Pourová (ANO): Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června
Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst. Během těchto dnů stavba prochází kolaudací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Královéhradecký kraj posílí autobusové linky na akci k 153. výročí bitvy u Hradce Králové
Letos si připomínáme již 153. výročí bitvy u Hradce Králové. Hlavní program vzpomínkové akce, kterou pořádá Garda města Hradce Králové za podpory města Hradce Králové a Královéhradeckého kraje, se uskuteční v sobotu 29. června u Chlumu nedaleko Všestar. Turisté se na místo a zpět mohou pohodlně dopravit hromadnou dopravou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Z celé věci je mi nesmírně smutno, vyjádřila se k politické situaci nová náměstkyně primátora Hradce Králové Věra Pourová
ROZHOVOR „Z medializovaného záznamu je jasné, že ten chlapec je nemocný. To musí zcela jasně poznat každý, kdo není slepý, hluchý nebo nesvéprávný. Koho to vlastně v té vrcholné politice máme, pokud se na základě této smutné, novináři vyprovokované akce, za pomoci sugestivně položených otázek, snaží vyslovit nedůvěru vládě? A rozhodně tím nepřispějí ani mediálnímu obrazu naší země v zahraničí,“ rozhořčila se náměstkyně primátora Hradce Králové Věra Pourová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Cyklistický závod uzavře centrum Hradce Králové
S dopravní uzavírkou v centru města musí počítat obyvatelé a návštěvníci Hradce Králové první čtvrtek v září. Cyklistický závod Velká cena města Hradce Králové, který patří do společnosti prestižních akcí Calendaria Regina, na jeden den omezí vjezd automobilům do části města mezi Gočárovou a třídou Karla IV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Primátor Macura: U zoo vyroste nový parkovací dům
U zoologické zahrady vyroste nový dvoupodlažní parkovací dům, který rozšíří současnou kapacitu 480 parkovacích míst o dalších 200 stání. Parkovací objekt, který bude stát v místě zdemolované vily, by měl zamezit situacím, kdy návštěvníci zahrady blokují parkovací místa lidem z domů v okolí. Informoval o tom primátor Tomáš Macura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pourová (ANO): V parkovacím domě Jana Gayera se do pátku bude stát zadarmo
Nový parkovací dům v Gayerových kasárnách je již v provozu. První dvě hodiny parkování přes den budou stát řidiče po deseti korunách, za každou další započatou hodinu se budou platit dvě koruny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Změna přinese více přímých autobusů i nový večerní spoj
Nové přímé spojení z Hradce Králové do Dobrušky a z Náchoda do Dvora Králové nad Labem přinese změna autobusových jízdních řádů, která nastane v neděli 9. 12.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Hejtman Štěpán: Z Hradce do Pardubic na kole
Začala stavba cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman již sám sebe neřídí, domnívá se primátor Hradce Králové
Zdeněk Fink vede město již sedm let. Byly to z pohledu rozvoje Hradce Králové úspěšné roky? A jaké jsou jeho plány do budoucna? Nejen s tím se svěřil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Prozradil nám také, jak si představuje ideálního prezidenta, i to, jak hodnotí prvního a posledního prezidenta ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Filmaři obhlíželi lokace v oblasti Pardubic, Hradce Králové a Litomyšle
Co může nabídnout Pardubický kraj filmařům? Téma nedávné obhlídky pro takzvané lokační manažery mělo název Východočeská moderna a účastníci z řad filmových a televizních štábů navštívili řadu zajímavých míst v oblasti Pardubic, Hradce Králové a Litomyšle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist