SSSR nás v roce 45 dobyl? „Ano!“ „Fuj!“ Schwarzenberg, Ovčáček, Gazdík a Okamura sáhli na plotnu
ANKETA Sovětský svaz nás v roce 1945 neosvobodil, ale území Československa obsadil a dobyté území dalších 44 let držel. To si myslí bývalý premiér Mirek Topolánek. ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků ve Sněmovně, co si o výroku někdejšího ministerského předsedy myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Proč Drahoš není Schwarzenberg
Na úvod trocha fantazie. V roce 2013 vyhrál prezidentské volby Karel Schwarzenberg. Poražený Miloš Zeman se stáhl zpět na Vysočinu. Schwarzenberg svými názory na Benešovy dekrety, usínáním a jízlivým humorem rozděluje společnost.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Hnus, orgie, slzy... Zeman mlčí, ale Ovčáček jede a jede. Došlo na Havla i větu „SSSR nás neosvobodil od nacismu“
Prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček se na svém twitterovém účtu rozhorlil. Donutily jej k tomu dnešní protestní akce před Českým rozhlasem, kdy lidé vypískali premiéra Andreje Babiše (ANO) i Radka Vondráčka (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
Spadly z něj i slipy. Považuje občany za hlupáky a pohrdá jimi. Máme pro vás zásadní sdělení o Jiřím Drahošovi. Promlouvají Schwarzenberg, Filip, Gazdík, Keller či Okamura...
ANKETA Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš řekl v České televizi, že referendum k zásadním otázkám je v dnešní době internetu, kdy lze velmi snadno ovlivňovat názory lidí, velmi nebezpečné. To se týče i referenda o EU. Co na to čeští politici?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Z recepce na Hradě: Socani zkur...i, na co sáhli, a vědí to. Byli pobledlí. Vysmátý Okamura, Babiš se fotil. Ve vzduchu bylo něco jasně cítit
Končící poslankyně TOP 09 Kristýna Zelienková i bývalý mluvčí ODS Václav Musílek se vyjádřili k rozdaným vyznamenáním prezidenta Miloše Zemana na Pražském hradě u příležitosti státního svátku 28. října.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Gazdík (STAN): Ministr dopravy mi slíbil společnou cestu do Brna po D1
V letošním roce bude dálnice D1 opravována enormním způsobem (cca 31 km nedostavěných v loňském roce, dalších zhruba 40 km úseků se má začít opravovat letos). Předseda hnutí STAN Petr Gazdík se proto při své interpelaci zeptal ministra dopravy Dana Ťoka, jaká opatření přijal, aby zmírnil riziko, že se budou opakovat kolapsy, jako třeba ten v prosinci 2018 v důsledku sněžení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Kníže Schwarzenberg se po osmdesátce stal developerem. A k jakým dalším majetkům se přiznali poslanci?
Poslanci měli do 30. června podat svá majetková přiznání za loňský rok a novináři do nich tradičně nahlížejí. Úterní MF Dnes se podívala na to, jak si majetkově stojí šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, předseda KSČM Vojtěch Filip a zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg. Deník ho nazval developerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist