Pokud by Babiš kandidoval na prezidenta, tak bych ho podpořil
V posledních dnech se na veřejnost začíná dostávat informace, že by příštím prezidentem mohl být současný premiér Andrej Babiš. Ačkoliv nejsem volič ANO, tak Babiše, jako takového bych na tuto funkci klidně podpořil.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.5.2019 v 08:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Drahoš? To prostě nešlo, promluvil po roce Michal Horáček
Je to rok, co textař a hudebník Michal Horáček neúspěšně kandidoval na post prezidenta republiky. Ve druhém kole pak podpořil Jiřího Drahoše, i když tušil, že ten neuspěje. Řekl to v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Profesor Vladimír Franz má nepěkný vzkaz Karlu Schwarzenbergovi
V minulých prezidentských volbách kandidoval, nyní se do boje o Hrad již nevydal. Své důvody profesor Vladimír Franz vysvětlil v rozhovoru s Pavlem Štruncem pro server Info.cz. A hovořil i o dalších záležitostech. Například jasně řekl, že ač nechce v prezidentské kampani nikoho podporovat, v případě, že by kandidoval Karel Schwarzenberg, by podpořil kohokoliv, kdo jde proti „knížeti“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Prezidenta České republiky bych mohl z fleku dělat i já
Na prezidenta USA bych si ovšem, asi netroufl. Jednak, stejně jako prezident Obama jsem se nenarodil na území Spojených států amerických tak, jak vyžaduje Americká ústava a asi bych také měl nějaký ten akcent. A hlavně,
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.3.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Komunistům vadí, že Babiš podpořil úder na Sýrii. Začínám mít s podporou vlády problém, řekl Skála
Komunistům vadí, že premiér v demisi Andrej Babiš podpořil koaliční útok na Sýrii.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 15.4.2018 v 14:36, zobrazit podobné
Šok: Andrej Babiš prezidentem? TV NOVA slyšela pravdu. A už zavládla hrůza
Že by premiér Andrej Babiš (ANO) usedl po příštích prezidentských volbách na Pražský hrad? Pro prezidenta Miloše Zemana je to přijatelná vize, když sám uvedl, že by Babiše podpořil. Babiš pak o této možnosti hovořil v pořadu Střepiny TV Nova. Celá věc však vyděsila europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
„Fracek Babiš!“ udeřil Dominik Hašek, který možná bude kandidovat na prezidenta
Do Prostoru X na webu Reflexu zavítal podnikatel a brankář z Nagana Dominik Hašek. Na Babišovi mu vadí, že byl za minulého režimu v StB a že teď „fňuká jako fracek“ o kampani. Prezident Zeman se prý snaží omezit svobodu médií a na demonstracích jsou i lidé, kteří se kvůli účasti bojí o místo. A nevyloučil, že by v budoucnu kandidoval na prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Žáček z ÚSTRu, dnes poslanec ODS: Jak mohl slib poslanců číst komunista Filip? Oni nechtějí rozvíjet demokracii, chtějí její destrukci
Pavel Žáček, bývalý ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů, je poslancem. Čerstvě se stal také členem ODS, za kterou kandidoval ještě jak nestraník. Domnívá se, že dnes vstupujeme do zvláštní éry Andreje Babiše (ANO) a komunistů. Budeme si prý muset zvyknout na to, že Andrej Babiš každý den říká něco jiného a to, co říkal včera, už dnes nemusí platit. Pokud jde o přímou volbu prezidenta, Žáček vychválil Mirka Topolánka a obul se do Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Podpořil bych referendum o vystoupení z EU, ale hlasoval bych proti, řekl Zeman na Žofínském fóru
"Nacházím jisté podobnosti mezi pojmem omezené suverenity, kterou prosazoval Brežněv, a pojmem sdílené suverenity, kterou razí EU," prohlásil Zeman.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 22.6.2017 v 15:36, zobrazit podobné
Petr Gazdík: Pokud by se Babiš rozhodl nesestavovat příští vládu, uvítal bych to a považoval toto rozhodnutí za velmi státnické
ROZHOVOR „Pokud by to tak bylo, pak bych toto rozhodnutí Andreje Babiše uvítal a považoval ho za velmi státnické. Znamenalo by to, že Česká republika nemusí upadnout do chaosu a může tu být stabilní vláda, která konečně bude řešit problémy lidí, a ne jenom sama sebe,“ okomentoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda STAN Petr Gazdík možnost, že by se Babiš rozhodl nesestavovat příští vládu. „Starostové a nezávislí jsou vždy připraveni bavit se a jednat. Nicméně máme jasné podmínky – že ve vládě nebude žádná stíhaná osoba, nebude se opírat o podporu extremistických stran a zachová svoji euroatlantickou orientaci a demokratické směřování,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman a Babiš: Toto zatím nepadlo. Profesorka Dvořáková našla nečekaný vzkaz
Profesorka politologie Vladimíra Dvořáková se ještě jednou vrátila k projednávání žaloby na prezidenta Zemana. Na žalobu nabídla trochu jiný pohled než ostatní odborníci. Překvapilo ji, jak malý počet poslanců prezidenta otevřeně podpořil. Prý může jít o vzkaz premiéra Andreje Babiše (ANO) Hradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist