CzechTrade: Zahraniční kancelář agentury v Maďarsku povede Dora Egressy
Kancelář agentury CzechTrade v Budapešti vede od 1. května Dora Egressy. Vzhledem k tomu, že více než sedm let spolupracovala s dosavadním ředitelem Tiborem Bialem, jehož střídá, je jejím cílem pokračovat v tradici a stylu fungování, na kterých byla kancelář postavena, tedy být nadále proaktivní v rozvoji česko-maďarských obchodních vztahů a poskytovat co nejširší pomoc českým společnostem v Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Kancelář agentury CzechTrade v Sydney má novou vedoucí
Zahraniční kancelář agentury CzechTrade v Austrálii nově vede Alice Fibigrová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Zahraniční kanceláře ve Vietnamu, Pobaltí a Brazílii mají nové vedoucí
Nové vedoucí přivítaly tři zahraniční pobočky agentury CzechTrade. Do čela vietnamské kanceláře se postavil bývalý exportní konzultant agentury Ivan Nikl. Pobočku v Rize povede Věra Všetičková a na starosti bude mít koordinaci aktivit v celém Pobaltí. Řízením kanceláře v Sao Paulu byl pověřen Miroslav Manďák, který v agentuře působí již 8 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Nové vedoucí mají kanceláře v Rusku, Bulharsku, Švédsku a Francii
Nové vedoucí přivítaly čtyři zahraniční pobočky agentury CzechTrade. Do čela kanceláře v Petrohradu se postavil Antonín Marčík. Pobočku v Bulharsku řídí Martin Hlavnička, který v agentuře působí již 17 let. Skandinávskou kancelář ve Stockholmu povede Vojtěch Helikar, který dříve působil v Austrálii. Novým vedoucím francouzské kanceláře byl jmenován Vítězslav Blažek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Skončil historicky nejúspěšnější rok pro zahraniční kancelář v Ho Chi Minh City
V roce 2016 poskytla zahraniční kancelář CzechTrade v Ho Chi Minh City zdaleka největší rozsah poskytnutých služeb českým exportérům od svého založení v roce 2007. Řečeno v číslech, jednalo se o nárůst o téměř 100 % ve srovnání s druhým nejúspěšnějším rokem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Klientské centrum pro export pomáhá s expanzí na zahraniční trhy už čtvrtým rokem
Již čtyři roky pomáhá tuzemským firmám s expanzí na zahraniční trhy Klientské centrum pro export (KCE). Společný projekt agentury CzechTrade, Ministerstva zahraničních věcí ČR (MZV) a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (MPO) v současnosti poskytuje poradenství ve více než 90 zemích světa. Za dobu své existence centrum dokázalo prostřednictvím jednotné zahraniční sítě, kterou tvoří zastupitelské úřady ČR a zahraniční kanceláře agentury CzechTrade, vyřídit více než 1 800 žádostí firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
CzechTrade otevírá novou kancelář v Lagosu
Agentura CzechTrade otevírá novou zahraniční kancelář v nigerijském Lagosu. Jejím vedoucím je Štěpán Ctibor Beneš. Nigerijská federativní republika je největším státem západní Afriky s nejrozvinutější ekonomikou v rámci regionu. V roce 2015 činil český export do této země 80 mil. dolarů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
CzechInvest: Hradecké firmy se dozvěděly o možnostech obchodování s Čínou
Dne 6. března 2018 uspořádala regionální kancelář agentury CzechInvest a CzechTrade v Hradci Králové seminář na téma Jste připraveni na obchodování s Čínou? Zúčastnilo se ho více než dvacet společností. Ty se od ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade v Číně dozvěděly o možnostech vstupu na čínský trh i jeho bariérách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Zahraniční kanceláře v Kolumbii, Austrálii, Izraeli a Itálii mají nové vedoucí
Hned čtyři zahraniční kanceláře agentury CzechTrade přivítaly nové vedoucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
CzechTrade má nové ředitele kanceláří v Polsku a Srbsku
Dvě zahraniční kanceláře agentury CzechTrade – v polské Varšavě a v srbském Bělehradě – mají od poloviny prázdnin nové vedoucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
CzechTrade: Podnikatelská delegace se účastní izraelsko-českého obchodního fóra
Izrael navštívilo sedmdesát členů podnikatelské delegace, kteří doprovázejí prezidenta Miloše Zemana. Cesty se účastní také Radomil Doležal, generální ředitel agentury CzechTrade. Součástí jeho programu byl mimo jiné slavnostní podpis memoranda o spolupráci agentury CzechTrade a Česko-izraelské smíšené obchodní komory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist