Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.955x, což odpovídá cca 102.009-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Výhod z EU jsme moc nepotřebovali, EU totiž potřebovala hlavně nás!
Naše silnice, dálnice, železnici, letecký prostor, lacinou pracovní sílu, pozemky na odpady, sklady, obchody a pro konzumaci méně kvalitních potravin dovážených k nám ze zemí Evropy i zámoří také potřebný počet spotřebitelů...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.5.2019 v 10:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Kauza Huawei: Technické důkazy? Ty jsme nepotřebovali. Američané nás pochválili, říká náš důležitý muž
Lidové noviny přinesly rozhovor s kyber-atašém ve Washingtonu Danielem Baggem z NÚKIB. Ten promluvil mimo jiné o tom, jak hektický měl kvůli varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost závěr loňského roku. Americkou stranu překvapil princip, který označila za novátorský a univerzální. „V podstatě šlo o ukázku nejlepšího postupu (best practice). Diskuse se totiž hodně točí o technických důkazech, zranitelnostech a případných incidentech. My jsme k tomu přistoupili jinak. Pro varování jsme primárně nepotřebovali technické důkazy. Upozorňuji na slovo primárně,“ poznamenal Bagge.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Rasismus
Tolik skloňované téma, které často bývá vadně chápáno a zneužíváno k odstranění nepohodlných názorů, nebo k čerpání výhod společnosti, či odepírání výhod a požitků. Rasismus dnes není chápán ve své skutečné podobě, není tím, čím ve skutečnosti je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Konec nesmyslných výhod a výsad, prosadili jsme kontrolu omluvenek poslanců
Komentář pirátského poslance Jakuba Michálka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Okamura: ČSSD jednala hlavně o korytech. Pokud má pan Babiš zájem, jsme připraveni jednat
Hnutí SPD pod vedením Tomia Okamury ucítilo příležitost účastnit se na vládě. ANO Andreje Babiše se totiž nedokázalo domluvit s ČSSD a jednání zkrachovala. Píše o tom server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
VIDEO Koryta maj v Bruselu a nás tu nechaj v průseru. Kecali a slibovali, a než jsme se rozkoukali, zašmelili stát. Zpěvák, kterého cenzurují
Písničku Papaláše do koše, kterou můžete najít například na kanále YouTube, v televizi neuslyšíte. Píseň Marcela Zmožka totiž byla z programu televizní stanice Šlágr, jež je úspěšná hlavně u seniorů, vypuštěna. Píše o tom server Super.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Koryta maj v Bruselu a nás tu nechaj v průseru. Kecali a slibovali, a než jsme se rozkoukali, zašmelili stát. Umělec, kterého cenzurují
Písničku Papaláše do koše, kterou můžete najít například na kanále YouTube, v televizi neuslyšíte. Píseň Marcela Zmožka totiž byla z programu televizní stanice Šlágr, jež je úspěšná hlavně u seniorů, vypuštěna. Píše o tom server Super.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ministerstva dostanou návod k řešení sexuálního obtěžování
Ministerstva a další centrální úřady by měly do jednoho roku dostat návod, jak mají postupovat při řešení případů sexuálního obtěžování. Průzkum v několika resortech totiž odhalil i závažnější případy jako pokusy o styk ve výtahu či nabídky výhod za sex. ČTK a Českému rozhlasu výsledky poskytl odbor rovnosti žen a mužů Úřadu vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Tady lidé volí Okamuru. A věří, že všechno zlo pochází od Kalouska. České maloměsto očima Deníku Referendum, je to vážně drsné
Společnost je rozdělená. Průzkumy ukazují, že jedna z dělících linií leží mezi městy a venkovem. Zatímco ve městech najdeme často liberálněji smýšlející občany, kteří dokázali využít výhod, jež jim nabídla globalizace, lidé na venkově globalizaci vnímají jako něco, co jim uškodilo. Lidé z menších měst a vesnic se občas dívají zle i na kněze, kteří podle jejich názoru „hovno dělají, hlavně že prcaj‘ chlapečky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Známá levicová herečka vzpomíná na zážitek s Milošem Zemanem... A hodně vybočuje z řady umělců stanovisky k dnešku
ROZHOVOR Herečka Jaroslava Obermaierová míní, že je škoda, že se lidé nezajímají o politiku. U politiků jí zase vadí to, že se nedokáží dohodnout a hádají se jak malé děti. „Jsem levicová volička, pro mne je třeba ODS nevýrazná. Zeman? Ať je to, jak chce, tak hlava státu je hlava státu. Je mi velmi protivné, když ho někdo uráží. Je to ale asi móda, chtělo by to víc ohleduplnosti,“ říká známá herečka s tím, že česká politika - a hlavně ta evropská - by potřebovala nějakého silného politika, jehož třeba získala Amerika v podobě Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Hlavně neskočit na špek Miloši Zemanovi
Stát by se to nemělo, zvlášť po tom všem, co všechno se odehrálo. Zdá se totiž, že tonoucí prezident se stébla chytá.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.5.2017 v 06:40, zobrazit podobné
TOPlist