Babiš se vysmál umělcům: Demonstrace? Jen koncerty pro Kluse a Kollera. Oligarcha mu nevadí, když dává miliony...
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo opakovaně odmítl, že je ve střetu zájmů, jak říká zpráva Evropské komise. Zároveň prohlásil, že i v případě, že by se na něj státní zástupce rozhodl v kauze Čapí hnízdo podat obžalobu, na svém premiérském postu setrvá. A vyjádřil se také k demonstracím, z nichž se staly koncerty Kluse a také Kollera, který jezdí hrát oligarchům. Informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 12:34, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Evropa vidí, co je ten náš oligarcha zač. Babiš narazil na strop, jásá Johana Hovorková
Oligarcha tvrdě narazil. S pomocí Evropské komise se Česko tomuto predátorovi možná konečně ubrání. Těmito slovy okomentovala současné problémy předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) publicistka Johana Hovorková na serveru Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Manželka Tomáše Kluse: Bůh je v pravdě. Když manžel viděl, jak se v politice bortí základní hodnoty, tak se chtěl svlíknout donaha
Moderátor Martin Veselovský si do internetové televize DVTV pozval manželku zpěváka Tomáše Kluse Tamaru Klusovou. A dozvěděl se od ní spoustu věcí. Tamara Klusová mu např. sama o sobě prozradila, že vlastně neví, kdo je. Řekla toho však ještě mnohem víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Štěch (ČSSD): Je zvláštní, že Vojtěchu Filipovi nevadí na pozici premiéra trestně stíhaný pravicový oligarcha
Reakce předsedy Senátu Milana Štěcha na článek v dnešním vydání deníku Právo „Jako bych slyšel Okamuru, káral Dolejš Filipa“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Nadávky ženě Tomáše Kluse. Šlo o politiku! Je to sranda
Manželka Tomáše Kluse Tamara Klusová se na sociální síti pochlubila, jak šikovného má syna. A dostala slovní ránu. Jde o zbraně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Pátrali jsme po výši honoráře Tomáše Kluse. Když jsme to vypátrali, tak nám spadla čelist
ParlamentníListy.cz byly ve čtvrtek osloveny jedním z pořadatelů koncertů, který chtěl pozvat hudebníka Tomáše Kluse. Jak nám tento promotér řekl, částka, jakou Tomáš Klus požaduje, je prý astronomická a nereálná. Žádal nás rovněž, abychom jeho stanovisko uveřejnili. My jsme se ovšem zprvu obrátili na Klusova manažera Jana Seidla a poprosili ho o vyjádření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zaorálkův duch doby
Ministr zahraničí a "volební lídr" ČSSD vyjevil, proč strana pod jeho vedením dopadla tak jak dopadla. Nemůže za to přítel Chovanec, ani kamarád Sobotka, snad ani oligarcha Babiš, i když ten samozřejmě v prvé řadě. Takže kdo ?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.10.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Nadával umělcům kvůli šaškárnám s Bradym, teď ohlásil kandidaturu na prezidenta. Vysmál se falešnému karbaníkovi i všemocnému kobliháři
Do klání o prezidentský úřad se rozhodl vstoupit také známý herec Michal Gulyáš. Oznámil to prostřednictvím videonahrávky, kterou zveřejnil na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tento člověk se vykresluje jako velký manažer? Jiří Pehe se vysmál způsobu, jakým dává Babiš dohromady vládu
Podle politologa Jiřího Peheho se sice Andrej Babiš vykresluje jako úspěšný podnikatel a manažerský profesionál, ale menšinovou vládu sestavuje způsobem, který budí rozpaky. Pehe tak na svém blogu na serveru Aktalně.cz zhodnotil Babišovo sestavování menšinové vlády jako amatérské.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
„Miloš mi prdel", „Nejsem ovce z holdingu, sorry jako". Na Václaváku začala velká demonstrace
V šest hodin večer odstartovala na Václavském náměstí v Praze demonstrace namířená proti šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi a prezidentovi Miloši Zemanovi- Na akci s názvem „Proč? Proto!! se sešlo podle prvních odhadů několik tisíc občanů, kterým se prý ani trochu nelíbí, jak se chová Andrej Babiš ve vládní krizi a do novin dává inzeráty, kde předstírá, že je umlčován, ačkoli si před pár lety koupil hned dva celostátní deníky a Rádio Impuls.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Táhni s tím do... Brutální VIDEO proti Babišovi, které vysílá ČT
Volební strana Radostné Česko připravila předvolební spot, ve kterém se praví, že nevadí, když „StBák Babiš“ neumí pracovat s počítačem, ale když to sám neumí, neměl by cpát EET babičkám a dědečkům a táhnout s elektronickou evidencí do ...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist