Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.256x, což odpovídá cca 117.715-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
iPhone 6, iPhone 6s, iPhone Xs, MacBook Apple. To si za městské peníze pořídil kandidát pravice do Bruselu
ParlamentníListy.cz v dubnu upozornily na pirátského zastupitele Vladimíra Šraiera, který si po nástupu do městské firmy TCP poručil drahý telefon. Ten také dostal. Článek vyvolal velký zájem čtenářů a na sociálních sítích ho sdílely další tisíce. To nakonec stálo Šraiera post. Jenomže tento zástupce Pirátů nebyl jediným, kdo pustil žilou městskému rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Martin Komárek: Nedovolíte se
Když o sobě napíše iphone na reklamní stránky: „Nejlepší a nejlevnější mobil, na světě“. Asi se podíváte na recenze a na cenu. Třicet tisíc vás asi zarazí, byť jste fandy té značky. Tušíte, že se dají sehnat levnější mobily, byť možná ne tak dobré.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Váš iPhone má cizí oko
Kdo není proti Huawei, je proti nám, přijel připomenout východoevropským spojencům americký ministr zahraničních věcí Mike Pompeo. Světová telekomunikační válka o 5G tak vstupuje do horké fáze, protože v nejbližších dvou letech může být rozhodnuto. Nejde jen o kšeft, jde i o kontrolu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Plukovník: Zadrženo u nás 1300 migrantů. Teror je jen otázka času. Vyzýváme k těmto konkrétním opatřením
ROZHOVOR „Merkelová je blázen. Německo trápilo svět nacismem a teď ho trápí humanismem. Asi si chce vzít do Německa celou Afriku. A na druhé straně je pak vnucuje ostatním státům,“ podivuje se v rozhovoru pro PL.cz nad novým vyjádřením německé kancléřky – která stále odmítá stanovit horní hranici pro příjem uprchlíků – Radovan Vích, plukovník v záloze a lídr SPD do voleb v Libereckém kraji. Za zásadní bezpečnostní hrozbu považuje „nehlídanou, řízenou migraci milionů lidí. Ze zemí, kde už není válečný konflikt. Jsou to ekonomičtí migranti. Nepřijíždějí sem pracovat, ale užívat si. Stále čekáme na jaderné fyziky a doktory. Zatím jsou to mladíci, kteří neumějí vzít do ruky ani nůžky, ale umějí ovládat iPhone,“ uvádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zavedli Průmysl 4.0 na iPadech Apple, ten chce v Ray Service natáčet dokument
Společnost Ray Service, vedoucí český výrobce kabelových svazků a elektronických systémů pro speciální pozemní techniku a letectví, zaujal svým přechodem na Průmysl 4.0 společnost Apple, na jejíchž iPadech řízení výroby funguje. Firmě Ray Service se povedlo propojit ERP systém s výrobou i se sklady a plně digitalizovat výrobu, jejímž základem je přitom manuální práce. Zástupci společnosti Apple, kteří firmu navštívili, zvolené řešení nadchlo natolik, že chtějí v Ray Service natáčet dokument o využití zařízení Apple při přechodu na Průmysl 4.0.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Martin Kavka: Protestují proti Trumpovi. Jenže kdo protestuje?
Ještě jsou v čerstvé paměti volby v Rakousku, kde „hrozilo“, že zvítězí kandidát pravice. Nakonec vše dobře dopadlo a vyhrál levicový kandidát s těmi správnými názory na svět a Evropu. Po jeho výhře nikdo nepálil popelnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
ČSSD šije do Babiše: My nerozdáváme vládní budovy
Vládní sociální demokracie dnes na twitteru kritizovala premiéra a šéfa ANO Andreje Babiše za to, že po čtvrteční schůzce s šéfem technologické firmy Apple Timem Cookem v Davosu hovořil o možném otevření prodejny Apple Store v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Aristokracie z ČT? 100 milionů majetku! píše o řediteli Dvořákovi MF Dnes. A šla hluboko
Více než 100 milionů má být hodnota nemovitostí, které si v Praze pořídil generální ředitel České televize Petr Dvořák. Ten ale trvá na tom, že si vše pořídil zcela legálně, z vysokých příjmů, kterými jako úspěšný manažer už mnoho let disponuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dilema pravice- S Babišem ANO či ne
Česká pravice je dnes spojencem ČSSD a KDU-ČSL   proti Andreji Babišovi. Programově je přitom Babišovi o něco blíže. V tom tkví ono dilema české pravice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Jan Bureš: Brexit, Itálie a Apple aneb Jak se na trhy rychle vrací pesimismus
Theresa Mayová sice zatím nečelí hlasování o důvěře vlastních poslanců, ale co není dnes, může být zítra. Zvlášť když podpora pro dohodu o brexitu je v parlamentu velice slabá a je možné, že poslanci brzy vyšlou Theresu Mayovou do Bruselu vyjednat výhodnější podmínky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Hilšer pálí do Babiše: Starejte se o voliče, a ne o exekutorskou lobby
Předseda vlády Andrej Babiš se před pár dny pochlubil, že by se v Česku mohl otevřít obchod Apple Store pro „naše lidi“. Vzhledem k ceně některých Apple telefonů se však předseda vlády brzy stal terčem vtipů a úvah, koho oněmi „našimi lidmi“ vlastně myslel. Senátor Marek Hilšer Babišovi připomněl, že by se měl raději starat o úplně jiné věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist