Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.962x, což odpovídá cca 102.374-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ODS: Andrej říká, že ho trápí sucho
Komentář na facebookovém profilu k politice premiéra Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Holomčík (Piráti): Sucho v ČR nechceme
Trápí nás sucho. Na jihu Moravy to v teplých měsících pociťujeme rok od roku více. Ohrožené není jenom zemědělství, ale obyvatelnost regionu jako taková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
FAEI.cz: Sucho trápí i vinaře, ale hroznů je dost
Největším letošním problémem domácích vinařů jsou extrémně vysoké teploty a dlouhodobé sucho, kvůli němuž zaznamenali značný úbytek kyselin v hroznech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová má jasno: Za sucho mohou pitomé zásahy státu. Kdyby se ekologové vykašlali na své regulace...
Českou republiku už několik let trápí sucho. Experti na životní prostředí to přičítají na vrub globálnímu oteplování klimatu, ale Markéta Šichtařová vidí pravou příčinu jinde. V penězích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Sucho, sucho a zase sucho
Sucho je pořádný průšvih! Nejenže neprší, ale situaci ještě více zhoršuje zdevastované zemědělství, ze kterého se z velké části stala pouze a jen továrna na peníze, např. z biopaliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jurečka zaútočil na komunistu v debatě o suchu: Vy jste rozorali meze, a teď ta voda z polí odtéká...
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL), poslanec Pavel Kováčik (KSČM), meteoroložka Taťána Míková a geolog Václav Cílek v úterních Událostech, komentářích rozebírali téma, které v posledních letech trápí Česko čím dál víc. Sucho. Jurečka slíbil zemědělcům kompenzace, ale současně pohrozil sankcemi. Sucho je velký problém pro Afriku i pro Blízký východ, což je ostatně jeden z důvodů, proč míří do Evropy afričtí uprchlíci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Dnešní debaty o „uhlíkové stopě“? Dříve upalovali čarodějnice, srovnává Jaroslav Bašta
Česko trápí již několik let sucho, změna klimatu, a jen těžko se hledají řešení, co s tím. Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři pro Prvnízprávy.cz ohlédl do minulosti. Za problémy se suchem spojené tehdy lidé vinili čarodějnice. „To vyvrací tezi o vině člověka za globální oteplování. Když je sucho, můžete upalovat čarodějnice nebo stavět rybníky,“ píše Bašta. A rozčiluje se nad chováním zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman se na Babiše vykašle... Premiér se trápí, říká obeznámený muž
V létě se toho zpravidla na politické scéně děje jen málo, ale na letošní horký červenec se možná bude vzpomínat jako na přelomový měsíc v české politice. Novinářka Sabina Slonková na serveru SeznamZorávy.cz vysvětlila, proč by právě letošní červenec mohl být tak důležitý. Hlavní roli hrají v úvahách novinářky prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš (ANO), Komentátor Václav Dolejší k tomu dodal, že Babiš se teď asi hodně trápí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Smrky na Vysočině oslabilo sucho, likviduje je kůrovec
Snížené hladiny spodních vod, popraskaná půda, vyschlá prameniště i studny, tak se projevuje sucho, které trápí všechny hospodáře v zemi. V obecních, soukromých i státních lesích chřadnou stromy, zejména smrky, které mělce koření a potřebují vodu v půdě. Porosty na Vysočině vysazené před sto, osmdesáti i dvaceti lety ztratily schopnost bránit se škůdcům a kůrovec je doslova likviduje. Kraj kvůli tomu svolal kalamitní štáb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Vymlouváme se na komunisty, ale můžeme si za to sami, říká expert. Varuje před katastrofou
Čeští zemědělci si často stěžují, tu nečekaně udeří mrazy, tu přijdou bleskové povodně, tu zemi zasáhne sucho. Jenže zrovna sucho je prý pro Českou republiku opravdu nebezpečné. Myslí si to alespoň František Havlát, podle něhož hrozí, že se jižní Morava změní v poušť.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Voda, sucho, kůrovec
Všichni cítíme, že na Vysočině a nejen na Vysočině je příliš velké sucho. Jednou z možností je, že budeme dlouze debatovat, čím je sucho způsobeno a do jaké míry člověk svým chováním a způsobem života způsobil klimatické změny, které zažíváme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist