Pirátům radí elitní policejní důstojník ve službě. ANO chce mimořádné jednání výboru pro bezpečnost
Poslanci hnutí ANO požadují svolání mimořádného jednání sněmovního výboru pro bezpečnost. Vadí jím, že Pirátům radí důstojník Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jan Šmída, je to podle nich na hraně zákona, píše server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Zelení: S čím může radit Pirátům takový člověk?
Reakce Strany zelených na sociální síti Facebook v návaznosti na zprávu, že Pirátům radí Vlastimil Tlustý:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
ANO chce pozvat na výbor detektiva Komárka a některé vytočilo doběla. Nehorznost, soptí Kalousek
Mandátový a imunitní výbor přerušil své večerní jednání. Podle slov šéfa poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka se hnutí ANO radí o tom, zda bude trvat na pozvání bývalého detektiva Jiřího Komárka na další jednání výboru. „ANO se snaží najít osobu, která by mediálně podpořila verzi Babiše a Faltýnka,“ je přesvědčen Michálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Představení dlouhodobé strategie HZS ČR na výboru pro bezpečnost
Generální ředitel HZS ČR genmjr. Drahoslav Ryba dnes na výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky představí dlouhodobou strategii rozvoje Hasičského záchranného sboru ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Vrtulníky - bezpečnost a obrana, nebo zdroj slušných provizí
Pevně věřím, že minimálně stejné otázky budou klást ministrům poslanci/nejen/ Výboru pro obranu a Výboru pro bezpečnost a senátoři..a že na ně dostanou smysluplné odpovědi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Ambice předsedy Výboru pro bezpečnost jsou zatím bez chuti a bez zápachu
Nedá mi to, abych nevyjádřil, po zhlédnutí dnešního pořadu V. Moravce, rozčarování a úžas nad většinou značně plytkou diskusí a některými vyjádřeními současného předsedy Výboru pro bezpečnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Pražské ANO chce svolat koaliční jednání s ČSSD a Trojkoalicí
Pražské ANO chce svolat koaliční jednání s ČSSD a Trojkoalicí (SZ, STAN a KDU-ČSL). ČTK to dnes sdělil zastupitel Michal Hašek (ANO). Na výzvě se shodl zastupitelský klub ANO. Důvodem je kauza europoslance a místopředsedy STAN Stanislava Polčáka, který měl konzultovat výběr zástupců do městských firem se zlínským podnikatelem Michalem Redlem figurujícím v kauzách Radovana Krejčíře. Kvůli kauze chce opozice svolat mimořádné jednání pražského zastupitelstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
ČSSD: Kybernetická bezpečnost, snižování daní a zdravotní péče
První tiskové konference poslaneckého klubu ČSSD v tomto roce se zúčastnil předseda poslaneckého klubu Roman Sklenák, předseda Výboru pro bezpečnost Roman Váňa, předseda Rozpočtového výboru Václav Votava a místopředseda Výboru pro zdravotnictví Jaroslav Krákora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Výjezdní jednání petičního výboru v Brně
Ve středu proběhlo v sídle ombudsmana jednání petičního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Smyslem jednání bylo seznámení členů petičního výboru s činností ombudsmana a diskuze nad možnostmi vzájemné spolupráce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
ODS: Podvodné jednání nebudeme tolerovat, chceme mimořádné jednání zastupitelstva
Zastupitelské kluby ODS a ANO nehodlají tolerovat podvodné jednání radních za hnutí Praha Sobě, TOP 09, STAN a Pirátů, a proto svolávají mimořádnou schůzi pražského zastupitelstva. Opozice chce od radních vysvětlení k důvodnému podezření z falšování zápisu z jednání pražské rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vláda umožní členům bezpečnostních sborů vydělávat mimo službu, chce také zvýšit bezpečnost letišť
Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 18. února schválila aktualizaci Statutu Stálého výboru pro výstavbu nových jaderných zdrojů v České republice. Tím má dojít k zefektivnění práce výboru. Dále byl přijat návrh novely zákona, který příslušníkům bezpečnostních sborů umožňuje jinou výdělečnou činnost mimo službu. Členové vlády schválili také Akční plán Strategie regionálního rozvoje na roky 2019 a 2020.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist