Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.955x, což odpovídá cca 102.009-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Fotograf mraků
Můj děda zemřel před téměř třiceti lety - jen o pár dnů se nedožil sametové revoluce. I když na něj často myslím, moje vzpomínky jsou čím dál tím víc mlhavější. Jedinou věc si však vybavuji jasně - jeho nádherné fotky mraků.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.5.2019 v 21:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

No to nevymyslíš! Vedoucí pracovník ČT se raduje, že fotograf PL dostal přes hubu
Na sobotní demonstraci pravicových radikálů z Dělnické strany sociální spravedlnosti byl surově napaden fotograf serveru ParlamentníListy.cz. Vít Hassan, který o svém napadení promluvil. Zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT František Lutonský se k napadení fotoreportéra vyjádřil po svém. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 19:34, zobrazit podobné
„Arogantní fracek“ Feri. Netykejte mi! Fotograf popsal svou zkušenost z tramvaje
Fotograf Vít Hassan se v tramvaji setkal s poslancem TOP 09 Dominikem Ferim. Prý nechybělo moc a dal mu ránu. Hassan na jedné straně zdůraznil, že odsuzuje jakékoli rasistické urážky, a to i vůči Ferimu. Má ovšem také zato, že je Dominik Feri vlastně jen zamindrákovaný arogantní fracek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Cenu ÚSTR dostane běloruský opoziční politik i fotograf
Cenu ÚSTR dostane běloruský opoziční politik i fotograf, který zdokumentoval vpád vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Náhoda? Zaměstnanec Horáčkovy kampaně pronásledoval Zemana, pak zveřejňoval jeho nedůstojné obrázky
Fotograf prezidentského kandidáta Michala Horáčka možná dostal zvláštní úkol, a to snažit se „nehezky“ fotit současnou hlavu státu. Naznačilo to hned několik lidí z prostředí vrcholné politiky a byznysu. Z druhé strany nechceme nikomu křivdit, může to být klidně pouhá shoda okolností, že se Horáčkův fotograf poslední dobou vyskytoval na akcích, kde byl Miloš Zeman, fotil ho a následně snímky publikoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Fotograf Vano vypustil bombu: Češi moc tolerantní nejsou. A Prague Pride...
Slovenský fotograf Robert Vano, který kdysi utekl z komunistického Československa do USA, hovořil na Českém rozhlase. V Americe se prý vždy snažil fandit lidem, kteří jsou jiní, fandil Baracku Obamovi, protože to byl první černý prezident, fandil Hillary Clintonové, protože by to byla první prezidentka, a je rád, že se to podařilo alespoň na Slovensku, kde byla zvolena Zuzana Čaputová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Fotograf a cestovatel bilancuje: Toho estébáka jsme demokraticky zvolili, jinak by tam nebyl
CO NÁM DAL ROK 2018 Před třiceti lety mu revoluce umožnila splnit si svůj sen. Teď čilý vydavatel děl s dobovými pohlednicemi větří krizi. Scestovalý geograf a fotograf Petr Prášil letos pokřtil dvě publikace týkající se sudetského příhraničí a podotýká: „Nemůžeme se tvářit, jako by část našich dějin neexistovala. Zvěrstva nelze vymazat, ale…“ V rozhovoru pro PL prozrazuje, proč má odpor k dotacím či proč se nemáme rozčilovat nad Babišem. „Chápu, že část české společnosti je naštvaná,“ říká na druhou stranu sběratel a autor, který vysílá do světa dokumentární „poklady“, kterých je prý z jisté doby poskrovnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Když jsem si prohlédl spisy, člověk se dozvěděl, kdo je kdo, říká fotograf Jiří Fojtík, vězněný soudruhy
JINÝMA OČIMA „Dubček žije! Vraťte lidskou důstojnost.“ A následovalo 28 měsíců ve vězení. Fotograf Jiří Fojtík říká, že byl naivní, když chtěl za normalizace připomenout lidem pražské jaro. „Spletl jsem se. Ale v 68. roce to opravdu vypadalo slibně, změna byla obrovská. Někde se ale stala chyba. Jaká? To nevím. Asi se ten systém opravdu reformovat nedal,“ uvažuje dnes „děda Fojtík“. Takto ho totiž mnozí znají ze serveru, kam umísťuje své dokumentární fotografie. Pan Fojtík popisuje nejen, jak to vypadalo v kriminálu, ale také reakce lidí poté, co se vrátil, co zažil při zakládání Občanského fóra i proč není možné sympatizovat s našimi současnými politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman Babišovi vyprášil kožich za Sýrii a Rusko. Premiér odcházel rozrušený, šíří se informace. A nejen to
Mezi premiérem v demisi Andrejem Babišem (ANO) a prezidentem Milošem Zemanem už není nebe bez mraků. Podle serveru Neovlivní.cz mezi nimi dokonce doutná nový spor, když například Zeman Babišovi během nedělní schůzky velmi ostře vyčetl, že jej vláda obchází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
V ČSÚ začala výstava o opravě pražských památek
Fotograf Martin Frouz dnes zahájil svou výstavu v Českém statistickém úřadu. Jejím tématem je průzkum a oprava památek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Havel lítal po bytě ve slipech. Opravdu neuvěřitelná vzpomínka k výročí prezidentské volby
Fotograf prezidenta Václava Havla Tomki Němec zavzpomínal na svého někdejšího šéfa. A to v den, kdy před 29 lety proběhla Havlova inaugurace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist