Skandál kvůli Faltýnkovi? Vedení Dopravního podniku tají smlouvy s advokátem Hlínou a úmyslně zadržuje dokumenty. To pro PL uvedl člen dozorčí rady této společnosti
O tom, že byl v Dopravním podniku hlavního města Prahy nepořádek, psaly ParlamentníListy.cz opakovaně. Šlo o předražené zakázky, pofiderní nákupy různých předmětů od stále stejné firmy, dále jsme uveřejnili interní audit a mnoho jiných informací. Změnilo se něco poté, co do čela firmy nastoupil manažer Petr Witowski? Nevypadá to, soudě z rozhovoru, který naší redakci poskytl člen dozorčí rady pražského DP Michal Štěpán (Piráti).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

A je to tady. Šéf pražského dopravního podniku končí. Firmu teď zřejmě povede manžel známé redaktorky ČT Witowské
Dozorčí rada pražského dopravního podniku (DPP) dnes odvolala generálního ředitele Martina Gillara. ČTK to potvrdili dva členové dozorčí rady. Ředitelem a předsedou představenstva podniku se stal v první polovině roku 2016. Ve funkci by ho měl nahradit bankéř Petr Witowski, manžel známé redaktorky České televize Světlany Witowské.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
DPP: Dozorčí rada volila nového předsedu. Stal se jím Lukáš Kaucký
Dozorčí rada Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) na svém dnešním jednání zvolila nového předsedu. Stal se jím člen dozorčí rady Lukáš Kaucký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Personální změny v dozorčí radě Dopravního podniku hlavního města Prahy
Valná hromada DPP dnes vzala na vědomí konec výkonu funkce členů dozorčí rady DPP Bc. Oldřicha Schneidera a Václava Pospíšila, kterým dne 6. 6. 2017 uplynulo funkční období. Zároveň odvolala z funkce člena dozorčí rady Josefa Buriánka. Do uvolněných pozic v dozorčí radě valná hromada ke dni 7. 6. 2017 zvolila Jana Lebedu, Vratislava Feigela a Ing. Petera Hlaváče. Noví členové dozorčí rady jsou zaměstnanci DPP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
DPP: Novým předsedou dozorčí rady se stal dopravní expert Vojtěch Kocourek
Dozorčí rada Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) na svém dnešním jednání zvolila nového předsedu. V čele kontrolního orgánu společnosti je od dnešního dne dopravní odborník Vojtěch Kocourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Mobilní signál v celém pražském metru bude do roku 2022
Pokrytí celého pražského metra včetně tunelů mobilním signálem bude v provozu do roku 2022. Dozorčí rada pražského dopravního podniku (DPP) dnes schválila smlouvu s konsorciem operátorů. Smlouva bude uzavřena na 20 let a za prvních deset let operátoři vyplatí dopravnímu podniku 120 milionů korun. ČTK o tom dnes informovalo vedení metropole a představitelé dozorčí rady DPP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
A zase ten Rittig. Začíná soud kvůli tunelování pražského Dopravního podniku. Máme obžalobu
POD LUPOU Tuto středu budou na pražském městském soudu potřebovat velkou lavici pro obžalované. Usednout by jich tam mělo 18 kvůli tunelování pražského Dopravního podniku. Mimo jiné někdejší ředitel TV Prima a Dopravního podniku Martin Dvořák, nebo lobbista Ivo Rittig. Získali jsme text obžaloby, který čítá 225 stran. Státní zástupce tvrdí, že z Dopravního podniku bylo vytunelováno téměř půl miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
A je to tady. Šéf pražského dopravního podniku končí. Firmu teď povede manžel známé redaktorky ČT Witowské
Novým generálním ředitelem pražského dopravního podniku (DPP) se dnes stal bankéř Petr Witowski, manžel známé redaktorky České televize Světlany Witowské. Ve funkci nahradil dosavadního šéfa Martina Gillara. Novými členy představenstva byli navíc zvoleni Jan Šurovský a Filip Tulák. ČTK to potvrdilo několik členů dozorčí rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Pražský magistrát ukončil spolupráci s advokátem Hlínou
O Květoslavu Hlínovi bylo v uplynulých měsících napsáno mnoho řádků zejména v souvislosti s jeho vlivem na dopravní společnosti a hlavní město Prahu. Možná i proto se podle našich informací vedení české metropole rozhodlo k ukončení smluvního poměru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vedení DPP a odborové organizace se dohodly na novém dodatku Kolektivní smlouvy
Při kolektivním vyjednávání se podařilo dosáhnout dohody vedení Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) a všech 26 odborových organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Projekt Pasohlávky kraj i nadále podporuje, čekají ho personální a systémové změny
Dnes proběhlo pracovní jednání dozorčí rady společnosti Thermal Pasohlávky s hejtmanem Jihomoravského kraje Bohumilem Šimkem o současné situaci v této společnosti, které je kraj majoritním akcionářem. O závěrech dozorčí rady a o personálních změnách v představenstvu společnosti bude jednat 31. července mimořádné Zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist