Záchranka ve Sněmovně. Poslance Svobodu z ODS našli ležet u výtahu, je podezření na mrtvici
Místopředseda zdravotního výboru a lékař Bohuslav Svoboda (ODS) ve středu kolem poledne zkolaboval v Poslanecké sněmovně. Ležícího u výtahu jej našel jeho poslanecký kolega, který okamžitě zavolal záchrannou službu. Záchranáři Svobodu převezli do nemocnice ve Střešovicích s podezřením na mozkovou příhodu, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Poprvé zveřejněno. Našli jsme poslance, kteří ve Sněmovně za 130 dnů neřekli na mikrofon ani slovo
Je to zvláštní. Většina poslanců na dotaz, proč mají nízkou účast na hlasování, často mluví o tom, že jejich práce je jinde. Třeba na výborech. Nebo podvýborech. Nebo taky na komisích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Lacko (ANO): Pražská záchranka otevírá 22. základnu, slouží zde specialisté na urgentní medicínu
Na 22 vrostl počet základen, ze kterých vyjíždějí vozy Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Jako poslední znovuotevřela záchranka po rekonstrukci stanoviště v ulici Průběžná ve Strašnicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
FNUSA-ICRC: Centrem Brna projde Smajlíkový pochod proti mozkové mrtvici
V centru Brna se v úterý dopoledne uskuteční tzv. Smajlíkový pochod proti mozkové mrtvici. Průvod odstartuje v 11. hodin u vchodu Leitnerova Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, končit pak bude na Mendlově náměstí. Cílem dvouhodinového pochodu, během kterého účastníci projdou centrem města, bude informovat kolemjdoucí o mrtvici a především správné reakci na její příznaky. Součástí osvětové akce bude i odpolední interaktivní přednáška.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Mojmír Hampl: Svět důvěry aneb Proč s klidem nastoupíme do výtahu
Věřte tomu nebo ne, ale svět, v němž žijeme, je založen na naší vzájemné důvěře. Dokonce by bez ní nemohl ani na chvíli existovat. Než nastoupíte do výtahu, určitě nechcete nejprve vidět certifikát, že jeho závěsná lana a zátěžový mechanismus prošly nedávno zákonem vyžadovanou kontrolou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Cvrček (STAN): Chceme Plzeň zapojit do varovných upozornění aplikace Záchranka
Nedávná událost, kdy byla v Plzni-Skvrňanech nalezena letecká puma z II. světové války a následně bylo evakuováno na 20 000 osob, ukázala nutnost při takto nenadálých událostech obyvatele efektivně a rychle o krizových situacích informovat. Navrhujeme proto využití mobilní aplikace Záchranka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hlubuček (STAN): Hlavní město Praha začne využívat aplikaci Záchranka pro rychlé varování občanů
Aplikace Záchranka, kterou má ve svých telefonech už 920 000 uživatelů a každodenně ji využívá k přivolání pomoci 50 lidí, přichází ve spolupráci s hlavním městem Prahou, Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy a Nadací Vodafone s novým využitím tzv. push notifikací v aplikaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Výborný (KDU-ČSL): Jsem rád, že jsme našli v Poslanecké sněmovně shodu
KDU-ČSL prosadila, aby vláda do příštího pátku řekla, jak bude financovat sociální služby
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
To muselo přijít: První fóry na Karla Schwarzenberga, kterého odvezla záchranka
Češi si dokážou dělat legraci prakticky ze všeho, i z faktu, že ve Sněmovně upadl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Byl odvezen do nemocnice. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl uznal za vhodné se k tomu vyjádřit. A nebyl sám. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Bude někde ležet, do žíly přímý přívod alkoholu... Aktivista Janda a jeho věštba dalších pěti let se Zemanem
Aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda si tak trochu zavěštil. Senátor František Čuba nám prý ukazuje, jak to bude vypadat na Hradě, pokud bude Miloš Zeman zvolen prezidentem i na dalších pět let. Zeman prý bude někde ležet a bude předstírat, že pracuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
FNUSA: Osvětová akce naučí veřejnost rozpoznávat mozkovou mrtvici
Jak rozpoznat příznaky cévní mozkové příhody, jak na ně reagovat a jak se proti mrtvici preventivně chránit. To je cílem osvětové akce, kterou při příležitosti Světového dne cévní mozkové příhody pořádá Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC). První patro brněnského Obchodního centra Letmo bude v pondělí od 10. do 19. hodin sloužit jako informační místo, kde se mohou návštěvníci nechat i zdarma vyšetřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist