Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.728x, což odpovídá cca 90.165-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bývalý eurotajemník Prouza uhodil: Lidé dobře vědí, co jim Unie přináší. Ale nechce se jim za to platit
Češi nejsou podle nedávného průzkumu agentury Median zdaleka tak euroskeptičtí, jak se často uvádí. Podle zakladatele projektu Moje Evropa Tomáše Prouzy hlavní problém spočívá v tom, že lidé věří tradičním mýtům o Unii a jsou celkově málo informovaní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Budete Bruselu platit desítky milionů eur, hrozil eurotajemník Prouza Británii. No, je to prý trochu jinak...
Končící tajemník pro Evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza v lednu varoval, že Velká Británie sice může opustit Evropskou unii, ale to ji nezbaví finančních závazků vůči EU. Před kamerami České televize Prouza vystavil Británii účet na 55 až 60 miliard eur. Někteří členové horní komory britského parlamentu však dělají nejen na Prouzu dlouhý nos. Británie možná nic platit nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bývalý eurotajemník Prouza zcela vážně tvrdí, že Junckerova komise je ta nejlepší. A nedávno prý předseda zase ukázal, jaká je třída
Ekonom a bývalý státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k tomu, že českým národním zájmem by měla být rychle a efektivně fungující Evropská komise. Rozepsal se tak o tzv. kauze Selmayr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Prouza v ČT nadával Britům, až ho Jakub Železný musel krotit. A proč se máme těšit na Brexit?
Theresa Mayová je zcela nedůvěryhodný partner, Boris Johnson poslední dva roky jen v jednom kuse lže. Bývalý eurotajemník Sobotkovy vlády Tomáš Prouza rozjel ve studiu Událostí, komentářů ČT takovou protibritskou tirádu, že jej musel krotit i moderátor Jakub Železný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Bývalý eurotajemník Prouza ohromil výkladem, jak by nám pomohlo euro. Jestli vystoupíme z EU, půjde každý třetí zaměstnanec na dlažbu
Předseda ODA miliardář Pavel Sehnal si do internetové televize BlueTV pozval někdejšího tajemníka pro evropské záležitosti na Úřadu vlády Tomáše Prouzu, kterého se mimo jiné zeptal, co by se stalo s českou ekonomikou, kdybychom se rozhodli vystoupit z EU. Prouza před kamerami načrtl opravdu temný obrázek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Za to může Václav Klaus. Bývalý eurotajemník Prouza vykládal lidem, jak dopadneme, když nebudeme mít rádi EU
REPORTÁŽ „Slováci jsou na tom dobře. Pokud tam vyhraje ve volbách jakákoliv strana, země zůstane proevropská. To je základ slovenského úspěchu. My stále nevíme, kam chceme patřit, proč tam máme patřit. Pokud si tohle neujasníme, budeme se vždycky plácat na okraji. Jako královna Koloběžka první, jednou nohou vevnitř, jednou nohou ven,“ konstatoval na debatě v Liberci bývalý státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza. Výrazný český euroskepticismus přičítá Václavu Klausovi. „Byl to geniální politický komunikátor, uměl lidi oslovit a proti němu nikdo nestál na druhé straně, kdo by říkal, no, Václave, ty říkáš, že Evropa je špatná, a já říkám, že je dobrá,“ je přesvědčen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Eurotajemník Prouza chce předložit Británii na odchod z EU účet. Bude to prý za desítky miliard
Ve středečním Interview ČT24 přivítala moderátorka Světlana Witowská státního tajemníka při Úřadu vlády Tomáše Prouzu. Prozradil, z čeho má největší strach. Jde o peníze. Británie by prý EU měla vyplatit desítky miliard, a je otázka, zda to udělá, když se chystá na tvrdý Brexit. Prouza varoval před totální válkou s Británií. Připomněl také ostrovnímu království, že má EU platit desítky miliard. Nakonec se vypořádal s „útokem ANO a MF Dnes“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nebýt migrační krize, dokázal by Sobotka lidi pro podporu EU získat, tvrdil vážně bývalý eurotajemník Prouza. Polsko ukázalo Bruselu prostředníček a jak dopadlo, varuje
Po nějakém čase opět vystoupil ve Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu bývalý tajemník pro Evropské záležitosti při Úřadu vlády Tomáš Prouza. Chválil premiéra Bohuslava Sobotku za to, kolik času a úsilí věnoval jako premiér členské země EU tomu, aby našel pro Česko spojence, a otevíral důležitá témata. Dnes se však kormidlo obrací a někteří naši politici vzhlížejí k Polsku, které „ukázalo Bruselu prostředníček“...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
O cenzuře křičí jen potrefené husy. Ovčáček je perfektní ukázkou, udeřil eurotajemník z ČSSD Prouza
Cílem nově vznikajícího Centra proti terorismu a hybridním hrozbám rozhodně není rozdělovat informace z médií a sociálních médií na pravdivé a lživé. Úkolem skupiny analytiků bude pouze poukazovat na fakta, píše v dnešních Lidových novinách státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist