David Rath řádil v rozhlase. Islám je prý jako nacismus
V rámci úterní předvolební debaty Českého rozhlasu se debatovalo o migraci, dotacích z EU a dvojí kvalitě potravin. Debatovat dorazili Dita Charanzová (ANO 2011), Marcel Kolaja (Česká pirátská strana), David Rath (Česká Suverenita), Dagmar Krylová (PATRIOTI PRO NEUTRALITU), Jiří Černohorský (Aliance národních sil), Antonín Baudyš (Cesta odpovědné společnosti), Mário Rusenko (Romská demokratická stana) a Adam B. Bartoš (ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO). Došlo i na ostrá slova vůči islámu, který David Rath přirovnal k nacistické ideologii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Islám jako nacismus? David Rath nakládal v ČT
Hostem vysílání ČT24 byl lídr kandidátky České suverenity do Evropského parlamentu David Rath. A jeho slova o islámu byla vskutku jadrná, dokonce jej přirovnal k nacismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Na výročí upálení Jana Palacha na internetu řádil falešný David Rath
Na facebookovém profilu, jenž se tvářil jako profil exhejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, se objevilo vyjádření k výročí upálení Jana Palacha. Rath se následně stal terčem kritiky, a jak uvedl server Aktuálně.cz, přeje si, aby tento falešný profil byl zrušen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
David Rath sedící, ležící spící
Píšou že David Rath konečně sedí. Prý v teplákách, jenže jaká je skutečnost? A skutečně doktor Rath sedí?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.10.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Česko je jen kolonie. David Rath promluvil do situace v ČSSD
Když David Rath hodnotí snahy ČSSD o vstup do vlády, nešetří ostrými slovními náboji. Sociální demokracii prý teď vedou mimozemšťané, kteří vůbec netuší, co by si přáli jejich současní či bývalí voliči. Rath to vidí jasně. Češi se prý chtějí zbavit otroctví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
EU jako nacisté? David Rath dostal 7 let. A na tiskovce řekl, kam až celou věc potáhne
Za sedm milionů v krabici od vína dostal Rath sedm let v chládku. Ač by se vtipálkům mohlo zdát, že by mu to v parném létě nemuselo vadit, opak je pravdou. Rath se vidí jako oběť Evropské unie, kterou prý vnímá jako další z řady říší po nacistické třetí říši, a z tohoto úhlu pohledu je mu prý ctí EU poškozovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ať senátoři pracují zadarmo! navrhuje David Rath. Promlouvá o penězích pro ČSSD a o své kauze: Neví se, že...
ROZHOVOR Nejde mi o funkci, peníze ani imunitu, tvrdí bývalý středočeský hejtman a exposlanec David Rath o své kandidatuře do Senátu, kterou ohlásil tento týden. „A protože nejsem součástí nějakých partiček jako docent Svoboda, který je ve stejném postavení jako já – trestně stíhané a nepravomocně odsouzené osoby – a je poslanec, nemohu spoléhat na to, že se mne nějaká partička zastane. A ani bych na to spoléhat nechtěl. Pokud by to nastalo, požádám o vydání a na sto procent budu vydán. Takže se to trestní řízení nezdrží ani o jeden den,“ prohlásil v rozhovoru pro PL David Rath, který byl nepravomocně odsouzen za korupci na osm a půl roku nepodmíněně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Naštvaný David Rath: Jezdil jsem za Zemanem na Vysočinu, on mi nosil spoustu jídla a tykali jsme si. Teď se mi mstí za Paroubka
Ostře se pustil do prezidenta Miloše Zemana bývalý středočeský hejtman David Rath. Píše o tom Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Překvapení se nekoná: David Rath je vinen
Bývalý hejtman David Rath si dnes pravomocné rozhodnutí v takzvané první větvi jeho korupční kauzy vyslechnout nepřišel. K pražskému vrchnímu soudu nedorazila ani bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Kottová a její manžel Petr. Uvedla ČTK. Odvolací soud konstatoval, že je Rath vinen. Totéž platí o manželech Kottových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
David Rath: Prodej litoměřické nemocnice vůbec nechápu
MUDr. David Rath zahájil včera sběr podpisů proti privatizaci Litoměřické nemocnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Miloši, tak ty si na mě nepamatuješ? Zapřený David Rath připomíná prezidentu Zemanovi, co všechno spolu zažili
Bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath napsal prostřednictvím svého blogu na serveru Aktuálně.cz dopis prezidentu Miloši Zemanovi. Reaguje tak na jeho slova, v nichž hlava státu popřela, že by byla kdy Rathovým kamarádem. Rath se v této souvislosti obává o prezidentovo zdraví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist