Místopředseda SPD sdílel tuhle nahrávku upozorňující na kriminalitu imigrantů a džihádistů. Pak se stalo to, co ani on nečekal
Policie chtěla trestně stíhat místopředsedu SPD a šéfa poslaneckého klubu Radima Fialu za video, na kterém je zobrazena kriminalita imigrantů a džihádistů. Podle ní šlo o šíření nenávisti. K věci se vyjádřil sám poslanec Fiala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Zaskočený Okamura vystoupil po jednání s Babišem o podpoře vlády. Stalo se něco, co nečekal
Předseda SPD Tomio Okamura a místopředseda strany Radim Fiala předstoupili před novináře poté, co se sešli s hnutím ANO při jednání o podpoře vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Putin vyhrál, no a co
Upřímně řečeno, nikdo rozumný nečekal nic jiného než vítězství Vladimíra Vladimiroviče v ruských prezidentských volbách hned v prvním kole. Stalo se, ale byla to tragikomedie, jak už to v Rusku bývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Dělají si z lidí pr...! Vážné ohlasy na nahrávku Babiše, chystají se konkrétní kroky
Reakce na nejnovější nahrávku, kterou zveřejnila ,,Skupina Šuman" na svém twiitterovém profilu, na sebe nenechaly dlouho čekat. Nahrávka se týká opět šéfa hnuti ANO Andreje Babiše, a tentokrát toho, že měl vědět, jak si počíná Finanční správa v kauze společnosti FAU Přerov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Monika Pilloni: Šílená strategie EU. Organizovaný dovoz ilegálních imigrantů
Čelíme tajné strategii auto - invaze ilegálních imigrantů určených k repopulaci Evropy. Organizované překladiště imigrantů na moři, dohoda s pašeráky. Odhaleno 15 lodí, které patří k NGO. Importovali 39 tisíc migrantů za 2 měsíce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Důvody vítězství Donalda Trumpa
Spousta lidí se ptá, jak se stalo, že v Americe vyhrál Donald Trump? Oproti všem komentářům a průzkumům? Při hledání odpovědi na tuhle otázku jsem narazil na zajímavý text, který to popisuje velmi přesně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
DPP spustil pilotní projekt, upozorňující na úhradu přirážky za jízdu načerno
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) spustil pilotní projekt aplikační podpory upozorňující cestující na úhradu přirážky za jízdu bez platného jízdního dokladu. Cestujícím bez platného jízdního dokladu, kteří při přepravní kontrole poskytnou telefonní číslo či e-mailovou adresu, bude následně 10. den zaslána informace s upozorněním na přirážku k jízdnému, aby mohli využít možnost úhrady ve snížené výši, tj. 800 Kč (do 15 kalendářních dnů ode dne uložení).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Sýrie sužovaná válkou je nejčastějším argumentem pro přijímání imigrantů - nesmysl
Komentář na facebookovém profilu k národnímu složení imigrantů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Studie vlivu tvrdého hazardu na kriminalitu je lživý blábol. Došli k tomu akademici
Naprosto nerelevantní a fakta zkreslující studii nechal vytvořit Nadační fond proti korupci spolu se sdružením Naši politici. Studii s názvem “Studie vlivu tvrdého hazardu na kriminalitu nyní” totiž posoudili akademici Vysoké školy Karla Engliše v Brně a nesrovnalostí v ní našli více než dost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Trump sliboval, že odejde ze Sýrie… A odchází. Skvělé!
Opakovaně připomínám, že bych v USA volil Donalda Trumpa oproti krvelačné zenštině Hillary Clintonové, která podpořila jednu z nejamorálnějších válek, jež stála milióny mrtvých, milióny uprchlíků a vznik Islámského státu. Stejně tak osobně řídila likvidaci Libye Muamara Kadáfího, z níž se stalo rejdiště džihádistů a nástupní plošina pro migranty směr Evropa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Halík prosazuje zrůdnou, zvrhlou, pokryteckou pseudomorálku. Šíří ideologický sajrajt smrdutého zkaženého Západu. Krev a slzy obětí islámských imigrantů. Filozof hovoří
ROZHOVOR „I tuhle hanebnou pseudomorálku dokáže dát do souladu s evangeliem? Skutečně lze číst Ježíšův výrok ‚… byl jsem na cestě a neujali jste se mě…‘ jako výzvu k vřelému přijetí nepřátel ve vlastní zemi či lupičů ve vlastním domě?“ říká o Tomáši Halíkovi klasický filozof Jiří Fuchs.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist