč Karlovarským krajem. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil, proč agrobarona Babiše považuje za kulisu a proč nemáme lamentovat nad tím, že nejsme potravinově soběstační.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Rodina je základ naší společnosti
Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Erik Best se rozpovídal v rozhlase. Česká rodina je prý pevnější a lépe udržuje hodnoty, než americká
Někdo si myslí, že je to dobře, když úlohy rodiny přebírá stále více stát. Americký novinář Erik Best však mezi tento typ lidí nepatří. Věří, že rodina je vůbec nejdůležitějším prvkem v životě. Soudržnost rodin je už dnes podle něj lepší v Česku než v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ondráček (KSČM): Evropa spěje k bodu varu
Se stále větším znepokojením sleduji vývoj v Evropě. Pro mě tradiční hodnoty jako je vlastenectví, národní hrdost, ale třeba i rodina, přátelství, schopnost komunikovat a naslouchat se vytrácejí. Jsou nahrazovány něčím sebedestrukčním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist