Fiala (ODS): Nenechte si to líbit. Přijďte k volbám a pošlete Andreji Babišovi jasný vzkaz
Komentář na facebookovém profilu k volbám do Evropského parlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 12:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2019

Související články

Miroslav Kulhavý: Pane Drahoši, z 50 procent s Vámi souhlasím, ale...
Těch souhlasných 50 % je: „Přijďte k volbám, přijďte k volbám, přijďte v volbám!“ Těch druhých 50 % je malinko jiných: „Bude to pro Vás marné, bude to marné, bude to pro Vás naprosto marné!“ Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman možná využije zlou vůli, naznačil ústavní právník Kysela
Ústavní právník Jan Kysela poslal v rozhovoru serveru Aktuálně.cz jasný vzkaz prezidentu Miloši Zemanovi a premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Sdělil jim, k čemu máme parlament a co by měla, či neměla dělat menšinová vláda a prezident republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Babišův novinář dostal přátelskou radu: Nech Kalouska být, radši se drž kytary, vole
Spisovatel, historik, publicista a někdejší disident Petr Placák poslal jasný vzkaz novináři Janu Macháčkovi, toho času také předsedovi správní rady Institutu pro politiku a společnost Andreje Babiše (ANO). Ač Placák s Macháčkem bývali disidenti, teď si pánové vjeli do vlasů. Kvůli Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Zeman dává socdem jasný vzkaz - vzdejte se Babišovi
Komentář na facebookovém profilu k postoji prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zimola poslal z rádia vzkaz poslanci Bohuslavu Sobotkovi. Líbit se mu asi nebude
Sociální demokraté chtějí po Andreji Babišovi písemný slib, že je v případě společné vlády nebude ve Sněmovně přehlasovávat s jinými stranami. Babiš to ale odmítá. Bude to překážka v dalších jednáních? A jak se sociálním demokratům líbí odvolávání jejich nominantů z čelních postů ve státních firmách a institucích? Na to odpovídal první místopředseda ČSSD Jiří Zimola v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Bára Štěpánová se rozkřikla na plný Václavák: Zeman se zachoval jako malej parchant! Přece už tam znovu nebude. To nedopustíme!
Před zaplněné Václavské náměstí v Praze se postavila herečka Bára Štěpánová, aby svým spoluobčanům na akci nazvané „Proč? Proto!“ od plic řekla, co si myslí o Andreji Babišovi a jeho inzerátu s páskou přes ústa a co si myslí o prezidentovi Miloši Zemanovi. Ani jednomu z těchto pánů se slova Štěpánové asi nebudou líbit. Zazněl také vzkaz Tomáše Halíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jasný vzkaz Babišovi i na Hrad. Hamáček usedl před kamery a řekl, jak to bude s Miroslavem Pochem
V dobách Jiřího Paroubka a Mirka Topolánka byly televizní debaty předsedů dvou nejsilnějších vládní stran ČSSD a ODS plné ohnivých slov. Jak je tomu dnes? Na tuto otázku v nedělní Partii televize Prima odpověděli předseda ČSSD Jan Hamáček a předseda ODS Petr Fiala. Jan Hamáček se pochlubil, že si česká sociální demokracie dovolila něco, co si dříve nedovolila ani německá sociální demokracie. Petr Fiala si rýpl do exprezidenta Václava Klause. Prý už je trochu odtržen od politické reality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Přijďte k volbám, přijďte k volbám. Slovenští politici svolávají voliče. Ti se sjíždějí i ze zahraničí
V dnešním druhém kole prezidentských voleb Slováci rozhodují, jestli se příští hlavou státu stane místopředseda Evropské komise Maroš Šefčovič, nebo právnička Zuzana Čaputová, která dle předvolebních průzkumů je favoritkou dnešního hlasování. Svůj hlas mohou voliči odevzdat do desáté hodiny večerní. Dopoledne se voleb zúčastnil Šefčovič, jakož i úřadují prezident Andrej Kiska a premiér Peter Pellegrini.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Na kom záleží Andreji Babišovi v téhle zemi
Pokud by to byla otázka, tak existuje i jasná odpověď. Přece na mně, na Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Senát jde proti Babišovi. Za přispění ČSSD
Senát má nového předsedu i místopředsedy a v novém složení opět začíná naplno pracovat. A pěkně zostra. Už stačil jednat o předsedovi Andreji Babišovi (ANO) a o údajném únosu jeho syna Andreje Babiše mladšího. To, k čemu dospěli, se premiérovi asi líbit nebude. Ruku k dílu přitom přiložili i senátoři ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist