Piráti: Klub Evropa - série debat s kandidáty, poslanci a senátory na palubě plavidla PORT X
Piráti pokračují v inovativním pojetí kampaně do Evropského parlamentu. Tentokrát zvou voliče na palubu moderního plavidla PORT X, kde se v rámci pirátského projektu Klub Evropa odehrají diskuse s jejich kandidáty, poslanci, senátory a pražskými zastupiteli. Na náplavce na Rašínově nábřeží budou veřejnosti dveře otevřeny od pondělí 13. května do čtvrtka 16. května od 10:00 do 22:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 13:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Piráti se zapojili do Projektu Evropa, zúčastní se vzdělávacích debat o EU
Piráti se stali partnery Projektu Evropa, který vznikl v rámci Masarykovy demokratické akademie. Zapojí se tak do série vzdělávacích debat pořádaných napříč ČR, zaměřených na přínosy členství v Evropské unii, euromýty, fungování evropských organizací a další témata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Balcarová (Piráti): Klimatickou změnu musí Evropa řešit společně
Generální ředitel pro oblast klimatu Evropské komise Raffaele Mauro Petriccione na pozvání předsedkyně Výboru pro životní prostředí Dany Balcarové diskutoval s poslanci a senátory o evropské vizi Čistá planeta pro všechny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Senátorský klub ODS: Novelu daňového řádu odmítáme. Jde daleko nad rámec příslušné směrnice
Senátorský klub ODS nepodporuje novelu daňového řádu, původní podobu evropské směrnice si totiž ministerstvo financí při transpozici účelově upravilo a návrh je v této podobě pro občanskodemokratické senátory nepřijatelný, uvedl předseda senátorského klubu ODS Miloš Vystrčil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Poslanci TOP 09 se setkali s Nadijou Savčenkovou
Současnou ukrajinskou poslankyni a bývalou pilotku Nadiju Savčenkovou dnes přivítali na svém klubu poslanci TOP 09. Savčenková, která je v Česku poprvé, politikům TOP 09 poděkovala za podporu. Už včera se potkala se senátory a europoslanci za TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Piráti: S Kolajou jdou do eurovoleb Gregorová, Peksa a Blažej
Piráti si zvolili kandidáty do čela europarlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Svěrák se vyjádřil: Poslanci STAN se chovají tak, jak to mám rád. Rovně a poctivě
Senátní a komunální volby jsou stále blíž. Volič to pozná podle telefonního seznamu, ze kterého se dozví, kdo všechno má číslo na šéfa hnutí ANO, nebo ze slibů, co všechno bude zadarmo, když se do zastupitelstva dostane ten či onen politik. Jednotlivé kandidáty na zastupitele či senátory podporují také známé tváře. Tentokrát se na videu přihlásili o slovo jeden z cimrmanovských titánů, Zdeněk Svěrák, a někdejší fotbalový titán Antonín Panenka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
ODS: Chceme napravit škody, které ve školství napáchala minulá vláda
Tématem školství se zabýval kulatý stůl ODS, který se uskutečnil 10. května 2018 v Mladé Boleslavi jako součást série regionálních debat v rámci přípravy programu ODS pro komunální volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Padlo v debatě v Rozhlasu: Europarlament se mění v divadlo úchyláren. My si chceme v Bruselu vydělat na důchod. Bylo dobře, když byli pohraničníci...
Na Radiožurnálu se konala čtvrtá série předvolebních debat zástupců stran a hnutí, jež se ucházejí o vaše hlasy v nadcházejících eurovolbách. Hosty tentokrát byli Arťom Korjagin (KSČM), Pavel Poláček (KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA), Antonín Capoušek (ANO, vytrollíme europarlament), Karel Protiva (Klub angažovaných nestraníků), Petr Kováč (JSI PRO? Jistota Solidarita Investice pro budoucnost), Matouš Bulíř (První Republika), Tomáš Ingr (Moravané) a Tomáš Vandas (Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za národní suverenitu). Hlavními tématy byly dvojí kvalita potravin v Evropě, posílení Frontexu, důležitost členství v EU a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zemana čeká druhá z televizních předvolebních debat bez Drahoše
Prezidenta Miloše Zemana dnes čeká druhá z televizních debat před závěrečným kolem volby hlavy státu, kterou si určil. Jeho soupeř, bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš, za ním do televize Barrandov nepřijde. V podvečer se sejde s voliči v pražské Lucerně spolu s dalšími kandidáty z prvního kola – Michalem Horáčkem, Markem Hilšerem a Pavlem Fischerem. Ti mu opakovaně vyjádřili podporu. Zeman s Drahošem se před kamerami utkají až v úterý v debatě televize Prima a poté ve čtvrtek v České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanci zvolili členy NKÚ. V Kolegiu zasedne Jan Kinšt a Roman Procházka
Poslanci minulý týden zvolili dva nové členy Kolegia NKÚ. Navrženými kandidáty byli Jan Kinšt, který získal 139 hlasů, a Roman Procházka, jemuž poslanci dali 129 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist