Policie ČR: Daňová Kobra opět zasáhla
Policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v minulých dnech zasahovali na několika místech České republiky (v Praze, ve středních a jižních Čechách). V průběhu akce s krycím názvem LANO kriminalisté obvinili celkem 8 osob z trestného činu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Ministryně Schillerová: Daňová kobra zachránila státu už téměř 11,7 miliardy
Daňová kobra pokračuje v úspěšném potírání daňových úniků a daňové kriminality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
NCOZ: Kobra zabránila vyplacení více než 52 milionů korun
Úzká spolupráce pracovníků týmu Daňová Kobra opět přinesla své ovoce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
NCOZ: Kobra objasnila odložený případ
Policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v uplynulých dnech zahájili trestní stíhání šesti osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Kobra si došlápla na obchodníky s reklamou
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v uplynulých dnech provedli rozsáhlý zásah, při kterém zadrželi 28 osob a následně zahájili trestní stíhání 24 fyzických a dvou právnických osob pro trestný čin zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby a legalizace výnosů z trestné činnosti s předpokládanou škodou cca 415 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Finanční Kobra si došlápla na 'obchodníky' s drahými kovy
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), sekce finanční kriminality, kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v uplynulých dnech provedli rozsáhlou operaci, při které zadrželi 17 osob. Následně došlo k obvinění 11 fyzických a 3 právnických osob pro zločin zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby s předpokládanou škodou cca 260 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Kobra si došlápla na daňové úniky v úklidových službách
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) služebně zařazení v pracovním týmu „Daňová Kobra“ provedli v uplynulých dnech rozsáhlý zásah. Zadrželi 29 osob a následně zahájili trestní stíhání 25 fyzických osob a 4 právnických osob pro zvlášť závažný zločin „zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby“ a trestný čin „legalizace výnosů z trestné činnosti“ s předpokládanou způsobenou škodou cca 135 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Ani třeskuté mrazy KOBRU nezastavily
Kriminalisté sekce finanční kriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), pracující metodou Daňová Kobra, provedli koncem února rozsáhlý zásah, při kterém zadrželi 28 osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Uchráněných 11 miliard za pět let mluví za vše
Daňová Kobra pokračuje v úspěšném potírání daňových úniků a daňové kriminality. Operativní spolupráce při výměně informací mezi policisty, celníky a specialisty Finanční správy zapojených v Daňové Kobře umožňuje lépe analyzovat jednotlivé případy a v případě odhalení daňového úniku rychle a účinně proti pachatelům zasáhnout. Za téměř 5 let své existence tak Daňová Kobra zachránila státnímu rozpočtu už 11,67 miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Ukončení vyšetřování miliardového krácení daní
Kriminalisté sekce finanční kriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří pracují metodou Daňová Kobra, navrhli v těchto dnech obžalovat 18 osob z miliardového krácení daní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Ukončení vyšetřování případu KARAS
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří pracují metodou Daňová Kobra, v těchto dnech navrhli státnímu zástupci Městského státního zastupitelství v Praze obžalovat 3 osoby ze zvlášť závažného zločinu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist